Skocz do zawartości

Zmiany w n


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie jest to jasne, że Cinemax HD będzie miał taką samą ramówkę, jak Cinemax SD. Zresztą tak samo jest w przypadku HBO i HBO HD, więc dlaczego w przypadku Cinemax-a miałoby być inaczej. Dodam jeszcze, że z transpordera N - 10834V, kanały Cinemax i Cinemax 2 lecą FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak, nastepne kanaly jak cinemax hd beda dodane wkrotce a kilka osob juz wieszalo psy na toksic i innych forumowiczach ktorzy mieli jakies przecieki informacji. Cinemax hd bedzie w opcji platnej cinemax wiec jakos nie skacze z radosci ale obecnie mam 2 m-ce cinemax gratis wiec cos tam zobacze z ciekawosci. Wziolem wczoraj wielka rew. 48zl / m-c i to na 2 lata co moze niektorych zaskoczyc ale mam dosc latania z dekoderem co rok i podpisywanie nowych umow, placenia za ktywacje po 100zl rocznie tak mam 2 lata wszystkie pakiety i spokoj. Beza jeszcze dalsze nowe kanaly bo 7 testow jest i to bez cinemaxa hd tylko trzeba poczekac z miesiac az wszystko wlacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak enigmatycznych zmian jeszcze nie było na platformie N :)

Jakieś tajne listy, zmiany cen, regulaminów, nowe kanały HD wiadomo jakie, potem znów do końca nie wiadomo.

Wszystkie te zmiany fajne bo robi się ciekawie, .... i wszystko byłoby wspaniałe, ale mój spokój wciąż burzy ten zapis, że od 1 czerwca będą oferowane standardowe ceny, jak dla mnie jest to zapis jasny, ale nie ma potwierdzenia więc może to wersja pisma wysyłanego do osób na umowie na czas nieokreślony ??!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:crazy: Takich bzdur jak tokic dawno nikt nie zapodawał, a Kolega zapisał się do jego fanclubu :lol2::lol2:

 

Wlasciwie to wszystkiego co on tu pisal nie czytalem ale czytalem wpis o kanalach jakie wg niego sie pojawia w n i wlasciwie to nie krytykuje tego wpisu bo my nie wiemy czy sie pojawia czy nie ale po malu cos z tego co napisal sie pojawia choc o cinemax hd chyba nie wspominal. Niech sobie pisze, co to komu szkodzi. My nie musimy wierzyc. Nie zapisuje sie do jego fanclubu ale tez nie przeszkadza mi to ze twierdzi ze takie kanaly sie pojawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aston czy na ulotce w pakiecie sport jest jakiś nowy kanał sportowy?

 

Jeden z userów na forum platformy N przesłał zdjęcie ulotki N... z niej wynika, że kanały:

BBC HD

FOX LIFE HD

TVNHD+1

 

od 1 maja od soboty w pakiecie INFORMACJA I ROZRYWKA.. :)

 

To było akurat do przewidzenia. Podnoszą tylko cenę tego pakietu, więc chcą pokazać klientom, że wprowadzając aż 3 kanały muszą podnieść cenę pakietu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wcale nie dziwi. Jak już pisałem wcześniej wiele osób będzie niezadowolonych z podwyżki i będą domagać się powodów (jak wiadomo tylko Informacja i Rozrywka podrożeje). Lepiej wytłumaczyć klientowi , że wzrost ceny jest spowodowany wprowadzeniem 3 dodatkowych kanałów do pakietu niż 2. Czysty marketing i tyle w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...