Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Okej, obserwując Vivę zauważyłem że:

- po zmianie oprawy leci całkiem inna playlista która wg mnie jest na plus

- identy są super wykonane :)

- ogólnie oprawa jest dobrze wykonana, aczkolwiek są drobne błędy

- logo lusterkowe mi trochę przeszkadza ale można się przyzwyczaić

- jest mniej smsów, ale jak już są to są bardzo wkurzające, grafika do nich zasłania dużą część teledysku i na dodatek nie znikają kiedy pojawia się belka z podpisem, co w połączeniu z tym trójkątem po prawej daje wrażenie że teledysk jest tylko "tłem" do tych informacji

- nie rozumiem po co np. w 100% Viva czy Dj Night jest ten wielki trójkąt po prawej, jak by nie mogli go zminimalizować tak jak ma to miejsce podczas shołów, rozumiem że może być pod czas Mega Top 10 bo tam są zapisane miejsca na liście

- jest trochę bałagan z identami i czołówkami (nie raz leci czołówka 100% viva, reklama, końcowa czołowka 100% viva, viva poleca, klipy do DJ Night a potem za jakis czas dopiero czołowka DJ Night)

- następna rzecz to bardzo wkurzające są reklamy "webniętych" i "futuramy" są emitowane zbyt często jak dla mnie

 

A tak na marginesie witam znowu na forum po dłużej przerwie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że wrócą z ludzi by głu*a robili ? Oni te listy musieli dziś umieścić bo wczoraj tego nie widziałem.

Co do loga też sie już przyzwyczaiłem ( nie taki diabeł straszny jak go malują )i belki na środku mi sie zaczeły podobać ,jakoś na viva de to do mnie nie przemawiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale akurat na profilu VIMN, powiedzieli, że przyjmują krytykę i żeby im pisać wszystkie błędy.

A co do tego Net Charts to mogliby wrzucić w jakiś dzień tygodnia o 17.

Byłoby: PL Top 10 / In & Out / Net Charts / O Co Kaman?! / Week Top 10. :D

A "Viva Clubbing"... Sobota albo środa o 21 albo 22 (ewentualnie 23) a powtórka w niedzielę o 12. Co o tym myślicie ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że tak , niewiem co to za polityka ,oglądalność podobna spadła właśnie przez te (Nexty, Co na Tato) mogliby zostawić tą ''Futuramę'' jak ją już tak lubicie i tych ''Webniętych'' a reszta muzyka i oglądalność by wzrosła . Ale się pocieszyliśmy długo :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Chyba ich pogięło" to jest program produkcji amerykańskiej (?) i są tam prezentowane niewiarygodne filmiki o [beep]ach itp. :D

Natomiast "Webnięci" to jest serial z Tede i Kędziorem. I oni mieszkają sobie razem i oglądają filmiki z wrzuty porównując je do różnych rzeczy (np. Kędziora boli ząb to włączają filmik o dziecku bez zęba czy coś w tym stylu).

@Carismath - Dokładnie. :D

Edit (01:24) : GURU JOSH - INFINITY 2012 leci teraz w DJ Night

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- nie rozumiem po co np. w 100% Viva czy Dj Night jest ten wielki trójkąt po prawej, jak by nie mogli go zminimalizować tak jak ma to miejsce podczas shołów, rozumiem że może być pod czas Mega Top 10 bo tam są zapisane miejsca na liście

Taka jest oprawa niemiecka i niech lepiej nic nie zmieniają, bo wyjdzie jeszcze gorzej.

A propos Natalii, to wystąpiła w klipie "Tak Blisko" Rafała Brzozowskiego. :)

Zauważyłem ją w tym kawałku, ale nie byłem do końca pewien, że to Ona...

 

W VIVA PL brak jednej rzeczy. Podczas list "SUPER CHARTS" i "VIVA CLUB ROTATION" w VIVA GER\AUT od początku klipu pojawia się następujący któjkąt: Super_Charts.jpg Dopiero bo wyświetleniu belek ten trójkąt znika i pojawia się trójkąt z cyferką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viva Polska wogóle nie używa grafiki programu ''Supercharts'' bo nie ma takiego programu ,ale ten (prostokącik,trójkącik) w środku używa do ''Top 5 Best of Viva''

Z tymi listami sam już niewiem o co chodzi jak spadnie im oglądalność ,zobacza że te obecne programy nie są popularne ,to może przywrócą ''viva clubbing'' ''net charts'' narazie nie ma co liczyć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może poczęstuję bardziej szczegółowymi wynikami oglądalności obejmujące czas od momentu transformacji VIVY polskiej.

 

W grupie wszystkich widzów (4+) Eska TV dogoniła liderującą VIVĘ i obie stacje notują ten sam udział w rynku wynoszący 0,52%.

W grupie młodszych widzów (czyli 13-29) Eska staje się liderem rynku z wynikiem 1,67% przy zaledwie 1,19% udziału VIVY. Tu VIVA traci najwięcej.

 

Futuramę ogląda średnio 33 600 widzów. To więcej niż tydzień wcześniej w tym czasie przed zmianami. W czasie nadawania Futuramy VIVA jest na 1. pozycji wyprzedzając o 1000 widzów siedzącą jej na ogonie Eskę. (4Fun.TV daleko z tyłu).

 

Natomiast Webniętych ogląda średnio 19 tys. widzów i tutaj VIVA dość znacząco przegrywa z Eską, którą w tym czasie wybiera średnio 33,3 tys. widzów.

 

źródło: WM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie rozumiem czemu część z Was płacze, że VIVA powinna zdjąć nowe programy z ramówki, skoro jeszcze na nich zyskuje. Mimo zakodowania sygnału ma większy udział w rynku, poza tym minął dopiero tydzień od zmian, a wyniki telemetryczne będzie można brać pod uwagę i oceniać stację za jakiś miesiąc, może nawet dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czym zyskuje ? Jedynie na ''Futuramie'' i tylko ona mogłaby zostać (Te programy Next, Co na to Tato się nie przyjmą ) już kiedyś wprowadzili do ramówki ''cribs'' ''moje super słodkie urodziny'' i to wyrzucili . Muzycznie się naprawdę poprawiło i powinni to wykorzystać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może poczęstuję bardziej szczegółowymi wynikami oglądalności obejmujące czas od momentu transformacji VIVY polskiej.

 

W grupie wszystkich widzów (4+) Eska TV dogoniła liderującą VIVĘ i obie stacje notują ten sam udział w rynku wynoszący 0,52%.

W grupie młodszych widzów (czyli 13-29) Eska staje się liderem rynku z wynikiem 1,67% przy zaledwie 1,19% udziału VIVY. Tu VIVA traci najwięcej.

 

Futuramę ogląda średnio 33 600 widzów. To więcej niż tydzień wcześniej w tym czasie przed zmianami. W czasie nadawania Futuramy VIVA jest na 1. pozycji wyprzedzając o 1000 widzów siedzącą jej na ogonie Eskę. (4Fun.TV daleko z tyłu).

 

Natomiast Webniętych ogląda średnio 19 tys. widzów i tutaj VIVA dość znacząco przegrywa z Eską, którą w tym czasie wybiera średnio 33,3 tys. widzów.

 

źródło: WM

 

Szczegółowe, ale wybiórcze. Na Media2.pl była pełna tabela i z niej wynika, że VIVĘ ze stacji muzycznych wyprzedziło Polo TV. Podsumowując: przewidywałem, że VIVA po tych zmianach straci pozycję lidera na rzecz Eski, a jak się okazuje Eska na razie tylko ją dogoniła, a obie stacje wyprzedziło Polo TV. Niby to nie mój gatunek muzyczny, ale muszę to napisać: Disco Polo Rulezz :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...