Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chociaż nie wiem czy ta lista jest wiarygodna. Bo np. na ToP 5 best of Viva są dzisiaj te same utwory co wczoraj. Czyli mam pytanie do tych co dzisiaj oglądali ten program czy była tam np. Rihanna Rude Boy?

Rihanna - Rude Boy była we wtorek. I to w 4:3! A ATC - Around The World chodź starsze to w 16:9.

A dzisiaj były te klipy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://videodisc.tv/video/22389614/bgciehadh/VIVA+Polska+-+zmiana+logo%2C+oprawy+i+formatu+%2817.07.2012%29/ dokładniejszy moment przejścia w nową oprawę ,dla tych co spali i nie widzieli . (Przepieli sygnał z Londynu na Amsterdam)

Tak poprostu zmienili i to wszystko?

Myślałem że będzie odliczanie i jakieś fajerwerki a tu zmiana źródła sygnału i nic poza tym :)

Jak oceniacie nową ramówkę VIVY - u mnie w NNK kanał ten nie świeci :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o ramówkę:

*) mniej muzyki, ale w porównaniu z MTV Polska ten kanał jeszcze można określić mianem "muzyczny"

*) programy od ok. 14:00 do 0:00, z czego niewątpliwie atrakcją wartą oglądania jest "Futurama" (w dubbingu, który można określić jako udany)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedzi, których się znieść nie da... "...przeczytałeś cały Internet?..." Masakra, słuchać już tego nie mogę... ;/

Co chwilę to samo... Wystartowało więcej nowych programów\seriali ("Chyba ich pogięło", "Next", "Co na to tato?"), a wciąż tylko zapowiedzi "Webniętych" i "Futuramy". Jeszcze przestarzałe, bo przygotowane na siedemnastego lipca.

Dodanie tej bajki do ramòwki to jakaś kpina.Ogląda to ktoś w ogóle?

Dla mnie to najatrakcyjniejsza pozycja spośród pozostałych nowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi reklamami to normalnie idzie nerwicy dostać. Człowiek chce sobie muzyki posłuchać, a nie może bo tu zaraz reklama. Poprostu reklamy są przerywane programami. Kiedyś myślałem że 4Fun TV czy Eska mają za dużo a teraz chyba Viva ma więcej. Tam potrafią być po 2-3 min, a tutaj cały czas 4 + 2 min na zapowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo było z poprzednią czcionką "GEOVAD", której też nie dało się znaleźć w Internecie...

 

Potwierdzam, że w "n na kartę" VIVA już działa. ;)

 

PS. Może ktoś sprawdzić czy czasami VIVA nie ma niekodowanego okienka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...