Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Viva Dj Night 25.07.2012

 

Lasgo - Something [Hands Up]

Tom Novy & Veralovesmusic - The Right Time (Barnes & Heatcliff Remix) [Commercial House]

Calvin Harris - Let's Go ft. Ne-Yo [Commercial Dance]

(według youtube nie jest on dostępny w moim kraju :| )

Rihanna - Where Have You Been [Commercial Dance]

Armin van Buuren - We Are Here To Make Some Noise [House]

MARTIN SOLVEIG - Rocking Music [House]

Rudimental - "Feel The Love" ft. John Newman [Drum and Bass]

WTF! - Da Bop [swing House]

Alice Deejay - The lonely one [Vocal Trance]

http://www.youtube.com/watch?v=hGkXzV8XfBE

Ian Carey & Rosette feat. Timbaland & Brasco - Amnesia [Commercial Dance]

David Guetta - Titanium ft. Sia [Commercial House]

Freemasons - Love On My Mind [Commercial House]

Dirty Vegas - Days Go By [House]

http://www.youtube.com/watch?v=fAt7sawS8_4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na VIVA DE/AUT właśnie leci 6 odcinek FUTURAMY, czyli ten sam, który dziś był premierowo na VIVA Polska :) U niemców to chyba powtarzają całą FUTURAMĘ, gdzieś setny raz... :D

Ciekawe ile sezonów ,,Futuramy" VIVA PL zamierza wyemitować? Nie ukrywam, że czekam na kolejny serial dla dorosłych pt. ,,American Dad".

Jestem w szoku. Lasgo-Something (
) na Vivie Polska :shock:

Od razu ten teledysk skojarzył mi się z kanałem E4me TV... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile sezonów ,,Futuramy" VIVA PL zamierza wyemitować? Nie ukrywam, że czekam na kolejny serial dla dorosłych pt. ,,American Dad".

 

Na facebooku wspomnieli o 72 odcinkach, czyli wszystkich wyprodukowanych jeszcze przez FOX. Na American Dad raczej nie ma szans, ale jakieś anime by się przydało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybiegnę trochę w przyszłość , ale jak myślicie będzie w tym roku lista 1500sto900 ?

Wkońcu zostało 5 miesięcy to nie tak dużo ,szybko zleci :lol2:

Ja wybiegnę trochę dalej. Jestem bardzo ciekaw jak teraz oprawią nam galę VIVA Comet 2013 (o ile takowa się odbędzie).

 

Oglądając nagrania ostatniej niemieckiej gali Comet z 2011 roku widziałem, iż było to bardzo ładnie wykonane. Do tego rewelacyjne intro: http://vimeo.com/24508850

 

Prawdę mówiąc u nas zazwyczaj wyglądało to na amatorską robotę. Może mam wysokie wymagania, ale od takiego kanału jak VIVA chyba można wymagać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania:

1. Ostatnio oglądałem na Vivie Polska Webniętych i zauważyłem, że przez cały czas trwania audycji fragment ekranu jest zaśmiecany przez własne oznaczenie wiekowe Vivy - znaku odwróconego, jaskrawego, czerwonego trójkąta. Czy w innych edycjach narodowych Vivy również coś takiego się praktykuje?

2. A teraz drugie pytanie, trudniejsze, na które pewnie nikt będzie znał odpowiedzi, ale jak to się mówi nie zaszkodzi zapytać. Aktualnie Viva w Polsce i innych krajach ma bardzo oryginalne logo lusterko, które ciężko spotkać na innych kanałach. Wie ktoś może jak się tworzy takie logo w edytorze video? Pomyślałem, że warto by w starych nagraniach pozamieniać szpetne, żółte trójkąty KRRiT na trójkąty w stylu loga Vivy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ten czerwony trójkąt oznacza, że program jest dozwolony od 18 lat. :) ...i jest on pokazywany tylko podczas serialu/programu "WEBNIĘCI".

2. Jeśli chodzi o to lusterko, to na pewno da się zrobić przez SONY VEGAS STUDIO, ale jak dokładnie to Ci nie powiem, bo sam nie wiem... Jest to do zrobienia, bo widziałem dużo na youtube filmików tzw. "fanmade", jakby to wyglądała VIVA PLUS z grafiką VIVY DE, niektórzy potrafią zrobić lusterkowe logo, przeróżne efekty, a nawet belki takie jak na VIVIE DE.

 

Kiedyś gry SMS były tylko od nocy do popołudnia, a teraz jak leci pasmo 100% VIVA to zawsze ekran jest zawalony, niezależnie od pory dnia... Bez przesady!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, ale ja nie pytałem się, co ten czerwony trójkąt oznacza (bo to jest oczywiste), tylko czy w innych edycjach narodowych Vivy coś takiego się praktykuje (jeśli nie precyzyjnie sformułowałem pytanie to chodziło mi o to, czy w zagranicznych edycjach Vivy na niektórych audycjach również używa się tego typu oznaczenia wiekowego zasłaniającego fragment ekranu przez cały czas audycji, czy tylko u nas w Polsce?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...