Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moja rodzina posiada dwa tunery SAGEM ESI-88 z pakietem familijnym HD i chciałbym z nich zrezygnować.

Umowy są następujące:

1) ilość okresów rozliczeniowych 29 (umowa podpisana 01 grudzień 2012)

2) ilość okresów rozliczeniowych 29 (umowa podpisana 08 luty 2011)

Czytałem umowę, ale są tam punkty o przedłużeniu umowy na kolejne 12 miesięcy jeśli nie zrezygnuje co najmniej 3 miesiące wcześniej przed wygaśnięciem okresu umowy, nie wiem właściwie jak to jest ... jeśli można to proszę o pomoc co komu i do kiedy muszę odesłać.

 

Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Kiedyś już pisałem w tym temacie. Chciałbym sie zapytać czy jest jakis wzór na rozwiązanie umowy z zachowaniem 1 miesiecznego okresu wypowiedzenia(Chce rozwiązać umowe wraz z jej końcem). Umowa kończy mi się 21 czerwca 2013 roku(Była na 2 lata +1 rok automatycznego przedłuzenia). Znalazłem cos takiego http://dokumenty.nf.pl/Dokument/482/Rezygnacja-z-Cyfrowego-Polsatu/cyfra-plus-cyfrowy-polsat-rezygnacja-wypowiedzenie/Pobierz_2-doc/ Tylko, że w tym wzorze jest okres 3 miesieczny. Co trzeba zmienić w zdaniach tego wzoru aby wszystko było ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bober1

 

Czyli jak wyślę w poniedziałek to już nie ma szans aby doszło na wtorek ah szkoda.. Czyli będę musiał czekać aż do 21 września ? Czy będę mógł wysłać te rozwiązanie 20 maja żeby później nie zapomnieć w czerwcu tego wysłać ?

 

@SummerCruisin

 

Czyli zapłacę za czerwiec, sierpień i wrzesień jeśli się nie wyrobie czyli 3 miesiące. Teraz mam pakiet familijny zwykły nie mam dekodera HD i płacę 37,90 zł miesięcznie. O ile zł większa jest cena z cennika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@johnoka

Wysyłaj jutro i wtedy umowa rozwiąże się Tobie z dniem 21 września. Opłata z tego co się orientuję, choć umowy zawierane w różnych okresach mogą mieć jakieś odchylenia to po tym okresie to będzie tylko 39.90, czyli 2zł więcej.

 

Najważniejsza sprawa czy są jakieś kary pieniężne za rozwiązanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za odpowiedz i rady. Sam bym sobie nie poradził niby taka prosta rzecz a jednak skomplikowana. W dobie internetu żeby nie było możliwości rozwiązania umowy przez internet to totalny bezsens, kiedyś jak kończyła mi się umowa to dostawałem telefony z pytaniem czy przedłużam czy rozwiązuje umowę. Solorz pewnie was tam wyklina :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Moja ciocia ma Polsat od 2007 roku, pakiet mini, teraz chyba kosztuje to 13,90 czy jakoś tak.

Chce wypowiedzieć umowę.

Okres rozliczeniowy ma do 4.-tego. W iCOK jest napisane, że wolne środki to 13,90 i do zapłaty 0,00 (termin 4 czerwca).

Rozumiem, że pieniędzy ma na jeden abonament, a więc do 4 lipca. I teraz pytanie.

Czy jeśli pismo dotrze na Łubinową do 4 czerwca, to umowę rozwiążą 4 września i będzie musiała zapłacić jeszcze dwa abonamenty? Tak podpowiada logika, ale chcę się upewnić.

Pozdrawiam

PS 13,90 lub 14,90 - sam już nie wiem, najwyżej dopłaci 2*14,90 + 1 (zamiast 2*13,90)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanie

 

czy w czasie tego 3-miesięcznego okresu wypowiedzenia będę mogła oglądać te kanały za które płacę czy nie?

 

Wczoraj wysłałam do nich rezygnację z usług, bo umowa skończyła mi się we wrześniu 2012 i teraz jestem na tym okresie przedłużenia czy coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie CP pojawił się nowy regulamin obowiązujący od 23 maja. W nim pisze:

Rozdział 10.

zmiana Regulaminu, zawieszenie świadczenia usług,

rozwiązanie lub wygaśnięcie umowy abonenckiej

§ 15

1. Cyfrowy Polsat powiadamia Abonentów na piśmie o każdej zmianie w Regulaminie z wyprzedzeniem co najmniej jednego Okresu Rozliczeniowego

przed wprowadzeniem tych zmian w życie. Abonent w przypadku braku akceptacji zmian ma prawo wypowiedzenia Umowy Abonenckiej

 

Jest nowy regulamin, są w nim zmiany, czyli można wypowiadać umowy ze względu na brak akceptacji nowego regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że skorzystali z tej furtki:

3. Cyfrowy Polsat nie jest jednak zobowiązany do powiadamiania Abonenta o zmianie Umowy Abonenckiej lub Regulaminu, jeżeli zmiana ta ograniczona

jest do wprowadzenia nowych Usług lub do zmian w zakresie usług nieobjętych Umową Abonencką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...