Skocz do zawartości

Zmiany w n


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

N dodała do Listy boxów Orange Sport 3D.

Znajduje sie na pozycji 156 .

ID w boxie Sport 3D test .

 

Wcześniej na Pozycji 159 był dodany Eurosport 3D ale ze względów braku dodania Conaxa do przekazu kanał był cały czas nie dostępny dla abonentów n . Kilka Dni temu zastąpiono go kanałem CNBC .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
W nocy z 11 na 12 lipca 2010 roku na jednym z transponderów należących do Telewizji nowej generacji n oraz TNK pojawił się nowy, testowy kanał o nazwie E1. Emisja kodowana jest tradycyjnie w Conax, stąd też aktualnie brak informacji co dokładnie oferuje nowy przekaz. Nie udało nam się również dowiedzieć, czy n planuje w najbliższym czasie poszerzenie oferty programowej o nowe pozycje.

 

Emisja E1 prowadzona jest z salitety Hot Bird 9 - transponder 16 - 11,508GHz, pol. V (pionowa), SR 27500, FEC 5/6, DVB-S/QPSK, SID 15807, PID Video 518, PID Audio 700.

tvsat24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ten test nic nie oznacza ale trzeba zwrócić uwagę że najbardziej prawdopodobne nowości to ESPN HD, który pojawił się w kilku platformach w Europie i na stronie n-ki też był przez chwilę (przez pomyłkę?) oraz zapowiadany kanał dziecięcy produkcji TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawil sie kolejny test o nazwie T1 tym razem :D Bitrate ma 2 razy wiekszy niz pozostale kanaly SD na transponderze.. czyli zanosi sie na kanal HD :brawo: . Wspomne, iz test E1 ma bitrate kanalu SD ;)

 

Oto potwierdzenie :D

http://www.linowsat.de/cgi-bin/lsat.cgi ... V-1600-0-0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę na forum n-ki to jedni śmią twierdzić że jest to History HD ale ile w tym prawdy to nie wiadomo bo dużo propozycji padało :)

 

Niewiadomo co... ale zapewnie N-ka szykuje nam 2 niespodzianki xD w postaci jednego kanalu HD i jednego SD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden kanał już możecie wykreślić, bo E1 wyłączono (ten z mniejszym bitrate).

Co do tego z większym (T1), to nie jestem pewien, czy to kanał HD, bo jest nadawany w MPEG-2 (na co nikt nie zwrócił uwagi, a co jak na kanał HD byłoby dość dziwne). Co więcej: obydwa kanały - wyłączony E1 i aktywny T1 są kodowane w Conax, ale z CAID kablówek (0B02).

 

Ogólnie nie podniecałbym się zbytnio, bo się nakręcicie, a na koniec nie dołączą nic i będzie zgrzytanie zębów :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie podniecałbym się zbytnio, bo się nakręcicie, a na koniec nie dołączą nic i będzie zgrzytanie zębów :]

Również myślę że te testy nie zwiastują nowych kanałów, a jeśli już to prędzej coś w SD.

 

Ale myślę też że we wrześniu standardowo Nka dorzuci jakieś kanały. Moja lista życzeń to AXN HD, History HD i ESPN America HD co da razem 20 kanałów HD w Nce (TVN HD+1 nie liczę jako osobny kanał).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie zmian, ale pakietów. Czy jeżeli np. 05 sierpnia dodam sobie opcję dodatkową to czy od 05 do konca miesiąca zostanie podliczona tzw. pakietowa opłata aktywacyjna? W cyfrze w regulaminie teoretycznie jest zapis, że powinno się zapłacić, ale praktycznie nie doliczają do rachunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...