Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

jackie, na nie ocenzurowanej widać w pewnym momencie biusty kobiet występujących w tym teledysku. A na ocenzurowanej są ubrane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa , dzięki za info ;) . a tak wgl to zauważyłem, że Viva się zrobiła bardzo "ocenzurowana", np. w 2008 jak puszcano Katharsis - Dody, to jak leciał to normalnie pisała nazwa płyty: Diamond Bitch, oglądałem we wtorek ten teledysk i było: Diamond B**** . -,- Tak samo kiedyś w dzień leciał teledysk Doktorspiele, a teraz w Night Spocie z czerwonym podkreśleniem loga . :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też widziałem, oba klipy po 13-tej w In & Out. Tym razem Lady Zgagę widziałem po raz 1-wszy na Vivie. I mogliby już przestać puszczać, bo straszna tandeta poza gigantyczną kasą wydaną na nakręcenie klipu. I przypomina trochę Leilę K. (jeśli ktokolwiek pamięta tu z forum) :lol2::lol::P

Jeszcze jedną nowość na Vivie widziałem w piątek: DEV "Bass Down Low"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA PL to teraz DNO DNA niestety! Prawie ZERO nowości ba moze 1-2 nowości na miesiac lub 2 tygodnie i coraz więcej tych programików reality shows rodem z siostrzanej MTV PL :-(

VIVA PL juz nie bedzie puszczać klipów Roberta M.

Tutaj macie info od My Music:

http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... 1&comments

Wszystko przez to że Robert M. podziekował na gali VIVA Comet 2011 wszystkim mediom które przyczyniły sie do jego sukcesu czyli oprócz VIVY PL także konkurencyjne kanały Eska TV, Radio Eska itd.

To jest CHORE!

VIVA PL dużo straci na tym nie puszczając klipów Roberta M. na swojej antenie i normalne będzie to że ludzie będą ich szukać na konkurencyjnych stacjach muzycznych.

 

Obecnie [beep]a co nie włacze VIVĘ PL to leci Lady GaGa tak jakby im się playlista zacieła? Nie widze natomiast nowego klipu Rihanny - S&M co ciekawe. Co sie stało? Na Rihannę też sie obrazili? Na Eska TV i 4 Fun.Tv prawie non stop leci Rihanna nowa.

Nie wiem jak oni w MTV Net. PL dalej sobie wyobrażają wizję VIVY PL jako kanału music? Przecież jak Eska TV za ok miesiać ze startem MUX1 DVB-T pojawi sie z naziemnych anten TV to im odbierze dużą część rynku w Polsce. Poza tym Eska TV mając miejsce w MUX! DVB-T gdy wejdzie w życie zapis medialny "must carry" to będzie juz wszędzie w kablu i na platforamch cyfrowych sat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Dzisiaj 2 widziałem nowości na Vivie Lady Gaga - Judas oraz Clokx - Catch my fall

 

Odnośnie tej pierwszej nowości to VIVA znów podała niewłaściwy podpis, czyli Lady Gaga - Born This Way. A tak trochę zmieniając temat to dziś po godz. 3:00 kanały Viacomu były niekodowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę płakał, ani za Roberta, ani za Rihianna czy jak tam się pisze... Co do Eski TV to nim obejmie zasięgiem całą Polskę to jeszcze sporo wody upłynie - do wakacji 2013. VIVA powinna zmienć profil oraz grupę docelową. Wiadomo, że większość słuchających "hitów na czasie" wybierze Eskę, a VIVA w tym segmencie już się wypala..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego Roberta M i Vivy - Pali za sobą mosty. Wyrzucać artystę którego samego się promowało < Viva Vip > Teraz robi sobie negatywną reklamę z tym Robertem M .

 

Myślę że viacom chce aby Viva przestała istnieć - ale dziwne bo rozszerzają koncesje na inne kraje.

 

Również wolę Eskę od Vivy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe z tym Robertem M. Nie wiedziałem o tym. Rzeczywiście najpierw viva promowała go w Muzodajnia VIP a teraz tak [beep]ko z nim postąpiła. Stacja się stacza po równi pochyłej w dół, pewnie to celowe zagranie i powoli będą pozbywać się muzyki na rzecz głupich programów. Jak eska obejmie zasięgiem cały obszar Polski to viva nie będzie miała w takiej postaci w jakiej jest teraz racji bytu. Każdy kto będzie chciał posłuchać muzyki włączy eskę. Za rok w maju zapewne muzyka będzie leciała po kilka godzin dziennie a resztę czasu będą zajmować kreskówki z Nicka i reality shows z mtv. Viacom likwiduje wszystkie kanały muzyczne zastępując je programami rozrywkowymi (TMF, Viva de, Viva plus,itp) Nie widzę za to przykładu, który by szedł w odwrotnym kierunku (zamiana rozrywkowego w muzyczny). Viacom widzi, że na muzyce już takiej kasy nie zrobi więc dzieje się niestety to co się dzieje. Taka kolej rzeczy.

Co do nowości na vive - rzeczywiście od bardzo długiego czasu jedyną nowość jaką widziałem to wczoraj Lady Gaga, natomiast co nie włącze na eskę lub 4fun to widzę nowość. Viacom taka bogata i duża międzynarodowa marka a taka słaba muzycznie. Wstyd!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOP 50 Polskie Przeboje

 

50. Virgin – Szansa

49. Szad – Dług

48. T.Love – Love Love Love

47. Sidney Polak & Pezet – Otwieram Wino

46. Volver – Volvermos

45. Verba – Młode Wilki 6

44. Wilki – Baśka

43. 3 Wymiar – Dla Mnie Masz Stajla

42. Tede – Blask/To Jeszcze Nie Koniec

41. Video – Papieros

40. Felipe & VNM & Jędker & Pezet & Sokół & Brahu & Numer Raz & Eldo – I Żeby Było Normalnie

39. Stachursky – Z każdym Twym Oddechem

38. Ania Dąbrowska – Tego Chciałam

37. Pezet & Małolat – Noc i Dzień

36. Muniek – Święty

35. Paula – Od Dziś

34. Mrozu – Miliony Monet

33. Grupa Operacyjna – Nie Będzie Niczego

32. Partycja Markowska – Hello Hello

31. Monopol – Zodiak na Melanżu

30. Liber & Sylwia Grzeszczak – Co z Nami Będzie

29. Letni [beep]ki Podryw – Oranżada, Koleżanki, Petardy

28. Kasia Kowalska – A Ty Czego Chcesz?

27. 18L – Jak Zapomnieć?

26. Łzy – Agnieszka

25. Jamal – Policeman

24. Kasia Cerekwicka – Na Kolana

23. Andrzej Piaseczny – Śniadanie do Łóżka

22. Candy Girl – Wszystko Czego Dziś Chcę

21. Ascetoholix & Szad – Suczki

20. Brodka – Ten

19. Doniu – Przestrzeń

18. Ewelina Flinta – Żałuje

17. Feel – Jak Anioła Głos

16. Sasha – Kiedy Płyną Łzy

15. Sokół & Pono & Franek Kimono – W Aucie (Fred Remix)

14. Edyta Górniak – To Nie Tak Jak Myślisz Kotku

13. PeWeX – Dziunia

12. Pectus – Oceany

11. Natalia Kukulska – Wierność Jest Nudna

10. Mezo & Kasia Wilk – Ważne

9. Ania Wyszkoni – Wiem Że Jesteś Tam

8. 21 Allstars – Powinnaś Być Że Mną

7. Gosia Andrzejewicz – Pozwól Żyć

6. HiFi Banda – Mieli Być Tu

5. Ewa Farna - Cicho

4. Kombi - Pokolenie

3.

2. Chylińska – Nie Mogę Cię Zapomnieć

1. Viva – Muzyki Moc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto był na miejscu 3? Znowu opuścili, czy drugi raz puścili klip z listy np który był na miejscu 44? :lol2:

Z Robertem M. siara na maxa. Promować artystę, a potem go olać. Trochę Viva ma rację, ale bez przesady. Skoro jego mają też gdzieś, to konkurencja z chęcią będzie go puszczać, dla pozyskania kolejnych widzów, a Viva traci hahahaha - STANDARD!

Ja widziałem w belce do Lady Zgagi, że to Alexis Jordan "Happiness" :lol2: , reszta nie wymaga komentarza, po prostu to co tu wszyscy piszecie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o masakra!

 

VIVA obraziła się na Roberta M. tego jeszcze nie było!

Oby tak dalej.., to nikt już nie będzie jej oglądał. Niech się jeszcze na Farną obrażą!

Oni są po**bani!;/

Poczytajcie sobie trochę w sieci na temat twórczości tego niby "DJ'A" a się zdziwicie!

Dobry krok ze strony VIVY w jego kierunku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOP 50 Polskie Przeboje

 

50. Virgin – Szansa

49. Szad – Dług

48. T.Love – Love Love Love

47. Sidney Polak & Pezet – Otwieram Wino

46. Volver – Volvermos

45. Verba – Młode Wilki 6

44. Wilki – Baśka

43. 3 Wymiar – Dla Mnie Masz Stajla

42. Tede – Blask/To Jeszcze Nie Koniec

41. Video – Papieros

40. Felipe & VNM & Jędker & Pezet & Sokół & Brahu & Numer Raz & Eldo – I Żeby Było Normalnie

39. Stachursky – Z każdym Twym Oddechem

38. Ania Dąbrowska – Tego Chciałam

37. Pezet & Małolat – Noc i Dzień

36. Muniek – Święty

35. Paula – Od Dziś

34. Mrozu – Miliony Monet

33. Grupa Operacyjna – Nie Będzie Niczego

32. Partycja Markowska – Hello Hello

31. Monopol – Zodiak na Melanżu

30. Liber & Sylwia Grzeszczak – Co z Nami Będzie

29. Letni [beep] Podryw – Oranżada, Koleżanki, Petardy

28. Kasia Kowalska – A Ty Czego Chcesz?

27. 18L – Jak Zapomnieć?

26. Łzy – Agnieszka

25. Jamal – Policeman

24. Kasia Cerekwicka – Na Kolana

23. Andrzej Piaseczny – Śniadanie do Łóżka

22. Candy Girl – Wszystko Czego Dziś Chcę

21. Ascetoholix & Szad – Suczki

20. Brodka – Ten

19. Doniu – Przestrzeń

18. Ewelina Flinta – Żałuje

17. Feel – Jak Anioła Głos

16. Sasha – Kiedy Płyną Łzy

15. Sokół & Pono & Franek Kimono – W Aucie (Fred Remix)

14. Edyta Górniak – To Nie Tak Jak Myślisz Kotku

13. PeWeX – Dziunia

12. Pectus – Oceany

11. Natalia Kukulska – Wierność Jest Nudna

10. Mezo & Kasia Wilk – Ważne

9. Ania Wyszkoni – Wiem Że Jesteś Tam

8. 21 Allstars – Powinnaś Być Że Mną

7. Gosia Andrzejewicz – Pozwól Żyć

6. HiFi Banda – Mieli Być Tu

5. Ewa Farna - Cicho

4. Kombi - Pokolenie

3.

2. Chylińska – Nie Mogę Cię Zapomnieć

1. Viva – Muzyki Moc

 

Rozumiem, że ta lista to jakis ponury żart. Zgadza się ... prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...