Skocz do zawartości

Zmiany w n


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, jak ja wprost kocham czytać tak niedorzeczne posty, jak np. "tak naprawdę to nowym kanałem pod względem contentu jest tylko BBC HD". Moment, to chyba z 95% kanałów leci na powtarzanym "contencie", który i tak prędzej czy później pojawi się na innym... Śmiać się czy płakać? Przypadków setki a to potwierdza regułę, że Polaków to nic nie zadowoli ;)

 

A tak odnośnie tematu i opluwanego TVN HD+1 - cóż, ja tam zwolennikiem tego nie byłem, ale też nie narzekałem. I akurat dziś, zaledwie po dobie nadawania, kanał przeszedł w mojej rodzince "chrzest", bowiem ekipa spóźniła się do domu na wygibasy pani G. i z wręcz zaskoczeniem obejrzeli sobie całość od nowa. Mała rzecz, a cieszy (TVN HD+1, nie Gesslerowa :P ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał TVN HD+1 jest mimo wszystko niezłym pomysłem.

Będzie bardzo przydatny dla posiadaczy nboxów a w przypadku recorderów dla spóźnialskich , zapominalskich oraz leniwych.

Ktoś gdzieś już napisał że jeśli N będzie konsekwentna to niedługo zobaczymy TVN HD+2 , TVN HD+3 itd. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś kiepski ten BBC HD, cały dzień nadają jeden i ten sam serial. To ma być jakiś żart?

Maratony w wielu zagranicznych stacjach to normalka. W BBC HD co sobota będzie maraton z innym programem/filmem.

 

U nas w Polsce już AXN kiedyś emitował maratony z Lostem czy Housem. O widzę że nawet dzisiaj w AXN od 12:00 do 21:00 jest maraton z Dr Housem.

 

Od poniedziałku do piątku w BBC HD będzie normalna ramówka. W niedziele zresztą też. A przez normalną ramówkę mam na myśli trzy - cztery programy czy seriale emitowane w pętli jednego dnia.

Ale tak to już jest ze stacjami, które nadają tylko i wyłącznie własne produkcje w HD. Wystarczy popatrzeć np. na Nat Geo Wild HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uscislajac to 4 pozycje do godziny 20.00 i 4 pozycje po 20.00 wiec razem 8 pozycji dziennie. Zycze wszystkim tyle wolnego czasu zeby obejzec prawie 8godzin programu bbc hd dziennie, dla mnie to nie realne. Wersja bbc hd na UK nadaje od 16 do ok 24 wiec tez 8 godzin tyle ze tam nie ma chyba tych powtorek wiec nie daja mozliwosci zobaczenia programu ktorego nie moglismy ogladac po poludniu bo moze wlasnie pracowalem na druga zmiane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uscislajac to 4 pozycje do godziny 20.00 i 4 pozycje po 20.00 wiec razem 8 pozycji dziennie.

Tyle że te pozycje do 20:00 to powtórki z poprzedniego dnia, które leciały wtedy po 20:00.

 

Ale oglądać i tak co będzie. M.in. seriale Torchwood, rozrywka typu The Jonathan Ross Show, czy znakomite dokumenty Wild China, Michael Palin's New Europe, Planet Earth.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Hallmark był w n, byłbym w stanie założyć te platformę :)

 

No nie no... to by każda platforma musiała mieć lekko licząc 300 kanałów i abonament by z 500 zł wynosił. Bohaterskie poświęcenie dla jednego takiego sobie kanału... chociaż i tak lepszy od tych moviesów czy uniwersalów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszy , lepszy...zawsze na nim oglądałem Morderstwa w Midsommer...chyba tak to się pisze. Jest grupa kanałów, na których zależy mi dość bardzo jak: Hallmark, NatGeoWild, Boomerang, Planete, BBC Knowledge, ID Discovery Investigation. Może i masz rację, ale to dość bardzo utrudnia wybór platformy, bo zawsze muszę mieć coś kosztem czegoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jednego dnia leci 8 pozycji ale jako ze 4 z nich leci jeszcze nastepnego no to nie mozna powiedziec ze jest codziennie 8 pozycji.

 

Nie leci na bbc hd ani dokladnie to samo ani wszystko to co na kanalach z paczki bbc tylko czesciowo wiec mozna sie spodziewac ze po wygasnieciu wylacznosci polsatu powinna n-ka dodac paczke bbc bo ma to sens. Jezeli by lecialo wszystko lub wieksza czesc to wtedy by nie widzieli sensu dolaczenia paczki bbc.

 

To history hd to jak czytaja pewnie fora i widza ze abonenci sie domagaja to w koncu powinni dodac i mam nadzieje ze tylko zostawili sobie to na wrzesien zeby mieli jakis hit na konferencje n-ki. Bede bardzo zdziwiony jak we wrzesniu nie dodadza i wtedy po raz pierwszy powiem ze n-ka olewa oczekiwania abonentow. Pierwszy bo nie jestem ani jakos super wymagajacy ani wybredny przesadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, Movies 24 wystartował chyba jako pierwszy w Cyfrze+, Jetix Play powstał na długo zanim wystartowała n-ka, a jego usunięcie bardziej wynika z decyzji Disney'a, po prostu Jetix przeszedł rebranding a z Jetixem Play nie wiedziano co zrobić. Myślę że w niedługim czasie do Polski wejdzie trzeci kanał marki Disney.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym History HD to jest dziwna sprawa. Cyfra też dodała tylko History SD i za każdym razem kiedy jest info że C+ dodaje nowy kanał HD to sprawdzam czy nie jest to History HD. No i nie jest. Albo się nieźle cenią, albo może wymagają od ewentualnego gospodarza dobrego bitrate a nie takiego jak np. FOXlife HD :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co tak uparliście się na History HD. Co za przyjemność oglądania czarno-białych, starych dokumentów w formacie HD, które i tak w większości będą skalowane do HD. Moim zdaniem powinien pojawić się jakiś dobry kanał rozrywkowy w HD (nie mylić z tandetnymi serialami), gdzie oglądanie takiego obrazu byłoby frajdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapoznaj się z ramówką History HD. To nie jest typowy kanał historyczny. Wiele w nim znakomitych programów popularno naukowych np. Wszechświat, Jak powstała Ziemia, Życie po ludziach, Podziemne miasta, Wynalazki starożytności itp.

 

Jeśli są nawet historyczne tematy poruszane to są to np. rekonstrukcje komputerowe w jakości HD. Np. WWII in HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Emitowali cos w czarno białym - białym kolorze, lepiej jakiś program rozrywkowy". - Chłopie podciągnij spodenki i włącz sobie jakąś sieczkę w stylu tańca z gwiazdami lub kiepskich akurat coś dla Ciebie. A może ja czegoś nie rozumiem,może taki jest przeciętny Kowalski :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to n-ka miala jeden wytyczony cel: wzmocnienie i urozmaicenie pakietu info rozr i dlatego nawet nie brali history hd w tym momencie pod uwage jako ze ten kanal nie mogl znalesc sie w tym pakiecie. Szansa na ten kanal i tylko w wersji hd bo sd nigdy n-ka nie doda( bo oni nie dodaja i nie zostawiaja odpowiednikow sd jezeli jest wersja hd nawet jesli nie ma iddentycznej ramowki) dopiero jak beda plany lub sa rozbudowania innych pakietow. Wiadomo ze we wrzesniu musza cos dodac nowego i to w hd a jako ze naprawde niewiele zostalo wprowadzonych na Polske kanalow hd no to mysle ze wtedy bedzie bo jak nie ten to jaki we wrzesniu? przeciez kanaly viasat chyba nie sa oferowane w Polsce tak jak universal hd czy axn hd no to co dodadza we wrzesniu jesli nie ten to musialiby nic nie dodac a wyobrazacie sobie konferencje n i jak przedstawiaja ze nic nie dodaja? bylo tak kiedys we wrzesniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy n jest zainteresowana dodawaniem History HD, mają przecież w ofercie TVP Historia i Discovery Historia, o ile ten pierwszy nie powala na kolana, to ten drugi mimo że SD jest w całkiem dobrej jakości, prezentuje bardzo ciekawe programy historyczne a głównym tematem jest historia Polski, szczególnie ta wojenna. Mi tam więcej historycznych na razie nie trzeba, bardziej o dodanie takich kanałów powinien zabiegać CP, który w swojej ofercie nie ma żadnego kanału historycznego.

 

Obecne zmiany w n, mimo planowanego wyłączenia 2 kanałów są jednak zdecydowanie na PLUS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dotyczace dzwieku na BBC HD

Setup> Ustawienia>Telewizor : Dolby Digital : Tak - ( praktycznie nic nie slychac przez HDMI ) , Nie - ( slychac idealnie ale nie wysyla do kina domowego dzwieku przestrzennego Dolby Digital ).

Ktos tez tak ma bo nie wydaje mi sie bym byl odosobnionym przypadkiem. Chyba n cos zle nadaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to n-ka miala jeden wytyczony cel: wzmocnienie i urozmaicenie pakietu info rozr i dlatego nawet nie brali history hd w tym momencie pod uwage jako ze ten kanal nie mogl znalesc sie w tym pakiecie. Szansa na ten kanal i tylko w wersji hd bo sd nigdy n-ka nie doda( bo oni nie dodaja i nie zostawiaja odpowiednikow sd jezeli jest wersja hd nawet jesli nie ma iddentycznej ramowki) dopiero jak beda plany lub sa rozbudowania innych pakietow. Wiadomo ze we wrzesniu musza cos dodac nowego i to w hd a jako ze naprawde niewiele zostalo wprowadzonych na Polske kanalow hd no to mysle ze wtedy bedzie bo jak nie ten to jaki we wrzesniu? przeciez kanaly viasat chyba nie sa oferowane w Polsce tak jak universal hd czy axn hd no to co dodadza we wrzesniu jesli nie ten to musialiby nic nie dodac a wyobrazacie sobie konferencje n i jak przedstawiaja ze nic nie dodaja? bylo tak kiedys we wrzesniu?

No nie wiem. W maju i czerwcu jeszcze wiele się może wydarzyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy n jest zainteresowana dodawaniem History HD, mają przecież w ofercie TVP Historia i Discovery Historia, o ile ten pierwszy nie powala na kolana, to ten drugi mimo że SD jest w całkiem dobrej jakości, prezentuje bardzo ciekawe programy historyczne a głównym tematem jest historia Polski, szczególnie ta wojenna. Mi tam więcej historycznych na razie nie trzeba, bardziej o dodanie takich kanałów powinien zabiegać CP, który w swojej ofercie nie ma żadnego kanału historycznego.

Ehh. Ile razy trzeba powtarzać że History HD nie jest kanałem stricte historycznym. Bliżej mu do National Geographic Channel niż do Discovery Historia.

Przykładowe tytuły serii popularno-naukowych a nie historycznych podawałem już wielokrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...