Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jackie :| nie rozumiem dlaczego Wy płacicie zbędne kablówki i inną płatną tandetę! Ja mam Hot Bird i Astra do tego DVB-T i karta TNK i mam ze 40 polskich stacji!! Do tego z 10 polskich muzycznych i z 10 zagranicznych z zajefajną muzą. Wszystko to ZA DARMO!! Poza jednorazowym kupieniem sprzętu do odbioru TV!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj co wy mówicie aż mi aż żal dla mnie viva to dobry program ale jakością i smsami pogardza.Eskatv dla mnie jest najlepsza i 16:9 brak smsowych gierek i lepsza jakość podobnie jak na 4funTV tyle ,że te smsy odciągają i reklamy panoramiczne i jakość z czasem lepsza od eskitv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak wywyszają się audiem i nowymi teledyskami a w 4fun puszcza stare i to dobrej jakości w eska słabiej chociaż nienarzekam eske jedynie z tymi reklamami 4fun jest dla mnie okej kanałem viva się cofa o dziwo dziwie się że niektórzy vive plazmie puszczają w sklepach i barach może się to teraz zmieniło na pewno u niektóróch barach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak wywyszają się audiem i nowymi teledyskami a w 4fun puszcza stare i to dobrej jakości w eska słabiej chociaż nienarzekam eske jedynie z tymi reklamami 4fun jest dla mnie okej kanałem viva się cofa o dziwo dziwie się że niektórzy vive plazmie puszczają w sklepach i barach może się to teraz zmieniło na pewno u niektóróch barach

 

Hehe, dzisiaj będąc w Ciechocinku to akurat leciała VIVA ;) (na jednej z plazm)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA schodzi na psy ;/ puszcza w kolko te same,stare teledyski ktore sa zabardzo komercyjne i na vivie nie uslyszymy takich zespolow jakie sa na esce czy 4funie ;/ kiedys cenilem ich za to ze nawet jak przekroczyli czas antenowy jakiegos programu to puszczali teledysk do konca , a teraz zauwazylem ze je ucinaja ;((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viva jest aż śmieszna jak na na FB pisze że jest "Różnorodna" i że " musi dogodzić każdemu widzowi" ... Taka może była do 2005 roku a teraz .... gdzie pasmo z Rockiem ??? Pasmo z Hip Hopem ??? Czy to takie trudne zrobić codziennie około np. 21 pasmo tematyczne ??? A nie tylko zamerykanizowana muzyka jaka promuje Viacom

 

PS. a co do ilości postów - W Polsce VIVA funkcjonuje jako marka ... od lat 90" niemiecka Wersja miała oglądalność Miliona osób ! ... Wszystko może się skończyć z erą NTC i Eską odbieranej na drucie ...w każdym Polskim domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA De była bardziej wpływowa i bardziej popularna (w latach 90-tych) niż Polska VIVA przez cały czas swojego istnienia. Oglądając VIVE DE miałeś różnorodność, VIVE Zwei to dopiero była zupełnie świetna muzyka.

NA VIVA PL leci to samo gó**o czyli wałkowane w kółko trzydzieści teledysków. Oglądając 4funtv nawet jeżeli jest Popbudzik to można tam spotkać starsze teledyski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viva de w latach swojej świetności w drugiej połowie lat 90. miała czasami nawet 2mln polskich widzów dziennie. Bywało, że więcej polaków ją oglądało niż niemców ;-). To było głównie dzięki popularności anten satelitarnych w tamtym czasie i hotbirda, gdzie viva de była obok rtl7, polsatu, tv polonia czy tvn. Takiiej widowni jaką miała viva de w PL to nawet nasza polska nigdy nie miała :) I chyba już nigdy tego nie dokona dzięki temu co robi ( syfiasta muzyka, w kółko ta sama). Czekam z niecierpliwością na kanał disco.tv i wtedy viva może dla mnie nie istnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak było za sprawą końca komunizmu, który po 89' W jakiś sposób otworzył nam drzwi do zachodu. Dzięki temu zyskaliśmy dostęp do zestawów satelitarnych i mogliśmy sobie my Polacy do tamtej pory odizolowani od reszty i poza dwoma kanałami (np. w Warszawie był dostępny Pervyj kanał) nie miejący nic do oglądania obejrzeć sobie nowe polskie stacje tv jak i dobre stacje zagraniczne. W latach 90 Polacy poznali muzykę z dobrej strony nie zważając na to oglądają niemiecki program.

Ja dziękuje Niemcom za to że stworzyli VIVĘ, którą niestety popsuli inni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Vivie coraz częściej spotykam starsze klipy. Na przykład wczoraj jako ostatnia piosenka w Viva Night Spot było... Madonna - Erotica. :o Bez czerwonej kreseczki pod logiem. :D

Albo jak są Paroty (w dzień) to napotkałem się na Cherish - Killa. I w czwartek gdy było 10 na 10 o godzinie 16, pojawił się klip z czerwoną kreseczką o 16:30! A Viva tak działa z przepisami, a przekleństwa było słychać bardzo dobrze w tym klipie. Mam nawet zdjęcie, ale nie mogę teraz dodać.. I tak na marginesie powróciły dwie gierki Vivy: Wróżnik i Łowy Połowy. Teraz mamy siedem (albo sześć) gierek na Vivie. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Hip Hop na Vivie jest on najbardziej widoczny .... gdzie na Esce lub 4Fan ujrzysz takie klipy ??? Na Vivie w 10 na 10 bardzo często

 

PS. a zauważyliście że Viva wstawiła ostatnio stare jingle reklamowe < niebieski z napisem "Reklama"> ??? do promocji jakiegoś napoju energetycznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...