Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Takie pisma pisze sie na komputerze. Ja jeszcze nie dorobilem sie drukarki dlatego poszedlem do kogos kto ma i mi to wydrukowal. Jezeli porobiles bledy i napisales jak kura pazurem no to kiepsko to widze ze to przyjma w CP.

 

 

Jeśli @spamisko88 nawet nabazgrał :wink: to jest nadzieja że skrót "BBC" jakoś odczytają a reszty się domyślą :jupi::jupi:

 

Tak na zapas zapytam: jeżeli pisemko nie dojdzie do 2. marca to co wtedy? Będę mógł zrezygnować dopiero za 3 miesiące (znaczy przez 3 miesiące jeszcze będę musiał płacić)? Umowę mam na czas nieokreślony.

 

Jak wypowiedziałeś z powodu usunięcia BBC to mają max miesiąc a praktycznie do najbliższego terminu rozliczeniowego.

Ile ku :censored: razy te same pytania tu padną :?::?:

 

Ps. Mój liścik poszedł wczoraj więc do 02.03 dojdzie na pewno i mam czas na ich ofertę do 28 marca a to już daje nadzieje że jakieś świąteczne niespodzianki mogą być w zasięgu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczy się data stempla pocztowego,czyli data nadania pisma.Poczytajcie sobie KPA,a wasze wątpliwości same się wyjaśnią.

 

To nie jest żaden KPA, już to kiedyś tłumaczylismy parę razy. Poza tym jak o czymś piszesz to cytuj. Ciekawe jakibyś zacytował fragment KPA na potwierdzenie swoich słów. Na pewno ja znalazłbym potwierdzenie w KPH ale on nie funkcjonuje od 2003 roku, zapis jednak pojawia się w KC art 60 i kolejne i tego należy się trzymać.

 

Co ciekawe zgodnie z polskim prawem wydanie oświadczenia woli w sposób elektroniczny czyli przez ICOK jest wiążące. Tylko problem w tym że nie ma potwierdzenia na maila jak to kiedyś było że zostało wysłane. I cięzko dochodzić wtedy że coś się wysłało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co ciekawe zgodnie z polskim prawem wydanie oświadczenia woli w sposób elektroniczny czyli przez ICOK jest wiążące. Tylko problem w tym że nie ma potwierdzenia na maila jak to kiedyś było że zostało wysłane. I cięzko dochodzić wtedy że coś się wysłało.

 

Potwierdzeniem może być mail który zostaje w skrzynce pocztowej w dziale "wysłane". Tylko jak swojego dochodzić w sądzie? Przytaszczyć na salę komputer? Jak ktoś ma laptopa to jeszcze ujdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozważam rezygnację z abonamentowego "CP", bo mam jeszcze moduł "prepaid", więc chciałbym poprosić o wzór pisemka z rezygnacją, bo nie wiem dokładnie jak to powinno prawidłowo wyglądać.

 

Umowa na pakiet "familijny" była zawarta dnia 2006.12.20 i skończyła się dnia 2008.04.20, a potem przeszła w umowę na czas nieokreślony (teraz płacę na jej podstawie 39,90 miesięcznie za pakiet "familijny").

 

Na umowie nie ma żadnego jej numeru, a poza danymi abonenta jest tylko data zawarcia i numer oferty i dlatego też nie mam pewności jak poprawnie sformułować wypowiedzenie (czy podać ten numer oferty i na który punkt regulaminu mogę się powołać??? - rozumiem, że wchodzi w grę tylko trzymiesięczny okres wypowiedzenia??? )...

 

Z tego co czytałem w tym wątku już wiem, że rezygnację najlepiej wysłać "poleconym", z potwierdzeniem odbioru :D .

 

Będę wdzięczny za pomoc :D .

 

Aha, czy po wygaśnięciu umowy będę musiał odesłać/oddać u dystrybutora "CP" moduł "CI" z kartą, który do niej mam, czy mogę sobie to już potem zostawić na pamiątkę :D???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej wysłać kurierem, polecony ze zawrotnym potwierdzeniem odbioru to wersja ekonomiczna i do tego oczywiście priorytetowy bo inaczej idzie do tygodnia

 

@fezuj problem jest w tym że nie można wysłać mailem bo ta droga niedostatecznie identyfikuje osobę która wysyła, natomiast ICOK jak najbardziej, kiedyś była taka opcja że przychodziło potwierdzenie z treścią zapytania, to jest już mocny ślad, bo siedzi na serwerze i zostało wysłane przez CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Frazes - Raczej marne szanse by pismo dotarło na czas, ale jest w Twoim przypadku inny problem - otóż jak podałeś umowę masz od 2006 roku więc na pewno nie zawiera ona wzmianki o kanałach BBC bo po prostu wtedy ich nie było na CP i jak tu wypowiedzieć z powodu ich wyłączenia ;( , chyba że w międzyczasie miałeś zawierane jakieś porozumienie to może tam była jakaś wzmianka o tych kanałach.

 

@CSA - faktycznie icok tę opcję zlikwidował,ale jak zwykłym mailem puścisz i ktoś to otworzy to jak by nie patrzeć jest ewentualny dowód że doszło a na upartego to można dociekać kto tym "ciekawskim" był ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie mogę przy rezygnacji powołać się na wyłączenie kanałów "BBC", ale nie wiem też na jaki konkretnie punkt regulaminu mogę się przy rezygnacji powołać i jaki okres wypowiedzenia mnie obowiązuje (dostałem oczywiście regulaminy kiedyś, ale przez lata gdzieś się zapodziały :D ... )???

 

Dodatkowo tak jak pisałem wczoraj mam wątpliwości jak w ogóle napisać tę rezygnację, tzn. co chcę rozwiązać, bo na umowie nie ma żadnego jej numeru, tylko data zawarcia (2006.12.20), dane osobowe i "numer oferty" (czy ten "numer oferty" jest jednocześnie numerem umowy???)...

 

Jeszcze raz z góry dzięki za pomoc i porady :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przed chwilą zalogowałem się do ICOK i odnotowana wpłata za familijny+HBO w lutym tradycyjnie 57.90 ale co mnie bardzo ucieszyło następna płatność (za marzec) wynosi 0 zł. Czy to oznacza, że moja umowa została rozwiązana? Próbowałem się tego dowiedzieć na infolinii ale coś teraz nie mogę się dodzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie. złożyłem rezygnację z CP w temacie BBC, umowa wygasa mi 03.03.2011. chciałem dzis wziąść "N" w promocji 48 zł na 13 miesięcy a tu niespodzianka, promocji juz nie ma. i pytanie czy moge wpłacić 39,99 zł do CP i bedę odbierał bez umowy programy przez kolejny miesiąc?? nie chce się z nimi wiazac umowa na 36 miesięcy, pewnie na swięta bedzie w którejś platformie promocja, to sie wtedy zastanowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...