Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też siedzę i oglądam umierającą Vivę. Jutro chyba policzę sobie nagrane klipy z belkami, które żegnamy, a przez 8 lat mam tego strasznie dużoooo :jupi:

No trudno, niestety czuję się tak jakby jakiś etap w moim życiu się zamykał, dziwnie się czuję, ale trudno...

Ciekawe czy jutro zamkną ten wątek i będziemy mieć nowy. Ja nie wstanę przed 6, wg nowej ramówki jest 100% od 11-13 więc sobie pooglądam. Ciekawią mnie oczywiście nowe belki (bo na żywo nigdy ich nie widziałem) i czy tak jak podobno na Vivie DE pojawiają się już po sekundzie.

Pozdrawiam wszystkich fanów przeszłej i jeszcze obecnej Vivy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trudno, niestety czuję się tak jakby jakiś etap w moim życiu się zamykał, dziwnie się czuję, ale trudno...
Mam takie samo uczucie a oglądam Vivę dużo mniej niż ty (sądząc po twoich wpisach). :(

 

Edit: Mega Top 10 - takie samo wydanie jak o 18, czyli:

 

(10 – Enej – Skrzydlate ręce)

9 – Brodka – Varsovie

8 – Jessie J feat. David Guetta – Laserlight

7 – Gusttavo Lima – Balada (Tche, Tchere, Tche, Tche)

6 – Mrozu – Rollercoaster

5 – Avicii - Silhouettes

4 – Liber & InoRos – Czyste Szaleństwo

3 – Jennifer Lopez feat. Pitbull – Dance Again

2 – Flo Rida – Wild Ones

1 – Shakira – Addicted to you

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Ciekawią mnie oczywiście nowe belki (bo na żywo nigdy ich nie widziałem) i czy tak jak podobno na Vivie DE pojawiają się już po sekundzie...

 

Na VIVIE DE/AUT belki pojawiają się nie po sekundzie tylko po ok. 12 sekundach czyli później niż na jeszcze obecnej grafice VIVY PL (przed 17.07.2012), bo u nas pojawiają się po ok. 9 sekundach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co napisać... Na razie wszystko okej, nie ma reklam, identów więc nie będe jeszcze oceniał. Playlista chyba nie została zmieniona. :D Pragnę poinformować iż panorama jest od dzisiaj również na kanale MTV Polska. :)

EDIT:

Remady feat. Manu-L na VIVIE. Czyli jednak będzie dance na playliście. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też narazie się podoba ,belki na środku i znika logo podczas ich wyświetlania tak jak w przypadku viva de,pokazali przerywnik ''mega top10'' który jest fajny identyczny jak spot ''viva highlight'' z vivy de . Gry sms wyglądają lepiej i jest dopracowanie i niestety są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wstałem o 5:40. Bez żalu pożegnałem starą oprawę.

Chciałem cyknąć parę fotek podczas Pitbull'a (było samo logo) ale bezczelnie weszli mi z Meksykańską Falą!

Co do nowej oprawy, to Wróżnik wzięty rodem ze starej VIVY. Paskudnie.

A teraz... Shakira. Ale mi rotacja... Pragnę dodać tylko, że to była również ostatnia piosenka przed 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że zmienili bazę bo niektóre klipy mają inaczej podpisane belki. ;) Ale nie wiem czy to ma jakieś znaczenie. :)

 

A może tak po prostu zostawili "wróżnik" w takiej oprawie w jakiej był? A to nie zmienia faktu, w ogóle nie pasuje do nowej grafiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...