Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga !!!! Eska dostała koncesje DVB-T z dniem włączenia w eter eski .... Viva ryczy i Kwiczy !!! Viacom-owi tak spadną wpływy z reklam ... Viva całkowicie postawi na Szoły ... ale byc dostępnym z każdego drutu praktycznie na każdym Tv a montowanie Sat , kablówki to wielka różnica.

 

Szkoda mi ciebie Viva - Ale sama się do tego doprowadziłaś . Eska TV - Trzymam za was kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://media2.pl/media/77801-tv-cyfrowa ... -u-tv.html

 

Viva nawet nie mogła się starać - brak Polskiej koncesji ... Viva de nadaje w koloni w DVB-T ... nasza nawet nie ma szans.

 

Najciekawsze będzie teraz z czego cały Polski odział Viacom będzie żył ??? Viva to ich "żywicielka FTA" teraz gdy Eska ma koncesję DVB-T to tam powędrują reklamy ... sponsorzy

muzo-dajnie itp. Bardzo dziwna sprawa całkowicie mamy inny rynek niż w Niemczech .... co zrobi Viva na jesień ?????????????????????????? Według mnie Viva przejdzie drugi w swoim nadawaniu Restart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eciały także starsze piosenki! VIVA ma w swoim zbiorze spokojnie z 10 tys piosenek

 

Dobrym pomysłem byłoby stworzenie czegoś takiego jak na przykład Viva Classic. Repertuar zarówno Vivy de i Vivy Polska jest ogromny. Przypomnijcie sobie klipy z Vivy de z lat `90. Tego nikt nie puszcza a w tamtych czasach były hiciorami. Każdy wie kto ma ok. 30 lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zygac to do kibelka, co do vivy niemieckiej oj dzialo sie kiedys teraz brak slow, jednym slowem kanal wola o pomst do nieba ale juz niebawem z viva pl to samo bedzie.

95% zwariowanych serialikow czy tam co, ten [beep] nawet nie ma okreslonego gatunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej żałosnych programików typu" superhipermegaz.ebany mjuzik kłiz, 100 dziadostw, które wstrząsneły naszą telewizja ... nosz ile można ludzie! Poza tym -> kim sa w ogole te osoby, które oceniaja teledyski, artystów w tych załosnych programach?! Nie znam zadnego z tych ludzi, nie sa ani slawni ani NIC NIE OSIEGNELI, a oceniaja innych jakby "zjedli na muzyce zęby". No po prostu szkoda słów, że takie [beep]e są w telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w Stanach nie mieszkam i nie muszę oglądać tych badziewi i nie ogladam i Polska nie musi tworzyć takich gów..n bo w Stanach oglądają. Jakoś Europie nie odpowiada to, że zni[beep]i MTV i narzucają nam ich szoły.

Oceniający w 100 klipów.. to porażka. Candy Girl robiąca covery, bo na nic więcej jej pseudo talent nie pozwala, Mrozu niby Timberlake a w przeciągu 2 lat widziałem z 3 jego klipy, Tede dobry HH robił, ale jak się go słucha to jak jakiś przygłup , Marina beztalencie. Wolałbym te 100 klipów posłuchać niż w tle słuchać te beztalencia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...