Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja oglądałam i tak jak można było się spodziewać - viva nie podołała zadaniu.

Red Hot Chili Peppers - I'm With You

30 Seconds To Mars - This Is War

Linkin Park - The Catalyst

Limp Bizkit - Gold Cobra

Kings of Leon - Sex On Fire

Foo Fighters - Walk

My Chemical Romance - Welcome To The Black Parade

Foster The People - Pumped Up Kicks

Jakiś beznadziejny cover Beat It

Paramore - ...

+ jeszcze z 2-3 utwory, ale nie pamiętam jakie.

 

Kto liczył na AC/DC, Guns N' Roses, U2, Queen czy Aerosmith ten się mocno przeliczył. W tym zestawieniu jakie zaprezentowała Viva może 3-4 klipy są godne uwagi. Duży plus za Kings of Leon i Foo Fighters. Jak to tak będzie wyglądało co tydzień, to nie ma sensu oglądać, bo to kpina z fanów muzyki rockowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do 100% Rock to wcale się nie dziwię, że leciały "nowsze" klipy. Program uważam ok. Gdyby nie ten program, to nowy klip Limp Bizkit pewnie wogóle nie leciałby na Vivie, tak samo RHCP, czy Foo Fighters. A Red Hotów nie puścili przypadkiem "The Adventures of Rain Dance Maggie"?, ponieważ "I'm With You" to nazwa ich nowej płyty, a o takim klipie nie słyszałem. ChartSurfer w nocy był bez smsów, oczywiście standardowa playlista, ale przynajmniej bez tych gierek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA stawia przede wszystkim na nowości, ale playlista mogłaby być bardziej urozmaicona. W 100% Rock były teledyski samych amerykańskich zespołów, a przecież w Europie też jest wiele znanych zespołów. Może następnym razem playlista będzie bardziej urozmaicona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Red Hotów nie puścili przypadkiem "The Adventures of Rain Dance Maggie"?, ponieważ "I'm With You" to nazwa ich nowej płyty, a o takim klipie nie słyszałem.

 

Masz rację. Mój błąd.

 

Na razie nie skreślam tego programu. Będę oglądała kolejne zestawienia. Może coś poprawią... a jak nie, to nie będę im nabijała oglądalności. :wink:

 

W 100% Rock były teledyski samych amerykańskich zespołów, a przecież w Europie też jest wiele znanych zespołów.

 

Też słuszna uwaga. Zabrakło brytyjskich kapeli, np. Muse, Coldplay czy White Lies (skoro mówimy o nowościach od 2000 r. wzwyż).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na VIVIE leci piosenka ATB - Move On ?

Ja ją widziałem raz w 23 sierpnia przed pierwszą w nocy w In & Out. Od tego momentu nie widziałem już tej piosenki na VIVA.

I czy ktoś widział ostatnio Sak'a Noela na Vivie? Bo ja ostatni raz widziałem jak to była ostatnia piosenka w Hitach Gorącego Lata?

Teraz zniknął z playlisty, czy pojawia się w nocy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sak Noel to nie była wersja angielska. Mam na fonie nagraną i porównałem z tą na MTV Dance. Piosenka jest inaczej zmontowana i nie ma w niej wypikanego słowa [beep]. Są też inne sceny, i teledysk jest dłuższy o jakieś 15 sekund oraz kończy się słowami: What the [beep], [beep], [beep], [beep], [beep] (i to przyciszają od 3). Mnie ogólnie ten VIVA PL Edit się podobał w sumie. :D

Ja ATB zawsze w nocy widziałem nowe klipy. Gold i Move On. W nocy wogóle jest inna playlista. Niby ta sama sieczka, a nagle Virgin - 2 Bajki, a potem Robert M - Superbomb (w te wakacje !!!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczym sie nie różni. Nawet na ich stronie można głosować na klipy jak w Club Charts. Tam jest playlista - taka sama...

Taa, Robert M - ale to było o 3/4 w nocy. W nocy wrzucone są wszystkie klipy jakie VIVA posiada, tylko że każdy klip ma ,,uwagi". Czyli np. piosenki z lat 90' mają uwagę, że mają pojawiać się bardzo rzadko (prawie wogóle) tak samo jak piosenki chill-out'owe. Najczęściej w nocy są nowości i hity ostatnich 11 lat (przehity). A zauważyliście że w nocy jak są SMSy to gdy VIVA zmienia kolor loga to pojawia się jeszcze ,,www.viva-tv.pl " . Wiem, że było to kiedyś też w dzień a teraz tylko w nocy, ciekawe czemu. o_O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasmo VIVA Clubbing - TOTALNA PORAŻKA VIVY! - te same klipy co lecą na playliście stacji wciągu dnia a liczyłem na to że to pasmo bedzie jak dawne Club Rotation ale niestety tylko można pomarzyć :-( Powinni też puszczać klipy starsze Dance i Club np. Ferry Corsten - Fire bym chciał zobaczyć czy starsze klipy Tiesto lub Armin Van Buuren. Dlaczego VIVA nie korzysta z archiwum MTV Net.?

I co oni chcą w tym paśmie pokazać? To pasmo to kopia pasma ImprEska z Eska TV tyle że Impreska ma dużo nowości u siebie a VIVA w kółko wałkuje te same klipy od pół roku :-(

Ach! Chyba jednak sobie przypomnieli o sms-ach w premierowych odc. VIVA Night Spot bo właśnie lecą w tle. Z taka ramówką i taką strategią nadal VIVA będzie tracić widzów. Zobaczcie co się dzieje na profilu Facebookowym Eska TV. Bardzo szybko dogonią VIVE PL z liczbą fanów a nawet przeskoczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak było dziś w 100 % Rock:

Snow Patrol - Called Out In The Dark

Korn - Evolution

White Lies - The Power & The Glory

Good Charlotte - The River

Editors - Papillon (Tiesto Remix)

Foo Fighters - Arlandria

Rammstein - Amerika

My Chemical Romance - Na Na Na

Bloc Party - I Still Remember

30 Seconds To Mars - Closer To The Edge

U2 - Magnificent

 

Na sam koniec prawdziwi wyjadacze sceny muzycznej. ;) Chociaż bardziej ucieszyłoby mnie to, gdyby zamiast Magnificent dali np. Sunday Bloody Sunday albo I Still Haven't Found What I'm Looking For.

To zestawienie było inne niż poprzednie - większe zróżnicowanie narodowościowe: kapele brytyjskie, amerykańskie, 1 niemiecka i 1 irlandzka. :lol2: Ale i tak nadal wygląda to dość słabo. Najmocniejsze punkty to Foo Fighters i U2.

 

Najbardziej śmieszy mnie to, że Viva na swojej stronie zapowiada ten program w taki oto sposób :

 

Mocne gitarowe brzmienie i dźwięk perkusji to to, co najbardziej do Was przemawia? To mamy dla Was coś specjalnego!

 

Już od teraz na antenie naszej stacji zakrólują najlepsze rockowe kawałki! Pasmo 100% Rock to coś dla prawdziwych fanów tej elektryzującej mieszanki rodem z bluesa, jazzu i rock and rolla! A to wszystko w wydaniu prawdziwych legend gatunku!

 

To właśnie tutaj spotkacie się m.in. z Red Hot Chili Peppers, Kings Of Leon, Paramore czy Limp Bizkit!

 

Nie przegapcie tego!

 

:lol2:

 

Jak na razie nie zobaczyliśmy najlepszych rockowych kawałków. Poza U2 legend również brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...