Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zamawiając przez internet radzę dowiadywać się o zestaw antenowy z unicablem - jest jakieś zamieszanie - przez internet się nie da (z tego co mówił konsul), da się natomiast w APS, ale każdy rządzi się trochę swoimi prawami... Więc nie jest powiedziane że korzystając z happy hours + evobox, kupimy w APS sam zestaw antenowy z unicablem za 129... U mnie w APS sprzedają zestawy antenowe TYLKO z evoboksami zakupionymi u nich w APS  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zmian w oprogramowaniu, to zasugerowałbym, aby w VOD zmienić "pln" na albo wielkie litery, czyli "PLN", co jest poprawne, albo po prostu "zł" :)

 

3(1).jpg

 

Natomiast ciekawi mnie co z EPG dla wybranych kanałów zagranicznych, np. SuperTennis HD czy arte HD. Wypadałoby, aby było :)

 

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze 3 miesiące umowy w NC, ale już mnie korci by brać tą ofertę Happy Hours -Premium + HBO GO za 80 zeta z Evoboxem. Chyba się opłaca ,NIE??

też mnie korci zostało mi dwa rachunki jak się nie mylę 

Dziwne, że na stronie głównej Cyfrowego Polsatu nie ma żadnej wzmianki o nowym dekoderze. Jedynie w dziale prasowym i teraz właśnie przy zamawianiu internetowym.

tu też masz info http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/telewizja-cyfrowa/dekoder-evobox-pvr.cp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad.1 Jeden kabel

Ad.2 To zależy od tego z których z kanałów będziesz nagrywał programy, dwa albo trzy jednocześnie będziesz mógł nagrywać. Jednak wtedy ilość dostępnych do oglądania kanałów będzie różna. Nie można udzielić jednoznacznej i precyzyjnej odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze 3 miesiące umowy w NC, ale już mnie korci by brać tą ofertę Happy Hours -Premium + HBO GO za 80 zeta z Evoboxem. Chyba się opłaca ,NIE??

Zmieniać operatora tylko dla dekodera?. Choć przyznam, że fajnie się prezentuje, ale pewnie będzie cierpiał na choroby wieku dziecięcego. Poza tym w CP boli brak paczki Canal+.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zmian w oprogramowaniu, to zasugerowałbym, aby w VOD zmienić "pln" na albo wielkie litery, czyli "PLN", co jest poprawne, albo po prostu "zł" :)

 

Natomiast ciekawi mnie co z EPG dla wybranych kanałów zagranicznych, np. SuperTennis HD czy arte HD. Wypadałoby, aby było :)

 

4.jpg

Co do pierwszego to masz rację to jest błąd

a co do EPG to skoro kanał nie nadaje tego to skąd CP i dekoder ma to wziąć :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy multiroom z tym dekoderem polega na przekładaniu karty z głównego do dodatkowego dekodera czy muszą być ze sobą połączone siecią?

 

PS. Ja właśnie się przesiadam z NC+ do CP. Teraz najwyższy pakiet jest za 80zł, a mając smartdom 40zł+ 6miesięcy za free. C+ nie jest warty 80zł więcej (bo teraz proponują mi 120zł)- zwłaszcza ostatnio jego jakość spadał (mnie przynajmniej nie interesuje piłka nożna, która potrafi lecieć jednocześnie na 4 C+)

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Czy multiroom z tym dekoderem polega na przekładaniu karty z głównego do dodatkowego dekodera czy muszą być ze sobą połączone siecią?

 

PS. Ja właśnie się przesiadam z NC+ do CP. Teraz najwyższy pakiet jest za 80zł, a mając smartdom 40zł+ 6miesięcy za free. C+ nie jest warty 80zł więcej (bo teraz proponują mi 120zł)- zwłaszcza ostatnio jego jakość spadał (mnie przynajmniej nie interesuje piłka nożna, która potrafi lecieć jednocześnie na 4 C+)

 

Aktualnie Multiroom działa na dotychczasowych zasadach, czyli przekładaniu kart pomiędzy dekoderami co pewien okres czasu.

Sytuacja ta ulegnie zmianie w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A samemu nie mogą wprowadzić do oprogramowania czy coś? ADB chyba to umożliwia, bo w n nie raz bywało, że było EPG na kanałach, które nie emitowały go z satelity :)

Nie ma takiej opcji jak "wprowadzenie EPG do oprogramowania".

Jeśli chodzi o n czy nc+, platforma ze swoich transponderów emitowała EPG dla wybranych kanałów. I tutaj podejrzewam jest tak samo - albo EPG jest emitowane przez Cyfrowy Polsat, albo przez nadawcę kanału, albo go nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Co masz na myśli mówiąc o zmianie systemu współpracy dwóch dekoderów w opcji MR ? Czyżby miał być zaczerpnięty pomysł od NC+ i trzeba będzie łączyć dekodery do jednej wspólnej sieci ??

Aktualnie jest za wcześnie, aby mówić o szczegółach planowanych zmian. Nowe rozwiązania są aktualnie testowane, na pewno będzie znacznie wygodniejsze niż dotychczasowe

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie jest za wcześnie, aby mówić o szczegółach planowanych zmian. Nowe rozwiązania są aktualnie testowane, na pewno będzie znacznie wygodniejsze niż dotychczasowe

Czy nowe rozwiązania multiroomu będą działały na dotychczasowych dekoderach CP np, HD3000 ??  Czy też będą inne dekodery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedłyłem 19.01 umowę 15/5 i chciałem wymienić dekoder na ten nowy, to powiedział, że nie ma, są w fazie testów. I zostałem przy HD7000. Cały czas mam pakiet premium. Co mam zrobić, żeby wymienić na Evoboxa? Telefon miałem z DUK. Proszę o radę.

Edytowane przez Mr. Orbita
Ortografia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych co go mają: potrzebowal bym znac jego wysokosc od "ziemi" do najwyzszego punktu. Mam do wyboru wymienic na niego albo na karte ci. Ten daje lepsze mozliwosci nagrywania i jest szansa ze zmieści mi sie pod telewizorem.  I kolejne pytanie bo mam tv lg z pilotem magic. Pilot bardzo wygodny i zastepuje mi wszystkie piloty. Nie umialem tylko sparowac go z sagecomem. Ma ktos ten dekoder i tv z pilotem magic i go sparowal?:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedłyłem 19.01 umowę 15/5 i chciałem wymienić dekoder na ten nowy, to powiedział, że nie ma, są w fazie testów. I zostałem przy HD7000. Cały czas mam pakiet premium. Co mam zrobić, żeby wymienić na Evoboxa? Telefon miałem z DUK. Proszę o radę.

Można skorzystać z happy hours na stronie CP i wziąć ten dekoder ale nie wiem czy dadzą ten zestaw antena + konwerter. Mam pytanie, czy na exoboxie będzie działał tylko ten konwerter dedykowany dla CP i inne dedykowane , czy można użyć np. takiego - konwerter Unicable SCR Quad + Single marki MTI koszt 109,00 zł gdyby nie było zestawu antenowego- antenę mam 90 cm swoją?

 

http://allegro.pl/konwerter-unicable-scr-quad-single-i5430009251.html

Edytowane przez leszek_dl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...