Skocz do zawartości

Kanał lifestyle'owy od 4FUN MEDIA


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4FUN MEDIA przygotowuje kolejny brand. Z naszych informacji wynika, że tym razem będzie to kanał lifestyle'owy.

 

- Potwierdzam, pracujemy nad wyspecjalizowanym kanałem, który jest skierowany do konkretnej grupy widzów - tłumaczy wirtualnemedia_pl Rafał Baran, prezes 4FUN MEDIA. - Kanałów z muzyką taneczną jest dużo. Szukamy odróżnienia, które będzie dopasowane do grupy docelowej - dodaje.

 

Firma ma już określony charakter nowej stacji i profil widzów, których chce przyciągać przez ekrany, ale Rafał Baran nie ujawnia na razie tych informacji. - Jest za wcześnie, aby o tym mówić - zaznacza.

 

Start kanału zaplanowano na IV kwartał br. Nadawca bierze pod uwagę uruchomienie nowej, czwartej stacji lub przeprowadzenie rebrandingu jednego z kanałów muzycznych.

 

źródełko: wirtualnemedia_pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopiowania ciąg dalszy - jak nie pomysły na muzyczne stacje, to chęć wystartowania kanału lifestylowego. Ale i na to jest wytłumaczenie - tu chodzi nie o dopracowanie kontentu, a pieniądze. Bądźmy szczerzy - rynek stacji (nie tylko muzycznych) jest zapchany, ale korporacje niestety tego nie widzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanałów lifestylowych też jest już dużo, moim zdanie to nie wypali

 

To zależy do kogo ten kanał będzie skierowany, bo jeżeli to będzie kolejne nie wiadomo co dla kobiet to faktycznie lipa...Dotychczasowe ich kanały muzyczne raczej skierowane są do młodzieży, więc raczej to będzie dla nich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że 8TV jest kanałem naziemnym, a ten ma być zapewne kablowo-satelitarnym. W końcu 4FUN MEDIA nie jest obecne w ogólnopolskiej DVB-T. Także i skierowanie do widza będzie pewnie nieco inne.

 

Kanał lifestylowy dla młodzieży ma duży sens i w tym samym kierunku powinna iść ZPR pytanie tylko czy z 8TV w naziemnej czy Eski satelitarnej. A może Eska TV będzie kanałem lifestylowym.

Nie wymyślaj bzdur.

 

Jak będą tam kartony, to będę oglądał. ;)

Wątpliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lifestylowego dla młodzieży nie ma wcale. No może MTV. Coś na wzór Vicelandu.

 

Ja za lifestylowy dla młodzieży uważam MTV Polska oraz E!.

Myślę, że jakby zrobili rebranding to z kanału 4FUN Gold Hits.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...