Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Korn i Rammstein swoją działalność na wielką skalę rozpoczęły dopiero w latach 90.,a pierwsze większe sukcesy przyszły dopiero w drugiej połowie lat 90., więc ciężko nazwać te zespoły legendami. U2 to zupełnie inna liga.

Tak poza tym, 100 % Rock będzie również dzisiaj o tej samej godzinie - info z facebooka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla porównania, e4musicTV:

 

Zapowiedź programu - z góry wiadomo co poleci:

 

4Rock Today....Dubai 21:30...Paris 19:30...London 18:30

www.facebook.com/4MusicTv

Paramore ( Playing God )

Coldplay ( Lovers In Japan )

Avril Lavigne ( Wish You Were Here )

Kings OF Leon ( Radioactive )

Green day ( 21 Guns )

Evanescence ( What You Want )

Busta Rhymes Ft. Linkin Park ( We Made It )

Within Temptation ( All I Need )

U2 ( Magnificent )

30 Seconds To Mars ( This Is War )

Metallica ( The Day That Never Comes )

Depeche Mode ( A Pain That I'm Used To )

Muse ( Time Is Running Out )

Tokio Hotel ( Ready Set Go )

Bonjovi ( Superman Tonight )

The Killers ( Human )

3 Doors Down ( Let Me Be Myself )

Nickelback ( Photograph )

Blondie ( Mother )

Steven Tyler ( It - Feels So Good )

Iron Maiden ( Different World )

System Of A Down ( Chop Suey )

Slash ft. Andrew Stockdale ( By The Sword )

Ozzy Osbourne ( Let It Die )

Marilyn Manson ( Putting Holes In Happiness )

Evanescence ( What You Want )

 

Viva się chowa. Perska telewizja znacznie lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie i szczerze wątpie żeby się tam pojawił. VIVA znowu zaczyna wałkowac te swoją codzienna papke . Nawet ten teledysk Alex Gaudino / Kelly Rowland - What a Feeling (sunship Remix) znowu się pojawił , chociaż mi się wydaje że VIVA wywałkowała go już na maxaaa! A teraz znów jest nawet na Tip-Top Liście i jest puszczany 20 razy dziennie !

MASAKRAA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie że słabizna bo na Eska TV to już dawno śmiga! :-(

Poza tym wprowadzili numerki miejsc czyli program to zrzynka pasma "ImprEska" z Eska TV tyle z tą różnicą, że na Eska TV jest 20 miejsc a tutaj 10 bo przecież taki program na 2-3 godziny na VIVIE to marnotrastwo miejsca w ramówce i lepiej w to miejsce puścić "Łowy króla disco" czy playlistą z w kółko powtarzanymi klipami i na dole w tle grami sms.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem gdzie założyć ten temat, szukałem godzinami, ale w końcu zdecydowałem się, że tu więc proszę o nie przekładanie go.

Wczoraj (tj. 17.09.2011) około godziny 12-15 na VIVIE leciała pewna piosenka która się bardzo spodobała pewnej osobie, a ja chciałbym no sprawić Jej przyjemność i znaleźć tą piosenke, lecz moje długie poszukiwania na nic sie zdają. Tyle co wiem o tej piosence:

- Długie imie i nazwisko autorki

- raczej krótki tytuł

- chyba blondynka (babka co śpiewała)

- na teledysku często było 'biało'

- tytuł zaczyna się raczej od literki 'N'

 

Wiem niewiele to mówi, ale nic więcej nie wiem, ma ktoś jakieś propozycje? Albo najlepiej byłoby podać całą playliste z tego dnia, nie wiem co jeszcze mogę tu dodać, to chyba tyle, z góry dziękuję za pomoc. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@miłosz: oczywiście ucięty na początku (2:16s) i dużo końcówki (1:20s) - od momentu jak polewają laski szampanem klip się urywa. Koszmar

Czy to Kryśka była? W programach o tych godz. ciężko o taki klip, bo Viva Hits Polska i In & Out było. Chyba, że w 100% było. Ale też mnie ciekawi co to za klip?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Champagne Showers to mam nadzieję, że będą puszczać w całości i że w powtórce Viva Clubbing nie leciała już skrócona wersja na stałe. Maroon 5 z Krychą też już skrócili i w belce wpisali płytę. Sylwia Grzeszczak też mi mignęła w In & Out w nocy i jeszcze Inna feat. Juan Magan "Un Momento" z płytą "Club Rocker" zamiast "I Am The Club Rocker" o jeszcze The Throne "Otis"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj stara się Viva:) nigdy nie byłem mega fanem muzyki rockowej, ale zawsze Viva puszczała kawałki z tego gatunku, które mogę słuchać do dziś np. Linkin Park, P.O.D., Nickelback, System of a Down, Papa Roach, Manson czy Evanescence. I teraz oglądam 100% Rock co tydz. Jeszcze brakuje mi na Vivie programu z muzyką soul & r'n'b. W latach 90-tych był na MTV program z tą muzyką - SOUL OF MTV potem zmienili jego nazwę na AMOUR i porę nadawania (o 22). A leciały w nim klipy LL Cool J, TLC, Brandy, Salt'N'Pepa, Destiny's Child, Lil'Kim, Missy Elliott itp. (generalnie nie był to hip hop tylko muza czarnych artystów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal uważam, że to pasmo jest słabe. Tymbardziej, że już zaczęły się powtórki klipów z poprzednich zestawień. U konkurencji (Next Music HD) pasmo rockowe leci o tej samej porze i różnica jest wręcz gigantyczna. Kiedy na Vivie leci np. Gold Cobra, to na Next Music HD możemy zachwycać się nieśmiertelnym i ponadczasowym We Are The Champions. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...