Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

lukaszks - nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz. To co Ty byś oglądał to zupełnie inna sprawa niż to co oglądają masy. Nie jestem fanem disco polo, jestem za to fanem hip hopu i cieszyłbym się gdyby taki program zagościł na antenie VIVY. Niestety na pewno miałby mniejszą oglądalność niż "Disco ponad wszystko". Uwierz mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliby wprowadzić program z polskim Hip-Hopem,miałby na pewno większą oglądalność niż to badziewne disco,z którego wszyscy się śmieją

Każdy słucha muzyki jaką lubi,ja np.lubię thras metal i klasyczny rock a nie cierpię hip-hopu.No i oto klasyczny przykład jedni słuchają hip-hopu inni disco polo a inni metalu lub muzyki klasycznej więc proponuje pozostać przy tym co kto lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem na tak masową skalę HIP HOP do Vivy nie wróci zbyt szybko. Same gwiazdy Hip Hopu gdzieś się poukrywały a to w wytwórniach muzycznych a to w różnorakich redakcjach(np. wyborcza).

 

Niezależne stacje od MTV czyli np. 4 FAN czy Eska a nawet Rebel ... w ogóle nie kładzie nacisku na HIP HOP więc coś tu musi być na rzeczy że ta muzyka stała się "narazie" niszowa (od czego jest YOU TUBE :D) Pewnie kiedyś wróci tak jak wszystko(chociażby DP)

 

PS. i nie pisze to wróg hip hopu sam lubię sobie posłuchać Peji hemp Gru WWO itp. czy stara "rap kanciapę "na youtube (Polecam :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczera prawda! Viva od kiedy z MTV tworzy "jedne g***" zrezygnowała kompletnie z hip hopu, który tak promowała od 2002 roku. To właśnie dzięki starej dobrej Vivie nasz hip hop się tak rozwinął. Oczywiście MTV próbowało doganiać ówczesną konkurencję i stworzyło bardzo fajne programy: powrót po latach "Yo! MTV Raps", "Yo! Lista", "MTV Squad", potem "Base Chart", były też w pon. o 21 "Nowości Hip Hop". Jak Viva przestała ich puszczać, a MTV zupełnie muzykę, to gdzie mieli się głównie promować. Eska też tylko dicho, więc pewnie tak szybko nie wróci hip hop do nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam dlaczego programy DP mają taką dobrą oglądalność. Wszędzie krzyczą, że to wiocha, nikt nie słucha to skąd ta ogladalność? :shock:

Ci, co krzyczą to zwykle mniejszość. Disco polo jest nadal bardzo lubiane (wiem z własnego otoczenia i nie, nie mieszkam na wsi :P) dlatego program jest dobrze przyjmowany.

Szczera prawda! Viva od kiedy z MTV tworzy "jedne g***" zrezygnowała kompletnie z hip hopu, który tak promowała od 2002 roku. To właśnie dzięki starej dobrej Vivie nasz hip hop się tak rozwinął. Oczywiście MTV próbowało doganiać ówczesną konkurencję i stworzyło bardzo fajne programy: powrót po latach "Yo! MTV Raps", "Yo! Lista", "MTV Squad", potem "Base Chart", były też w pon. o 21 "Nowości Hip Hop". Jak Viva przestała ich puszczać, a MTV zupełnie muzykę, to gdzie mieli się głównie promować. Eska też tylko dicho, więc pewnie tak szybko nie wróci hip hop do nas.

Jednym z powodów jest to, że powstaje aktualnie mało utworów, które by się przyjęły, tzn. przesłuchajcie sobie piosenek Hip hopowych które leciały kiedyś na VIVIE, a tych co teraz się tworzy. W tych teraźniejszych słyszy się w co trzecim słowie "kur**", "ch**" itd. dlatego nie są puszczane na VIVIE. Kiedyś były piosenki hip hopowe które każdemu się podobały. Dzisiaj wygląda to trochę inaczej.

Być może Hip Hop powróci kiedyś do swoich dawnych łask, ale jak na razie to nie jest tak kolorowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym z powodów jest to, że powstaje aktualnie mało utworów, które by się przyjęły, tzn. przesłuchajcie sobie piosenek Hip hopowych które leciały kiedyś na VIVIE, a tych co teraz się tworzy. W tych teraźniejszych słyszy się w co trzecim słowie "kur**", "ch**" itd. dlatego nie są puszczane na VIVIE.

Nie zgadzam się z Tobą. To, że nie emituje ich VIVA to nie znaczy, że ich nie ma. Uważasz, że Program 4 Polskiego Radia emituje hip hop gdzie w co drugim słowie jest [beep]a i [beep]? A w Programie 4 hip hopu jest mnóstwo. Włącz a sam się przekonasz. Na VIVIE nie emituje się nawet tych artystów, którzy kiedyś przez tę stację byli mocno promowani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zauważyłem (godzina 9-12 rano) że na Vivie jest bardzo mało reklam !! Co za tym idzie programy mają spore 20 min. obsunięcie. np . Ring ton lista skończyła się 9.30 potem Planet Viva chwilkę i tip top lista już o 9.40 itd... (chociaż i tak w każdym z tych programów muza ta sama)

 

Drugim moim spostrzeżeniem jest to że niektóre teledyski są dość cicho nadawane .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...