Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Marek 1991 :A ja nie rozumiem twojego 'parcia' na rap

Bo tak naprawdę słuchają osoby do których ma być kierowana "Nowa" Viva - Sprawdź sobie liczbę unikalnych wyświetleń na YT wytwórni Prosto/Asfalt/RPS Milionowe odsłonięcia po kilku tygodniach.

 

PS. Istny śmietnik z wątku jest zrobiony +15stron jednego dnia ...Proponuję oddolne uciszenie wątku bo Panowie - Przesadzamy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam, że dobrym rozwiązaniem dla samej Vivy PL, jak i dla nas telewidzów dobrym rozwiązaniem było by kodowanie tych programów, które mają licencję na Polskę. Natomiast teledyski,wywiady itp. mogły by być jak do tej pory niekodowane. Jest to technicznie możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie którzy mają racje że VIVA ma być całkiem,ile tu biadoli o tym iż chcemy różnej mużyki mniej reklam,mniejsze sms gierki brak najprostrzych wpadek,dużo dance z lat 90 gdzie tam muzyka dominała czy muzyki klubowej nażywo,ale widać viacom ma nas w czterych literach niestety nic z tym nie da się zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wodzu177, O tym samym myślałem. Tak jak na TVPINFO na ASTRZE 19.2*E kodują niektóre pozycje programowe, ale VIVA ma to gdzieś i woli zakodować cały kanał...

 

Na FB często pojawiają się wpisy typu:

I don't understand a single word of what you guys are saying in your channel but I loveeeee your channel. I watch it allll the time. Great music.
....i powiem tyle, że zagraniczni widzowie VIVY się zdziwią jak 17 lipca ujrzą na ekranie napis "zakodowane" (oczywiście w różnych językach :) ). Pewnie zacznie się zagraniczny spam na FB VIVY z pytaniami co się stało z ich kanałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie Eska TV też za jakiś czas tak jak VIVA PL zakoduje swój sygnał z satki. Powód chęć cięcia kosztów licencji i już ogólnodostępność w DVB-T. Poco przekaz FTA kosztowny z satki skoro nadają w jakości cyfrowej FTA w DVB-T i dzięki temu da się ograniczyć sygnał do terytorium kraju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej śmieszy mnie zapewnienie o zmianie grupy docelowej. Że niby kierują kanał dla ludzi na studiach i tuż po nich. Widocznie uważają ich za kompletne parapety, skoro wg Viacomu w tym wieku nabiorą ochoty na programy z MTV :D A może cała ta zmiana widowni to pic, bo wierny fan Vivy przyjmie wszystko, niezależnie od wieku...

 

Z tym kodowaniem to też wydaje mi się bardziej zgrywa, coś w stylu "patrzcie widzowie, jesteście elitą, bo odbieracie nas nie na dekoderku FTA, ale buląc ciężkie pieniądze" :D Choć oczywiście argument o kosztach licencji nowych produkcji jest sensowny.

 

Tez się zastanawiam, czy wierny widz Vivy słuchałby muzyki klubowej w dużych ilościach, czy w ogóle całej ramówki z początków polskiej wersji, tak wychwalanej. Mógłby być to zbyt duży szok dla kogoś o utartych preferencjach muzycznych, a od tego tylko krok do opuszczenia Vivy. W tym Viacomie muszą mieć głowę na karku i muszą wiedzieć, co mogą rozwalić, a co zostawić w spokoju - bo raczej o obecnych zmianach nie decydował Zdzichu na kacu podczas niedzielnego poranka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że to kodowanie spowodowane jest rozpoczęciem emisji FUTURAMY, bo produkcje MTV to chyba mogliby emitować bez kodowania.

Z kodowaniem może mieć również związek emisja zagranicznych seriali MTV ("Next", "Co na to tato?"). Nie dawno dodawali programy znane z MTV do ramówki, ale tylko polskie wersje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że to kodowanie spowodowane jest rozpoczęciem emisji FUTURAMY, bo produkcje MTV to chyba mogliby emitować bez kodowania.

Z kodowaniem może mieć również związek emisja zagranicznych seriali MTV ("Next", "Co na to tato?"). Nie dawno dodawali programy znane z MTV do ramówki, ale tylko polskie wersje...

Wychodzi więc na to że tylko "Szał ciał" mógłby być odkodowany gdyż poleci jego polska wersja :) A przy okazji czy "Webnięci" i "Chyba ich pogięło" to własne produkcje Vivy czy także licencjowane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poland, Krzysztof Miśkowicz na fejsie, to Ty? :)

Tak to jestem ja - i tyle w tym temacie ode mnie :) Co do programów typu "Kocha czy nie kocha" czy "Parot" to mogą nawet zostać w ofercie programowej Vivy pod warunkiem że nie będą w nadmiernej ilości tak jak to było bodajże 2 lata temu kiedy te programy było widać (oczywiście w negatywnym znaczeniu tego słowa) nawet w ramówce stacji o której tutaj rozmawiamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poland to jest wątek o kanale VIVA POLSKA a nie prywatne dyskusje nie związane z tematem ,potem się dziwić że moderatorzy dają ostrzeżenia i zamykają temat to też prawda . Viva Polska powinna całkiem usunąć te gry sms ,mi się wydaję że to jest dla picu żeby tylko śmietnik robiło na ekranie ,bo kto te sms-y wysyła za 2 zł przecież to szkoda na takie bzdety ,kto to wysyła chyba 12 -letnie dziewczynki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...