Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

heja,

mam pytanie - kupiłem dzieciakowi pakiet w Ipli za 5 zł. Zalogowany byłem przez konto Cyfrowego Polsatu. Z portmonetki ściągnęło mi 5 zł, pakiet działa przez ipla.tv, tylko że nie widać żadnych pakietów przez Evobox'a. Cały czas prosi o zakup na 30 dni. Tak to ma być i nie ruszy czy to dalej jakiś problem z tą aplikacją VOD ? Działają w ogóle jakieś pakiety ipli na Evoboxie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja,

mam pytanie - kupiłem dzieciakowi pakiet w Ipli za 5 zł. Zalogowany byłem przez konto Cyfrowego Polsatu. Z portmonetki ściągnęło mi 5 zł, pakiet działa przez ipla.tv, tylko że nie widać żadnych pakietów przez Evobox'a. Cały czas prosi o zakup na 30 dni. Tak to ma być i nie ruszy czy to dalej jakiś problem z tą aplikacją VOD ? Działają w ogóle jakieś pakiety ipli na Evoboxie ?

 

IPLA płatna z aplikacją CP GO na Evobox ofertowo nie ma nic wspólnego.

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja,

mam pytanie - kupiłem dzieciakowi pakiet w Ipli za 5 zł. Zalogowany byłem przez konto Cyfrowego Polsatu. Z portmonetki ściągnęło mi 5 zł, pakiet działa przez ipla.tv, tylko że nie widać żadnych pakietów przez Evobox'a. Cały czas prosi o zakup na 30 dni. Tak to ma być i nie ruszy czy to dalej jakiś problem z tą aplikacją VOD ? Działają w ogóle jakieś pakiety ipli na Evoboxie ?

 

Pakiety Ipli działają tylko na stronie ipla.tv i urządzeniach mobilnych z aplikacją ipla.

 

Opis pakietu:

http://www.ipla.tv/pakiet/DZIECI#/content/channels

 

http://www.ipla.tv/pakiet/DZIECI#/description

 

Dostępność pakietu:

http://www.ipla.tv/docs/tabela_dostepnosci_pakietow_25.05.2016.pdf

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień nazwę? Czyli można też sobie zmieniać nazwy kanałów czy to dotyczy tylko nazwy listy kanałów?

 

Widzę, że w EVOBOX PVR są logotypy dla Strefy abonenta i Dla abonentów. Można je znaleźć gdzieś indziej w jakimś pliku graficznym? :)

 

Co do zmian i nowości...

 

Zmiana nazw grup dla Kanałów TV. - czyli jak się teraz te grupy nazywają DOKŁADNIE?

 

Udostępnienie możliwości nagrywania sezonów seriali.- takie coś widziałem w dekoderach Sky. W nc+ pewnie się tego długo nie doczekamy.

 

Ale jak tak patrzę, to wydaje mi się, że cały interfejs powinien być ciut mniejszy. Ewentualnie z możliwością zmiany rozmiaru tekstu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

mam pytanie odnośnie dziwnej pracy i głośnej ( zwłaszcza w nocy) pracy dysku w evoboxie.

podcczas oglądania tv nie przeszkadza to zupelnie , ale już w nocy przy wyłączonym tv , dekoder wydaje z siebie dziwne dźwięki , coś jak piszczące cewki...

włącza się ten dźwięki i wyłącza losowo --- o spaniu nie ma co  marzyć !

Próbowałem temu zaradzić i wyłączyłem dekoder poprzez długie przytrzymanie przycisku na obudowie (włącz/wyłącz) ,ale to pomogło na 2 godziny ... po tym czsasie dekoder znów byl w stanie czuwania ! Tak ma być ?

 

Czy te denerwujące dźwięki ( związane chyba z dyskiem) są powodem do wymiany/reklamacji dekodera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień dekoder w APS, jest partia dysków, które są nieco głośniejsze.


Zmień nazwę? Czyli można też sobie zmieniać nazwy kanałów czy to dotyczy tylko nazwy listy kanałów?

 

Widzę, że w EVOBOX PVR są logotypy dla Strefy abonenta i Dla abonentów. Można je znaleźć gdzieś indziej w jakimś pliku graficznym? :)

 

Co do zmian i nowości...

 

Zmiana nazw grup dla Kanałów TV. - czyli jak się teraz te grupy nazywają DOKŁADNIE?

 

Udostępnienie możliwości nagrywania sezonów seriali.- takie coś widziałem w dekoderach Sky. W nc+ pewnie się tego długo nie doczekamy.

 

Ale jak tak patrzę, to wydaje mi się, że cały interfejs powinien być ciut mniejszy. Ewentualnie z możliwością zmiany rozmiaru tekstu.

 

Będziesz miał dekoder EVOBOX z nowym oprogramowaniem, to sam zrozumiesz zmiany i o co chodzi z funkcjami.

Dyskusja teoretyczna, to jak trening bez ruchu :)

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień dekoder w APS, jest partia dysków, które są nieco głośniejsze.

 

 

Będziesz miał dekoder EVOBOX z nowym oprogramowaniem, to sam zrozumiesz zmiany i o co chodzi z funkcjami.

Dyskusja teoretyczna, to jak trening bez ruchu :)

To odpowiedź też na resztę. Co z tymi nazwami grup?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii aktualizacji:

Wczoraj mi się pojawiła, ale z powodu błędów nie została wgrana.

Dzisiaj zadzwoniłem do pomocy technicznej CP. Po podaniu numeru modułu Pan oznajmił mi, że ten numer póki co nie jest przewidziany do aktualizacji, gdyż ta wczorajsza była wysłana tylko do części Evoboxów jako test. Reszta ma ją otrzymać w ciągu 2 tygodni. Zatem pytam do @support458 -   PRAWDA  to czy FAŁSZ? Bo informacje są sprzeczne z tym co podaje SATKURIER i @support458.

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś dzisiaj aktualizację? 

W artykule i zgodnie z info @support485 aktualizacja ma być dla reszty do końca 8 czerwca 2016r. Jest dopiero rano. Weź to pod uwagę. 


Cóż, w moim APS-ie powiedzieli, że nie wymienia dekodera mimo jego glosnej pracy.

Jesli chce reklamowac to telefonicznie w CP. I tam wymieniac...

 

Zmień APS i zdecydowanie złóż skargę na odmowę wykonania usługi serwisowej, która Ci przysługuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder Evobox nie obsługuje i nie obsługiwał formatu dźwięku DTS, konieczny jest zestaw audio z dekoderem DTS.

 

Dżwięk cyfrowy DTS w przypadku ustawienia dźwięku przestrzennego, jest przesyłany pass through do urządzenia zewnętrznego audio DTS.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załadowałem zawartość z pendrive. Mogę podłączyć do niego dysk zew. zasilany 12V/5W?

 

Oczywiście.Zakładam, że podane zasilanie dysku 12V / 5W dotyczy dodatkowego zasilania podłączonego do dysku.

Uwaga! Maksymalna wartość prądu pobieranego przez urządzenie USB nie może przekroczyć 1,3 A.

Nie obsługuje plików AVI?

 

Obsługuje, a konkretnie w czym masz problem?

Zmiękczony obraz bardziej niż był?

 

Żadnych zmian w obrazie nie było, to wyłącznie subiektywne wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...