Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szczegółowe, ale wybiórcze.

Zwrócono głównie uwagę na nowości programowe w prime-time.

 

Na Media2.pl była pełna tabela i z niej wynika, że VIVĘ ze stacji muzycznych wyprzedziło Polo TV.

Kilkanaście postów wcześniej też opierałem się na tym źródle, natomiast te wyniki pochodzą z Wirtualnych Mediów. Polo TV nie jest tutaj już tak wysoko, a czołówka należy do VIVY i Eski. Wyniki różnią się, bo chyba oba serwisy korzystają ze źródeł innych firm mierzących oglądalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czym zyskuje ? Jedynie na ''Futuramie'' i tylko ona mogłaby zostać (Te programy Next, Co na to Tato się nie przyjmą ) już kiedyś wprowadzili do ramówki ''cribs'' ''moje super słodkie urodziny'' i to wyrzucili . Muzycznie się naprawdę poprawiło i powinni to wykorzystać .

Z tych zagranicznych programów to chyba jeszcze "Chyba ich pogięło" mogłoby zostać w ofercie programowej polskiej Vivy. Warunek jest jeden - tego programu podobnie jak "Futuramy" i "Webniętych" nie może być tak dużo w ramówce jak jest teraz. Natomiast jeżeli chodzi o programy z okolic gatunku reality show to jedynie polski "Szał ciał" i "Next" mogłoby zostać natomiast "Co na to Tato" już niestety nie. Ewentualnie to wszystkie reality show mogłyby wylecieć z ramówki Vivy jednak pod warunkiem zrzucenia MTV Polska razem z Comedy Centarl Family i obydwoma Nick'ami do podstawowych pakietów platform satelitarnych czyli przykładowo Familijnego HD w Cyfrowym Polsacie ale to niestety chyba jest nie możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem że Futurama będzie miała taką oglądalność, bo ogólnie to jest fajny serial nic zresztą dziwnego skoro jest on twórców Simpsonów. A Webnięci zawiedli haha może będzie kiedyś koniec z przeczytaniem całego internetu. A niech zdejmą w diabli te wszystkie showy i zostawią tylko Futuramę i Chyba ich pogieło. Te Hot orn Noty czy Viva Mjizuk kłizz też by mogli zdjąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOREEN - "EUPHORIA" na Vivie :)

 

A dzisiaj w viva Dj Night puścili między innymi Tiesto - Traffic

 

Fajnie się ogląda stare klipy w normalnej jakości. Nie dość że go roziągneli z 4:3 z kaszetą do 16:9 to był w dobrej jakości.

 

Jeszcze ten pamiętam:

Guru Josh - Infinity 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dla picu napisałem, że "Webnięci"... Po prostu napisałem to, co oni chcieliby usłyszeć. :D hehe

Po co pisałeś to co chcą usłyszeć ,pisz to co myślisz ,oni nie przyjmują krytyki i sami wszystko wiedzą najlepiej , ja bym napisał ''Viva Dj Night'' Bo co w tych ''Wębniętych'' takiego fajnego . Zresztą i tak raczej nie wygracie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech nareszcie wywalą "Viva Mjuzik Kłiiiz", "Next", "Co na to tato?".

 

Teraz to widać, że grają więcej dobrej muzyki, ale ja mam parę zmian, które chciałbym żeby były w ramówce:

 

pon-pt

...

15:30 Chyba ich pogięło (odcinek z poprzedniego dnia)

16:00 Futurama (odcinek z poprzedniego dnia)

16:30 Webnięci (odcinek z poprzedniego dnia)

...

20:00 Mega Top 10

21:00 Futurama (premiera)

21:30 Webnięci (premiera)

22:00 Chyba ich pogięło (premiera)

22:30 VIVA Top 5 (notowanie z 8:15)

23:00 VIVA DJ Night

00:00 100% VIVA

 

PS. A jeśli chodzi o lipiec 2012 r. to w tym wątku zostało zapisane 77 stron, czyli ponad 1100 postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co pisałeś to co chcą usłyszeć ,pisz to co myślisz ,oni nie przyjmują krytyki i sami wszystko wiedzą najlepiej , ja bym napisał ''Viva Dj Night'' Bo co w tych ''Wębniętych'' takiego fajnego . Zresztą i tak raczej nie wygracie .

 

Napisałem to tylko dlatego, że chciałbym ten t-shirt, nic więcej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...