Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Viva węgierska fajne wprowadziła bloki muzyczne, typowe dla dawnego MTV. U nas też mogliby wprowadzić ChillOut Zone, UK,US Top10, European Top 20, Base Top10, Greatest Hits (lub So'90's) nie doczekamy się,bo jest VH1. PartyZone by się przydało, ale mamy już coś w tym stylu czyli DJ Night, ale więcej klipów niech dadzą, więcej godzin i bez smsów!!!!!! Zobaczycie, że do wakacji nowa oprawa będzie, liczę na tą w Vivy Hungary.

 

O ! Czekam własnie na taką Vivę :) Mamy VH1 ale np. Pasmo Rap/Dance/Polska muzyka/Retro itd było by również Genialne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że na nową oprawę jeszcze sobie poczekamy. Pamiętacie jak to było z poprzednią oprawą? VIVA DE wprowadziła nową bodajże w 2007, a VIVA PL dopiero w 2009 (2 lata różnicy). Teraz może być podobnie.

Czy ktoś posiada informację czy VIVA PL oraz inne kanały nadawane są z warszawy czy z londynu ?
Może jak byś poszperał w tym wątku, to byś znalazł, bo wydaje mi się, że kiedyś już o tym było pisane. Z tego, co pamiętam, to VIVA PL nadaje z Londynu, ale nie jestem do końca pewien.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś posiada informację czy VIVA PL oraz inne kanały nadawane są z warszawy czy z londynu ?

VIVA Polska tak jak i inne stacje ze stajni MTV Net. PL nadają z Londynu z centrum nadawczego MTV Networks Europe ale koncesje już od paru lat nie są od Ofcomu brytyjskiego a czeskie :-) VIVA PL korzysta z bazy klipów MTV Net. Europe :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartoszB163 produkcja nie ma nic do rzeczy w nadawaniu. Programy są produkowane i programowe z Warszawy a wszystko leci samolotem co 2 tygodnie do Londynu i tam jest wrzucane w system emisji i idzie w eter. Londyn nadaje a Warszawa zarządza i produkuje kanały :-) A jak myślisz jak nadawała VIVA PL z Kolonii w Niemczech za czasów VIVA Media AG? Tak samo :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że na nową oprawę jeszcze sobie poczekamy. Pamiętacie jak to było z poprzednią oprawą? VIVA DE wprowadziła nową bodajże w 2007, a VIVA PL dopiero w 2009 (2 lata różnicy).
Mi się wydaje' date=' że na nową oprawę jeszcze sobie poczekamy. Pamiętacie jak to było z poprzednią oprawą? VIVA DE wprowadziła nową bodajże w 2007, a VIVA PL dopiero w 2009 (2 lata różnicy).[/quote']

 

o czym Ty mówisz? Jaka nowa poprzednia oprawa, jakie 2 lata różnicy? Jedynie logo animowane kolorowe wprowadzili w listopadzie 2007r, wszystko to tylko kosmetyczne zmiany - czcionka, kolorystyka belek. Ostatnia zmiana grafiki była w 2004 roku! Viva DE miała wszystkie belki pisane z małej litery, u nas szybciej wprowadzili z dużej litery, w DE belki przez jakiś czas były tylko szare(czy srebrne jak kto woli), u nas zawsze kolorowe, u nas inny kolor na początku klipu, w DE ten sam kolor do jednego klipu, u nas wybrali po jakimś czasie kilka stałych belek, Viva DE później zrobili tak samo u siebie. Myśmy mieli też logo wakacyjne, swiąteczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak od 2004 r. nasza viva miała kolor niebiesko-żółty z niewypełnionym jednym trójkątem a viva germany porzuciła te dwa kolory na rzecz szarego (przeźroczystego) loga do 2007 roku było tylko szare potem wprowadzili kolorowe i emitowali raz szare raz kolorowe aż do 31.12.2010 a u nas niebiesko-żółte było emitowane (z niewypełnionym trójkątem) do 22.06.2009 i od wtedy do dziś jest tylko kolorowe bez szarego jak kiedyś na vive de. (Zauważyliście jak była stara oprawa vivy de że tam raz włączał się logotyp kolorowy raz szary a na VIVIE PL tylko kolorowe a szare na reklamach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj sypie się grafika Vivy ... Rano smsy leciały w trakcie reklam potem zegar migał na 00:00 i nawet zmieniał kolory !! hahahaha .

 

Nowa grafika myślę najwcześniej w czerwcu ( to pod koniec) - nowe programy mają nowa oprawę z obecnym logiem . Jeśli Viva zmieniła by się na ostro trójkątną to będzie to większą rewolucją graficzną itd niż zmiana z niebieskiej na kolory . Przecież jeszcze są obecne motywy niebieskich żółte np w pasmie Viva Hits Polska ( chyba ze już zmienili - ostatnio coraz rzadziej zaglądam na te stacje MuzykoPodobne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rollercoaster jest ok, ale przysięgam, że póki nie zobaczyłem klipu to byłem przekonany, że to zespół Ambulans :lol2:

Myślę, że zmiana logo w czołówkach programów to żaden problem dla nich, nie muszą zmieniać przecież od razu całej oprawy programów.

Smsy teraz dobijają na maxa - są w 100% Viva (wtedy nie ma napisu "za chwilę"), w Mega Top 10, Top 5, Top 5 Best Of Viva, DJ Night, Viva Night Spot. Koszmar!!!!

Nowości jest dużo, nie narzekam. Eska ma ich wiadomo więcej, ale niektóre są upchane żeby być, bo są do d****. Nawet zdziwiło mnie nowe Nickelback - rock na Vivie?! :lol2:

Sprawdzam ramówkę Vivy i cały maj na razie to samo, chyba że zmiana grafiki nie bedzie wcale wiązać się z dużą zmianą ramówki. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych sms-ów jest stanowczo za dużo!! NA Vivie germany lecą o wyznaczonych godzinach tylko rano i oczywiście bdb dopracowane graficznie a u nas nie dośc że prawie cały czas to jedne i te same to jeszcze graficznie wyglądają okropnie szczególnie lovetest i kocha nie kocha gdzie nawet nie jest podpisane (Ale nie chciałbym żeby nasza viva puszczała taką muzykę co viva de tam wogule nie ma dance sama muza z USA i to pop i rock no VH1 (europejski dance -marzenie)

 

Ps: Ludzie oni mogliby już odświeżyc te bumpery reklamowe od stycznia lecą te same no masakra ,,jesień z vivą'' a to już maj . Ja nie wiem kto na to pozwala no smiech na sali .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o sms-ach to już szkoda gadać bo wg mnie powinny być w wybranych pasmach tak jak kiedyś i nie za dużo :-( Obecnie widz gubi się w ramówce i samo EPG nic mu nie mówi bo jak chce trafić na pasmo muzyczne pozbawione tych śmieci to raczej nie ma szans bo wszędzie niespodzianka go czeka :-( Zauważyliście że koszt smsa jednego na grach sms na VIVIe jest wyższy niż na 4 Fun.TV czy Eska TV. NA VIVA PL 2 zł + VAT an a konkurencji 1 zł + VAT. Tak jakby VIVA PL chciała się pozbyć ich z ramówki zniechęcając w ten sposób widzów do wysyłania ich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta zmiana oprawy chyba się szykuje, bo wywalili zakładkę "BUMPERY" ze strony, czyli już ich nie będzie... :) W sumie dobrze, bo właśnie często było tak, że mieliśmy już grudzień, a tu bumper z tekstem: "nareszcie wakacje!" albo coś w tym stylu. :)

 

Ale trzeba przyznać, że teraz dużo nowości dodają do playlisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby jaką muzykę wykonuje Nickelback? MTV puszczało ich klipy w SupeRock i w alt.mtv, więc jest to muzyka z pogranicza rocka, hard rocka, alternatywnego metalu, grunge rock, po prostu rock.

Nie chcę tu spamować, ale nowy singiel ma tyle wspólnego z rockiem, co ja z zakonem. Toż to zwykły gitarowy pop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...