Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Weekend z Lady Zgagą był kolejną porażką Vivy. Zero wywiadów, tylko klipy (zresztą ile ona ma klipów? świeża gwiazda dopiero). I zrobili Specjalistę ze Zgagą, która trwała 30 min.I nawet wszystkich klipów nie puścili.

@shadowman: oj nie!!! Tylko nie brzydula i powtórki z MTV. Tego by nikt z nas nie zniósł:) chodzi o to, że mało jest różnorodnej muzyki, brak programów tematycznych i mało nowości Viva puszcza. Kiedyś było zupełnie inaczej, do nawet 15 nowości w tyg., Club Rotation, nie zmyślane listy przebojów, nie puszczanie co pół godz. tych samych klipów, widać było, że ktoś się stara i odwala profesjonalną robotę. Skoro Viva zdecydowała się być stacja muzyczną 24h/dobę i jej się to opłaca i ma największą oglądalność wsród stacji muzycznych (i pseudomuzycznych), to niech będzie jeszcze lepsza. To są tylko nasze sugestie i propozycje, już widać jak widzowie są zadowoleni z programu 10 na 10 - freeszcie jakiś tematyczny program i coś innego niż co pół godz Guetta, Pitbull i Ruhanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale skoro VIVA jest z taką ramówką popularna to nie będą nic zmieniać :P Zmiany zawsze wiążą się z ryzykiem, a im się widocznie nie opłaca nic zmieniać bo i tak mają największą oglądalność. Chociaż sam przyznam, że mogliby zrobić np. każdego dnia np. godzinny program z różnymi rodzajami muzyki, tzn. np. w poniedziałek by leciał R'n'b, we wtorek Dance itd..

A co do nowych klipów, to wszystko zależy od tego, kiedy dany singiel dojdzie do Polski lub kiedy VIVA dostanie dany klip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ShadowMan Zgadzam się .. mogli by wieczorami trochę "uporządkować" muzykę :) Ale i tak w sumie jest dobrze porównując do Vivy De... to nasza wręcz Jest Ok :) A co do muzyki Viva zawsze grała to co wśród ludzi MŁODYCH jest popularne... Czy to HH w początkowych fazie Vivy Polskiej ALBO jeszcze wcześniej Eurodance ale to Viva De.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że VIVA nie puszcza już Hip Hopu, bo jest on nadal bardzo popularny. Nadal powstaje wystarczająco kawałków, które by mogli grać w TV, ale widocznie ten gatunek muzyki nie pasuje już do ich wizerunku. Trochę szkoda, bo niektóre piosenki które grają na VIVIE to po prostu kicz, a HH by przynajmniej trochę urozmaicił playlistę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jak zobaczyłem o 16 w paśmie 10 na 10 stary klip GiGi D'Agostino - Another Way, Paul Van Dyk Feat. Saint Etienne - Tell Me Why (The Riddle) to mi łezka poleciała normalnie. Ten program jest tak SUPER że brak słów. Prawdziwa historia muzyczna VIVY PL. To jest odpowiednik Beściaków które wywalili klika lat temu z ramówki VIVY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pablo21

Oglądałem dziś 10 na 10, ten odcinek co mówisz. Dokładnie, już zapomniałem o istnieniu tej piosenki Paula van Dyk, jest świetna. Ten program 10 na 10 to modelowy przykład jak stacja muzyczna powinna wyglądać. W ciągu tej godziny był i rock (P.O.D.), hip hop (O.S.T.R.), dance (Gigi d'agostino), trance (Paul van Dyk), pop (Britney Spears - I am Slave 4 U), Kukiz i piersi - Rowerek. Program super, szkoda, że cała playlista vivy taka nie jest :) Gatunki muzyczne były przeplatane a tym samym nie było monotonii. Ja gdybym miał władzę decyzyjną w tej stacji, wykasowałbym te śmieszne pasmo 4 girls only i zrobił ten program 10 na 10 codziennie od poniedziałku do piątku + to co jest w weekend po północy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowości na VIVIE PL w tym tygodniu:

Christina Aguilera- Not Myself Tonight

Ke$ha - Your Love is Like a Drug

Kombii - Gdzie jesteś dziś (Dance Version)

Tom Boxer - Morena

Beyonce - Why Don`t You Love Me

Roll Deep - Good Times

Enrique Iglesias - I Like It

Akcent - Lovestoned

 

źródło: MTV Net. PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Scooter - Maria był ciekawy w tym wydaniu sobotnim bo tez poleciał Global Deejays oraz ku zaskoczeniu miłemu Dr Motte & Westbam - Love Parade 2000 :-)

 

Mnie dziwi fakt że skoro mają takie perełki w swoim archiwum MTV w Londynie to dlaczego nigdy tego nie puszczają np. na MTV Dance UK?

MTV Dance puszcza w ogóle co innego mało na tym kanale prawdziwej muzyki Dance, Club a więcej muzyki Urban, R'N'B czy Pop.

Ludzie w UK strasznie narzekają na ich kanały a zwłaszcza na MTV Dance które jest bardziej mieszanką MTV Base i MTV Hits niż kanałem z muzyką Dance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie w UK na szczescie mają Clubland TV i z tego co wiem clubland ma 3x wieksza ogladalnosc niz mtv dance :) Nic dziwnego ze mtv dance nikt nie oglada jesli klubowo gra tylko wieczorami lub w niektórych pasmach. Masz palblo21 sporo racji wystarczy spojrzec na playliste mtvdance jest ogolnie dostepna na ich stronie. Wracajac do naszej vivy coraz bardziej podoba mi sie dobor muzyki w VivaHitsPolska tj HipHop, Muniek Staszczyk, zespół Ira, Robert Gawliński brakuje jeszcze tylko czegoś z rodzimej sceny klubowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś to również zauważył i o tym już wspominał, ale podczas piątkowego programu "Sexi Viva" podczas emisji teledysku Alex C. ft. Y-Ass (nie pamiętam tytułu) pod logiem Vivy pojawiła się czerwona zaokrąglona belka, coś w stylu obecnej grafiki Vivy Polska. Czyżby miałby być to odpowiednik stacji używanego w Polsce czerwonego kółka, jako oznacznika programów (w tym przypadku teledysku) tylko od 18 lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda! Czeskie koncesje wymagają oznaczenia tego ale tylko tam gdzie jest golizna :-) Ostatnio było rozdanie nagród VIVA Comet 2010 na VIVA Niemcy. Może i gala to wielkie widowisko ale same nominacje i zwycięscy mnie rozczarowali a ten gość specjalny biber to już śmiech na sali. Sama gala Comet była nadawana i kręcona w formacie 4:3 niestety w przeciwieństwie do naszych Comet gdzie kręcono je w 16:9 ale leciały na antenie w 4:3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwona kreska jest według mnie tylko chwytem marketingowym. Teledysk Alec C ft. Y-Ass śmiga na wielu kanałach muzycznych przez całą dobę i nikt tego nie oznacza. Sama VIVA emituje ten teledysk również w ciągu dnia. Ta czerwona kreska według mnie mówi: "Nie przełączaj bo zaraz będą pół nagie laski". Ktoś zobaczy czerwone podkreślenie i już kanału nie zmieni jeśli miał taki zamiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście dziesiejsze 10 na 10 jak zwykle rewelacyjne i za krótkie:( leciały dziś takie klipy jak: Pezet/Noon "Seniorita", DJ Tonka "Don't Be Afraid", Eamon "[beep] It (I Don't Want You Back)", Infernal "From Paris To Berlin", Aaliyah "Try Again", Nelly & Tim Mc Graw "Over and Over" , Las Ketchup "Asereje", Beyonce Feat. Jay-Z "Crazy In Love", Patrycja Markowska, O.S.T.R., Akon "Lonely". Czekam na klipy SYLVER!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to, ze viva zaczeła słuchac prosb swoich widzów :) Przygotowali tematyczny weekend hiphopowy. Ciekawe czy bedzie tam prawdziwy hiphop czy tak jak z lista przebojów z muzyką klubową, gdzie większosc pozycji stanowił POP . Ktoś na górze w MTV wreszcie wział sie do pracy : ) Konkurencja nie spi eska tv ma coraz wyzsza ogladalnosc musza sie wreszcie zaczac starac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do listy klubowej Club Charts na VIVA PL to zgodzę sie z wami że jest coraz gorzej w pełnym tego słowa znaczeniu! Czasami jest lepiej ale przeważnie jest tragicznie. Zeby Timbaland czy Christina Aguilera były na liście do głosowania na Club Charts. No cóż ale tak samo wygląda sytuacja na listach odpowiednikach na innych kanałach MTV Net. np. na TMF NL odpowiednik Club Charts lista TMF Dance Chart wygląda tak samo tzn. 50% klipów to Pop np. Kesha, Pitbull, Timbaland czy nawet Ciara lub Ludacris :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również chwalę program 10 na 10, jednak nadal jestem zdania, że o niektórych wykonawcach całkiem zapomniano.

Gdzie starsze, świetne klipy Davida Guetty, gdzie Milk INC, Sylver, Uniting Nations, Armand Van Helden, Global Deejays, Michael Mind i wielu innych artystów muzyki Dance których warto posłuchać? Nadal tego brakuje, powinni popracować bardziej nad playlistą i choć trochę starszych klipów puszczać w ciągu dnia, a nie tylko w 10 na 10, bo tak kręcą się tylko wokół klipów ostatnich 3-4 miesięcy, i nic starszego.

 

Nadal jestem zdania, że powinni na Vivie utworzyć wieczorami coś typu VIVA SPECIAL jak na VIVA DE, na której puszczane są w każdym odcinku inne gatunki muzyki, lub po prostu stworzyć dobry program z DANCE'em, osobny z HIP HOP, i kolejny z muzyką klubową, Coś na wzór wieczornego DANCE CULTURE na iMUSIC1 (pn-pt 22.00)

 

PS

Dziś rano na vive leciał jakiś nieznany mi klip, a podpisany był błędnie: Wildboyz Feat. Ameerah - The Sound Of Missing You, bo akurat kawałek Wildboyz znam, i na pewno to nie było to, ciekawe kto odpowiedzialny jest za ten [beep]... daję screen.

 

v75g75.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U vivy takie błędy to norma :) Ja na razie odpoczywam od tej stacji tv, ostatnio drażni mnie muzyka puszczana na niej. A co do hip hop weekend jeżeli będę miał czas to na pewno zerknę na specjalistę hip hopową w niedzielę, bo może być ciekawie ;) W 10 na 10 powinni bardziej skupić się na latach 200-2002 niż na tych niedawnych, bo ostatnio widziałem Kanikuly, co bylo hitem 2 lata temu. Fajnie by było również, żeby viva zrobiła jakiś program z piosenkami z lat 90, albo chociażby z ich drugiej połowy. Zauważyłem także, że na stronie vivy jest udostępnione głosowanie na piosenki do tzw. Twojej Listy na 10 lecie VIVY. Spojrzałem na propozycje i niestety od razu mi się one skojarzyły z listą, która była puszczana w sylwestra. Niestety ale brak jest na niej naprawdę wielkich vivowych hitów, i za dużo piosenkek z ostatnich 2 lat. Za mało piosenek z początku lat 2000-2002, a wogóle co tam robi Puf Daddy, które jest z lat 90? Jeżeli już tak to mogliby dać również inne piosenki z tej dekady. Dziwne i jak zwykle niedopracowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...