Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli że teraz więcej muzyki pop niż EDM? Mogliby wrócić do czasów, kiedy grali trochę popu i dance'u, a nie tylko tak jak teraz EDM. Przydałyby się nowe pasma, między innymi imprezowe Party Hard, a także nowe listy i notowania. Z nich liczyłbym na VIVA Super Charts i facebookową listę, ewentualnie chciałbym, żeby przywrócili Get the clip, tematyczne Top 10, Powerlistę, Mega Top 10, Net Charts, O co kaman?, VIVA DJ Night, Viva Hits Polska i inne programy. Oby nie dali z powrotem reality-show i seriali oraz gier sms, które zasłaniały cały ekran. Pewnie wiecie, w jakim stanie jest teraz VIVA Polska. W playliście lecą te same piosenki, te same pasma, nawet widzowie piszą na ich FB prośby i apele, ale widocznie nie słuchają ich. Po prostu w Viacomie pracownicy nie chcą tego robić na siłę, widocznie mają inne zajęcia... Muszą robić to, co każą, inaczej straciliby robotę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wszedłem na stronę internetową Vivy przed chwilą i było Top 10: Rozstania i powroty. Moim ulubionym utworem, który jak najbardziej powinien pasować do tego tematu to Adele - Someone Like You. W teledysku do jej piosenki ,,Hello'' też można zauważyć, że ludzie, którzy kiedyś byli zakochani, to teraz nagle muszą się rozstać... To trochę smutne... Ale raczej to nie jest temat o tym, więc dalej o tym już dużo nie wspomnę...

 

Jeżeli chodzi o VIVĘ, to grają więcej EDM, pamiętajcie też, że zdarza się muzyka pop w rytmach muzyki tanecznej, więc grają też więcej popu w swojej playliście. Bo przecież coś muszą puścić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że w TY WYBIERASZ był temat ROZSTANIA I POWROTY.

http://m.viva-tv.pl/listy-przebojow/214-ty-wybierasz-top-50-rozstania-i-powroty / brakuje tam tylko jednej piosenki.

 

Na 50 miejscu wtedy był utwór DAVID GUETTA FEAT. KELLY ROWLAND - WHEN LOVE TAKES OVER (tam w playliście akureat brak 50 miejsca), a na 40 tylko JUSTIN TIMBERLAKE FEAT. T.I. - MY LOVE.

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi pomoże z osób które ogląda VIVE. Ja zaglądam regularnie, ale pierwszy raz trafiłem na ten teledysk i jak na złość nie zobaczyłem co to za nazwa. Otóż teledysk jest taki w stylu gier z NESA. Widziałem mario, contre, mortal Kombat... Tak zapamietalem.

 

Nie wiem czy ktoś mi pomoże, ale byłbym bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie znowu w czerwcu wprowadzą :/

 

Top 10: Najlepsze stylówy: http://m.viva-tv.pl/newsy/88947-top-10-najlepsze-stylowy

 

Ponad 7-minutowy filmik z dawnego pasma VIVA DJ NIGHT:

https://youtu.be/pfOi4HE3nmA

 

VIVA Polska 13 12. 2008:

https://youtu.be/QajUii9rTfw

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare czasy... Coś się kończy, a coś się zaczyna...

 

Kiedyś na węgierskiej albo niemieckiej Vivie(nie pamiętam dokładnie, na której z tych), było chyba takie pasmo z muzyką taneczną PARTY ZONE. I ono grało też DJ-skie sety tak jak emitowane dawniej u nas VIVA DJ NIGHT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj stworzyłem playlistę piosenek, które były grane na Vivie w 2015 i 2016 roku. Oczywiście wersje video z Vivy jakie udało mi się na razie znaleźć. Niektóre piosenki są niedostępne z powodu zablokowania ich w naszym kraju. Playlista będzie jeszcze większa: http://www.youtube.com/playlist?list=PLEpVnb-u1y-ptCUAAap2S9emvxj8Ll78t

 

 

VIVA Polska - Końcówka bloku reklamowego z 7 stycznia 2011 r.:

 

Za takimi identami reklamowymi tęsknię.

 

Nowość w głosowaniu TY WYBIERASZ: FEDER FEAT. EMMI - BLIND.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare czasy... Coś się kończy, a coś się zaczyna...

 

Kiedyś na węgierskiej albo niemieckiej Vivie(nie pamiętam dokładnie, na której z tych), było chyba takie pasmo z muzyką taneczną PARTY ZONE. I ono grało też DJ-skie sety tak jak emitowane dawniej u nas VIVA DJ NIGHT.

 

PartyZone leciało tylko i wyłącznie na MTV, gdzie puszczali klipy, których w większości nie puszczała Viva, był tam mix klipów z MTV Dance i dużo muzyki dance itp popularnych i puszczanych tylko w innych regionalnych oddziałach MTV w Europie. Jakby teraz Viva puszczała takie "mixy" to byłoby co słuchać, a nowości tygodniowo byłoby min. 10. MTV miało kiedyś fajny program MEGAMIX, w którym puszczali mixy własnej produkcji - tzw. PartyZone Massive Megamix - rewelacyjne, można ich wiele znaleźć na youtubie, liczba wyprodukowanych przez MTV jest na prawdę spora.

Edytowane przez Bytesize
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się od VIACOM POLSKA, że niedługo na Vivie powrócą showy, a muzyka będzie grana znowu do 12:00. Co ciekawe nie będzie już samej muzyki EDM. Powróci pop, rock itp. Uwaga! Pojawi się nawet disco polo. Powróci Power Lista, Top 10 czy Mega Top 10. Nowym pasmem z muzyką disco polo będzie "Disco Polo Viva". Powodem takiej zmiany są słabe wyniki oglądalności tego kanału. Chcą mieć lepsze wyniki.

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV MUZYCZNE, MARZEC 2016 (dane Nielsen Audience Measurement)

 

(.) wynik w lutym 2016

 

amr, grupa 4+

 

POLO TV - (57.540) 56.697

ESKA TV - (29.562) 30.597

DISCO POLO MUSIC - (11.441) 10.051

4FUN TV - (10.422) 9.920

STARS.TV - (5.477) 5.083

4FUN FIT&DANCE - (4.365) 4.753

VIVA POLSKA - (3.620) 4.312

4FUN HITS - (2.573) 3.904

VOX MUSIC TV - (2.572) 3.253

KINO POLSKA MUZYKA - (4.013) 3.146

POWER TV - (2.386) 2.244

VH1 - (953) 1.001

TO!TV - (2.842) 990

MUZO TV - (283) 349

 

 

 

amr, grupa 16-49

 

POLO TV - (36.646) 35.520

ESKA TV - (21.640) 23.346

4FUN TV - (8.534) 7.664

DISCO POLO MUSIC - (6.589) 6.069

STARS.TV - (4.153) 3.677

VIVA POLSKA - (2.643) 3.143

4FUN HITS - (2.079) 3.061

4FUN FIT&DANCE - (2.891) 2.671

VOX MUSIC TV - (2.137) 2.370

KINO POLSKA MUZYKA - (2.492) 1.982

POWER TV - (1.865) 1.824

VH1 - (712) 829

TO!TV - (1.445) 384

MUZO TV - (207) 311

Viva zyskała trochę widzów.

 

Przed chwilą na Vivie poleciała wersja official video tego utworu:

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepski żart prima aprillisowy. Gdybyś nie napisał o disco polo, to może niektórzy by i uwierzyli w Twoją twórczość własną, a tak to pogrzebałeś się strasznie :lol2:

Disco Polo leciało kiedyś na Vivie w paśmie "Disco Ponad Wszystko!".

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...