Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też widziałem dawno na ESKA TV i 4FUN - ale zawsze to coś, że coś nowego dodali nie?

A oto coś w FB:

 

Karol Gajda powiem, że się nie postaraliście! 'densflory', które będą miały po 5 powtórek... aha droga do sławy też do wy[beep]a... [beep] z mtv ... chciałbym widzieć na VIVA Polska.. CLUB ROTATiON, GET THE CLiP, i program w stylu NEU z niemieckiej wersji VIVA... chociaż wiem że to nie możliwe ale każdy by się zgodził z moją opinią... w końcu telewizja jest dla widzów i trzeba brać pod uwagę wszystkie cenne podpowiedzi... [...] i pod żadnym pozorem nie iść w stronę MTV czyli same głupie seriale amerykańskie... już niemiecka VIVA się stoczyła, a nasza mam nadzieję, że zostanie muzyczną telewizją!

11 wrzesień o 20:45 · Lubię to! ·

 

VIVA Polska spokojnie, Viva byla, jest i bedzie telewizja muzyczna! A to ,ze przy okazji oferujemy programy muzyczno-rozrywkowe w naprawde niewielkiej dawce? Co w tym złego, hę?:)

22 godz. temu · Lubię to! ·

 

Robert Bylinowicz Jak to co złego? To, że w ogóle są! Mało tego w wiadomej stacji? Czemu sprowadzacie ten śmieć tutaj?

21 godz. temu · Lubię to! ·

 

Karol Gajda Może warto zostawić już ten podział: VIVA=muzyka, MTV=reality i śmieci

7 minut(y) temu · Lubię to! ·

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Personality z TATU. Ciekawe czy tak jak ostatnim razem potrwa nie całe 30 min, bo większość klipów nie będzie wogóle puszczona. do tego jak ostatnim razem puścili to leciały tylko anglojęzyczne wersje "Nas ne dogonjat" i "Ya Soshla S Uma". Nie wiem dlaczego, bo Viva puszczała wszystkie ich klipy po rosyjsku. wiem, że Viva teraz korzysta z archiwum MTV, ale przecież te klipy na MTV Polska po rosyjsku leciały, więc w czym problem? Ja chce zobaczyć rosyjskie wersje tych klipów, bo są lepsze. Do tego jak powinni puścić "30 minutes", "Ne Ver' Ne Bojsya", "Prostiedvijenje" (czy jakoś tam) i "Gomenasai" (wersję manga). I tym sposobem Personality w godzinę się zmieści i puści wszystkie ich klipy.

BTW, czemu Viva nie puszcza nowego klipu krychy Aguilery "You Lost Me". Na 4fun.tv już 2 tyg.temu leciało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na VIVA Polska parę nowości:

1. Bob Sinclair & Sahara Feat. Shaggy - I Wanna

2. Roll Deep - Green Light

3. Alexandra Burke - Start Without You

VIVA Polska też ma takie piosenki, które nie lecą jeszcze na innych stacjach np. nr 3 wyżej wymieniony, Charice Feat. IYAZ - Pyramid, Riva Starr Feat. Noze - I Was Drunk.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jakiś klip był już grany w czerwcu to znaczy, że we wrześniu nikt już go nie słuchał? Z resztą z tego co widzę jest grane dopiero 18. miejsce więc wspomniane przez Ciebie teledyski na pewno na szczycie tej listy się nie znajdą. Można się czepiać VIVY ale od pewnego czasu czytam, że czepialstwo staje się niesprawiedliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie leci Top 50 Najlepsze we Wrześniu

Według Viva np. David Guetta - Getting over you oraz Eminem - Not Afraid te utwory były najlepsze we wrześniu??? Zarówno jeden jak i drugi klip były na topie w czerwcu/lipcu

 

Viva Polska jest zawsze troche opóźniona,może im chodziło o to,że były najlepsze we wrześniu,ale na ich antenie :-D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie przyznam Ci racji. Oglądałem końcówkę listy i "Justyna o niczym takim nie wspomniała. Ba, nawet nic nie mówiła o tym, kto jest na miejscu pierwszym- powiedziała tylko: "zobaczcie sami", czy coś w tym stylu.

Ogólnie kilka piosenek było trochę zaniżonych, kilka zawyżonych, ale samo sobie, jako utwory były odpowiednio dobrane. Przypominam tylko, że niektórzy mają jeszcze ostatni tydzień WAKACJI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Start Wihout You już od ponad tygodnia mają na swojej playliście (razem z Red Light Roll Deep). Z nowszych kawałków leci jeszcze Tim Berg- Bromance.

Mam pytanie. Czy VIVA puszcza jakieś nowsze polskie piosenki (chodzi mi tu o Natalię Lesz- Radioactive i Tede ft Natalia Lesz- Glam rap)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tydzień to przecież nie dużo ... i po tygodniu nie mówi się, że piosenka jest stara :crazy: więc to nowość.

Jeśli chodzi o Twoje pytanie to:

Radioactive - raczej nie leci, nie słyszałem, a oglądam VIVA Polska codziennie :P

Glam Rap - jest w playliście (słyszałem w ostatnią sobotę w "VIVA Hits Polska")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...