Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja akurat na belki od zawsze zwracam uwagę. Kiedyś przodowało w tym MTV, Viva nie przykładała się do tego, ale jak w 1998 roku wprowadzili nowe kolorowe belki to uzupełniali je bardzo dokładnie i wszystkie poprzednie klipy miały belki uzupełnione o płyty itp. Ogólnie Viva przegoniła pod tym względem MTV, ale od czasu kiedy puszcza klipy z "biblioteki" MTV Dance to jest coraz gorzej, coraz więcej klipów jest bez płyt, albumów, feat. Dla mnie ma to znaczenie, bo nie siedzę w youtubie itp tylko słucham muzyki z Vivy, Eski i radia. I z nich dowiaduję się o nowościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha. ;D

Z tego co mi wiadomo to męczą jeszcze Rihanną "Man Down". :evil:

Na dodatek jeszcze szykuje się czwarta edycja Hot or Not... :x

Znowu nas będą nękać powtórkami trzeciej edycji i premierowymi odcinkami. Nie wiem czemu ale właśnie najbardziej tego 'szołu' nienawidzę na Vivie. Może dlatego, że trwa godzinę a inne 'szoły' po 25-35 minut.

Najbardziej mnie zastanawia po co im aż tylu prezenterów :?:

Przecież od jesieni nie ma już prezenterów w Viva Night Spot, Download Chart, Power Liście. Teraz jedynie w ich 'flagowych' programach są prezenterzy. Czyli w 'In & Out", "Chartsurfer", "PL Top 10", "O co Kaman?!", "Viva Clubbing" i

"Disco ponad wszystko".

Na dodatek użytkownik rafal6549 mówił, że już nie robią nowych odcinków In & Out, chociaż wczoraj leciał jakiś, który widziałem po raz pierwszy...

Ostatnio trochę wzbogacili playlistę m.in. o "Levels", "One Night in Ibiza", "Turn This Club Around", "Check it out!", "Endless", "Hot Right Now" i inne. Dowiedziałem się, że puszczają nawet hicior bożyszcza nastolatek Michel'a Telo "Ai Se Eu Te Pego". Muzycznie jest lepiej, chociaż czy tak trudno dorobić belkę do klipu i poprawić zawartość albo wywalić stare kawałki (Alexis!, Man Down, Runway, Kryzys, Rabiosa i Last Friday Night) czy inne rzeczy.

Niedługo są Comety. W tym roku jest według mnie sto razy gorzej. Honey, MaRina, Edyta Górniak, Sylwia Grzeszczak, Video i inni. A gdzie są artyści, którzy są tylko puszczani w Viva Hits Polska? Viva ma ich w nosie.

Ciekawy jestem co Vivunia przygotuje na wiosnę... Bo teraz trwają 'ferie z topami' i np. Ringtone, Net i Download są tylko rano i wieczorem. Chciałbym jakąś ogromną rewolucję ale to nie realne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jackie chcesz rewolucji? A więc usun Vive z listy kanałów. Przełącz na Eska Tv i po wszystkim. Dla mnie Viva już się skończyła. A to , że cały czas utrzymuje się w czubie oglądalności to zasługa CP. Gdyby dodali Eskę do listy programów Viva momentalnie spadła by w dół bo nie oszukujmy się tam jest jej miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dodatek użytkownik rafal6549 mówił, że już nie robią nowych odcinków In & Out, chociaż wczoraj leciał jakiś, który widziałem po raz pierwszy...

 

Bo teraz lecą odcinki z 'Akcji Zima' , ale jak zauważyłeś nie ma w nich żadnych plotek i tak dalej, czyli odcinki w ogóle nie są związane z tematyką programu. Zapychają In & Out teraz odcinkami, które kiedyś leciały po po prostu pod hasłem 'Viva Górą' i przedstawiały wyczyny prezenterów na stokach i ich ogólne szaleństwo w Zakopanem, ale zajmowały dodatkowe miejsce w ramówce ;d A tak mają miejsce na reklamy, Alexis i inne badziewia xd

 

Z tego co wiem, nowych odcinków w studiu już nie będą realizować a dzisiaj został wyemitowany ostatni odcinek z serii "Akcji Zima" . Zobaczymy co teraz będzie sie działo. Jest kilka opcji, albo jednak nowe odcinki będą , albo będą powtarzać stare (tak jak do tej pory), albo program zniknie z ramówki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie In & Out będzie tylko z muzyką, nie usuną go z ramówki, bo po co by robili nową oprawę graficzną tego programu?

W Clubbingu puścili "Antidote (Explicit Version)" Swedish House Mafia, ciekawe czy jutro o 13 w powtórce wogóle puszczą ten klip, bo ocenzurowanej wersji nie widziałem.

Co do R.I.O feat. U-Jean - ten klip ma belkę tylko w nocy z grami smsowymi, czy są jakieś dwie wersje tego klipu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam sobie Kolejno odlicz i nie można oprzeć się wrażeniu że Viva tworzy taką grupę wzajemnego wsparcia.Stacja promuje takich nieudolnych artystów typu Tede,Mezo albo celebrytòw Majdan ,Iwan ,Mandaryna.Stacja może pochwalić się programami z ,,gwiazdami" a ci ludzie mają się gdzie pokazać bo nikt ich nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania, co kolega powyżej. Niestety przez to polskie społeczeństwo, a przynajmniej jego część, traktuje owe "gwiazdy" jako prawdziwych artystów, znających się na rzeczy. Tym czasem prawdziwa polska muzyka przez to cierpi, jest niedoceniana, itd. Już sama lista nominowanych do Viva Comet jest śmieszna - wciąż te same osoby. A widownia "pochłania" to beznamiętnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...