Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

te sex telefony to jest coś takiego że najpierw pokazuje się plansza z numerami telefonów a później pokazują się 2-3 panienki ubrane w bielizne, które zachęcają do dzwonienia :D I jest to w formie 1 minutowej reklamy

 

Sex telefony na VIVIE lecą mniej więcej od połowy października (wtedy pierwszy raz je widziałem) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teleturnieje są żałosne, odcinek z Mrozu był no comment, niczym nie różni się od mjuzzik kłiizu, laska, która wygrała dostała świetną nagrodę - pojechała do studia nagraniowego i udawała super zadowoloną. Do tego Kaśka jako prowadząca - sorki dla jej fanów, ale poziom jej "prezenterstwa" jest strasznie słaby.

Najgorsze jest kolejno odlicz czy jakoś tam, gdzie nasze pseudo gwiazdy komentują klipy i artystów zagranicznych - sorki, ale krytyka Candy Girl, która jest gorszą tandetą niż była Mandaryna jest nie na miejscu. Wydała parę singli, zaczęła od coverów ... żal. Tak samo Marina, która poza urodą i fajną figurą nic nie ma muzycznego do zaoferowania. Program zerżnięty z TVN Style i tyle.

Viva tak jak Eska to jedno i to samo, przejadło mi się - non stop lecą klipy bez ładu i składu przeplatane to inną listą przebojów lub nazwą programu. Do tego na jednym i drugim w sylwka top 100 - na pewno vivy będzie lepsze, bo będą jakieś starsze kawałki czasem, a Eska ile tych klipów ma?

Co do klipów światecznych to było ich mało, przecież viva ma bogate archiwum bo MTV. Zapomnieli choćby o klipie Jon Bon Jovi "Please Come Home For Christmas" i wielu innych. Ach! Dobrze, że powstają nowe kanały muzyczne typu Next Music czy Fresh TV lub Disco TV to może jakieś urozmaicenie w końcu będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eska TV ma dużo plusów w stosunku do VIVY PL.

Plusy Eski TV w stosunku do VIVY PL:

- brak gier SMS

- format panoramiczny

- nowa oprawa graficzna

- większy wybór nowych kawałków

- brak żałosnych wpadek technicznych

- ciekawsi prezenterzy

Minusy Eski TV w stosunku do VIVY PL:

-brak-

Plusy VIVY PL w stosunku do Eski TV:

-brak-

Minusy VIVY PL w stosunku do Eski TV:

- gry SMS

- zacofany format 4:3

- przestarzała oprawa graficzna

- mało nowości muzycznych

- duża ilość wpadek technicznych

- jedna wielka prowadząca Kaśka i jej show'y

VIVY PL nie oglądam, bo to to zacofany kanał. Z takich kanałów jak: Next Music + HD i Fresh TV może coś dobrego się uchować, ale z TV.Disco? Od 2-óch tygodni leci coraz więcej magazynów "DP" i "Max impreza". "Max impreza", to gorszy magazyn, niż "DP", bo leci w nim sieczka nie z tej ziemi, Disco Polo pomieszane z Dance'em\Euro Dance'em i Pop'em :| A jak już spotkam jakiś kawałek Euro Dance, to powtórkę, którą mam już nagraną :/ Wszystkie klipy Euro Dance, co mieli, już puścili. Godzinami ich obserwuję i nic... Jeszcze trochę, a TV.Disco będzie się składał z "Max imprezy" i Disco Polo 24\h. To gorsze, niż Polo TV, bo w Polo TV leci dużo starszych klipów, a w TV.Disco nowe, nic nie warte piosenki, przy których można się zanudzić i usnąć. Wiem, że to dopiero testy, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że po testach będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to zauważyłem i jakimś cudem puścili zapowiedź Dody Trzody, gdy powiedziała, że "najważniejsze w życiu są 3 rzeczy: zdrowie, miłość i faceci z dużymi pindolami". Masakra!!!! Pierwszy raz oglądałem Star Chart z P. Markowską i świetne klipy: Kings of Leon czy U2. Takiej muzy brakuje oczywiście na Vivie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mogę Wam coś powiedzieć? Wolę dzisiejszy system ramówkowy VIVY DE czyli muzyka do 14, później programy zza oceanu i czasem w tym jakaś muzyka niż to co się dzieje w VIVA Polska! Wczoraj oglądałem przypadkowo powtórkę Chart Surfera i tam puszczali takie kawałki jak: Barbra Streisand - Duck Sauce; Sweat - Snoop Dogg czy Firework - Katy Perry. To jest skandal. Dzisiaj jeszcze w Power Liście widziałem Rihanne - California King Bed - toż to ma już ponad 9 miesięcy! Po raz ostatni się pytam: Po co oglądać takie wpadki jak można pooglądać 4funTV, Eska TV, Next Music HD lub nawet Polo TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ... też bym wolał system Vivy De niż ta nasza badziewiasta forma ... Oczywiście jeśli nadal by była FTA - Naruto , Family Guy ,SpongeBob-a ,Jackass-a oczywiście w formie FTA. a z Polskiego MTV zrobić stację Deluxe bez reklam z Szołami np Tydzień po premierze w USA.

 

Mamy świetna Eskę z nowościami ( na dodatek w dvb-t) , 4Fun , Rebel z Pazurem , Tv Disco , Polo TV < też w dvb-t> , Wizję na satelicie Next Music oraz Fresh TV no i Czwórkę ( chcociaż może w każdej chwili się zwinąć z satelity)

 

Muzycznie-Szołową Formą oczywiście FTA Viva by powalczyła o widza .... a nie Tradycyjnie o 10.43, czasami tez 10.53> swoja szlagierową piosenkę od 10 miesięcy Alexis Jordan - Happiness ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś chyba jest na rzeczy z tym nowym logo. Wczoraj oglądałem przez parę godzin VIVĘ i psuła się co jakiś czas grafika. W 100% VIVA i w sumie innych programach leciały ciągle te same klipy. Tak jakby mieli w bazie 50 klipów, które leciały w różnej kolejności. Może to zapowiedź wreszcie oczekiwanych zmian? Bo jeżeli tak dalej będzie, to naprawdę stacja skończyła swój żywot. Przez rosnącą konkurencję stacja nie ma już pomysłu na siebie. Przykre to jest, ale taka jest rzeczywistość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja coś podejrzewam, że niedługo zmieni się logo VIVY i będzie VIVA nasza taka jak w Niemczech.

Sądze, że może to nawet w nowy rok nastąpić ;]

http://mtvnetworks.pl/

 

Hm.. a obok nowego loga VIVY takie stacje jak BET i Paramount ? Brzmi ciekawie . Ponoć planowana jest nowa stacja muzyczna przez MTV Networks Polska ,a o ile się nie byle BET to kanał z muzyką rap/hip-hop - niech ktoś mnie poprawi jeśli się mylę :) Chociaż moim zdaniem to kwestia przypadku i na metamorfozę polskiej VIVY jeszcze trochę poczekacie. Tak samo jak na nowe kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...