Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A no wziąłem ;d

Nie pomyślałem, że jaja można robić sobie nawet z tego..

Ale może jest to prawda , skoro większoŚć kanałów z grupy MTV na świecie nadaje juz w 16/9 , może przyszedł czas aby się zabrać za Polske..

 

Swoją drogą..

Czytałem że MTV Polska walczy ze spadkiem oglądalności.. Mniej seriali miłosnych, więcej opierających się na faktach i jakieś polskie produkcje. <śmiech na sali>.Nie umieją przyjąć do wiadomości że serialowe MTV się nie sprawdza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info od znajomej siostry z Warszawy ( pracuje w Viacom networks ) Pierwsze Próby Vivy w 16/9 na Wielkanoc ! :)

 

Niestety to Prawdziwe " Jaja " Pryma aprylisowe :P . Chociaż w jaja sobie idzie cały rok cały Viacom nadając większość swych stacji w 4/3 . Jakoś nie jestem wielkim fanem muzyki z Vivy - ale żartem całorocznym jest nadawanie w 4/3 stacji z pierwszym wynikiem oglądalności wśród stacji " muzycznych " ...

 

Pozdro :) he ha hahahahah ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniesiono. Kontynuuję dyskusję w odpowiednim wątku.

Hot or Not - konkurs na staż prezentera na Vivie, który będzie prowadził magazyny muzyczne w stacji!

Kolejno odlicz - Polscy artyści i celebryci oceniają klipy w temacie przewodnim.

Mjuzik Kłiiiz - Teleturniej, który sprawdza(ł) wiedzę widzów/gwiazd na temat muzyki rozrywkowej.

100 klipów, które... - Odliczanka dotycząca klipów kojarzących się z Vivą przez 10 lat (?).

Królowie Densfloru - Polscy celebryci tańczą w rytmie przebojów Vivy.

Viva Fan #1 - Teleturniej o gwiazdach, gdzie ich fani walczą o spotkanie z nią...

 

No właśnie... coraz więcej show... Nie pamiętasz dawnej ramówki? Kiedyś tego nie było. Były same teledyski w 100%.

Samych teledysków na pewno nie było. Od 2006 (?) był serial ,,Big in America" - powtarzany kilkadziesiąt razy. W 2009 "Antytalent show" i "Najlepsi tancerze Ameryki". Zawsze jakiś serial\show był emitowany w VIVIE PL.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jestem dużym przeciwnikiem korporacji takich jak Viacom tfu :evil:

 

Pierwsze co Viva powinna zrobić to przejść na 16/9. Bo teraz oglądając Kalwi&Remi z Amandą Wilson widać tylko mała szparę. Teledysk w 16/9 dodatkowo ma sztuczną kaszetę :brawo: Oczywiście jak wejście do nowego formatu to zmiana grafiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viva Polska w marcu spadek o kolejne 18% procent :D

 

W grupie wiekowej 13-24 bodajże różnica między widownią Vivy i 4Fun.TV to różnica zaledwie 2.000 widzów oczywiście jeszcze na korzyść Vivy.

 

MTV notuje spadek aż 48% widowni.

 

Kwestia czasu, a kanały Viacomu wylądują na samym dnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim czasie ( albo dojrzałem pod względem muzycznym ) owe stacje promują taki samą komercję - Karuzela kręci się co 5 min . Guetta kolejny " Hit " czyli poprzedni tyle że puszczony od tyłu . Muzyka w TV ??? Ewentualnie Rebel ,Czwórka . Vivy Eski itp Max 15 minut zobaczyć " co tam w Popie słychać " . Internet i portal YT itp to główne źródło muzyczne młodych ludzi . Mega korporacje mają mi dyktować co ludzie mają słuchać ??? buhahahahah :)

 

PS. Widać to nawet po tym że internet jest skarbnicą muzyczną - nie mamy już masowych letnich hitów ( gdzie cały świat śpiewał jedną piosenkę ) To teza dziennikarza muzycznego usłyszana kiedyś w radiowej Jedynce .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spr. właśnie EPG VIVY PL bo długo było nie aktywne i widzę duże zmiany w ramówce stacji! Nie ma smsów. VIVA DJ Night o 21. od 22.00 do 3 w nocy pasmo 100% VIVA. o 15, 20 i 3 w nocy codziennie lista MEGA Top10. Czyli reakcja VIVY na spadki oglądalności :-) Co ciekawe ściągają z emisjami list od Eska TV np. Download Charts o 6 rano emisja, Net Charts o 14 i powtórka rano o 6. Power Lista o 4 rano do 6. od 8 rano do 10 pasmo poranne 100% VIVA codziennie. widzę też jakieś nowe pasmo tematyczne Top 10 po prostu :-) VIVA Clubbing o 19 a VIVA Night spot o 20 - dziwne zmiany godz emisji pasm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę specjalnie zakładał nowego tematu, a tym bardziej, że Polak, Węgier, dwa bratanki (...) ;)

VIVA Hungary ma nową oprawę i nowe logo!

Wygląda na to, że to tylko kwestia czasu, krótkiego czasu, jak VIVA Polska dostanie identyczną oprawę co DE i HU.

 

Zapy:

hu4.png

 

hu1.png

 

hu2.png

 

hu3.png

 

hu5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piort G. dzieks za zappy z VIVA Hungary. zmienili widzę oprawę trochę bo belki od podpisów i logo są zmienione :-) U nas chyba będzie jednak ze zmianą także zmiana formatu na 16:9. Te loga z opisem pasma jakie w danej chwili leci na VIVIE mogli nie dawać tylko dać sam opis pasma :-( Oby u nas tak nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że w Vivie Węgry nie ma takiego loga ekranowego jak w niemieckiej, czyli "lusterka". Oby u nas też nie było "lusterka". ;)

 

@pablo21 - oby u nas była zmiana oprawy i loga też ze zmianą formatu na 16:9 ;) I też nie podobają mi się te wielkie trójkąty po prawej stronie. Wystarczy napis np. "Viva Night Spot" ;)

Co do tej zmiany ramówki to żadna zmiana, wszystko jest u cb o 3 godziny do tyłu. ;)

 

A tak poza tym zauważyłem, że od teraz w Viva Węgierskiej są te same pasma co w Vivie De czyli "Night Sounds", "Viva Vekker", "Viva Sounds" i inne. Natomiast fajną niespodzianką jest to, że od teraz jest u nich pasmo "Chill Out Zone" znane z MTV i VH1. Fajnie jakby u nas też było. I generalnie jakoś mniej teraz szołów a więcej muzyki patrząc po dzisiejszej ramówce Vivy Hungary. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spr. właśnie EPG VIVY PL bo długo było nie aktywne i widzę duże zmiany w ramówce stacji! Nie ma smsów. VIVA DJ Night o 21. od 22.00 do 3 w nocy pasmo 100% VIVA. o 15, 20 i 3 w nocy codziennie lista MEGA Top10. Czyli reakcja VIVY na spadki oglądalności :-) Co ciekawe ściągają z emisjami list od Eska TV np. Download Charts o 6 rano emisja, Net Charts o 14 i powtórka rano o 6. Power Lista o 4 rano do 6. od 8 rano do 10 pasmo poranne 100% VIVA codziennie. widzę też jakieś nowe pasmo tematyczne Top 10 po prostu :-) VIVA Clubbing o 19 a VIVA Night spot o 20 - dziwne zmiany godz emisji pasm?

 

kiedy te zmiany? bo przeglądając ramówkę na kwiecień nic takiego nie zauważyłem? ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze to zmiana już nie unikniona, myślę, że bardzo blisko - pewnie jeszcze przed wakacjami lub najpóźniej od września.

Logo lepsze bo nie lustrzane - też jestem za tym, trójkąt po prawej stronie zbędny i za duży - obecna informacja o programie jest najlepsza.

I też bardzo mi się podoba, że belki są na dole nie na środku i że są mniejsze. tylko jak patrzę na viva hungary to chyba są one bez płyty, chyba że się mylę i po prostu te klipy nie mają płyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie te belki są bez płyty, oby u nas te belki trochę powiększyli i była też płyta. ;)

Ja jestem ciekawy czy jak u nas będą zmieniać grafikę to też zmienią nam 100% Viva na VIVA Sounds, Power Listę na VIVA Budzik, Net Charts na Online Charts i inne programy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaba oprawa VIVY Węgierskiej. Logo - nie podoba mi się, tak samo belki. VIVA DE ma najlepsze! Podpisy pozycji - zdecydowanie za wielkie w VIVIE DE i VIVIE Węgierskiej.

 

@jackie :|

Jeśli VIVA PL wprowadzi taką samą oprawę jaką ma VIVA DE, to zapewne zmiana nazw magazynów muzycznych będzie nieunikniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...