Skocz do zawartości

Polskie kluby w europejskich pucharach


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że duża część osób awans Legii traktuje w kategoriach czegoś naturalnego i jak najbardziej spodziewanego. Czy tylko mi się wydaje, że może być ciężko i zakończyć się kompromitacją?

 

No nie wiem, jak patrzyłem na mecz z Górnikiem Łęczna to momentami oczy bolały. Jedyni co grali na poziomie to Malarz i Pazdan, reszta jak dzieci we mgle.

Było może parę przebłysków ale to za mało. Wyglądało to tak jakby ta drużyna nie była w ogóle zgrana, jakby grali ze sobą od niedawna (co w sumie w przypadku Moulina, Langila i Ofoe jest prawdą). Mam nadzieję, że jutro zobaczymy zupełnie inny obraz gry, bo inaczej może być trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na awans Legii są kursy u buków od 1.13 do 1.15. Wiec nawet tam je wierzą, że da się to spier... Życzę im awansu, ale chyba warto zainwestować jakieś grosze u buka na awans Dundalk, dobrze można zarobić (kurs ponad 4), bo poziom ostatnich meczów w wykonaniu Legii, to gorzej niż dno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trener Legii tonuje nastroje i twierdzi, że Dundalk jest mocniejsze niż się wszystkim wydaje. Pal licho, że przeciętny klub z I ligi powinien się po tej ekipie przejechać. Trzeba szykować wymówkę jeśli coś pójdzie nie tak. Tego napastnika z Dundalk (McMillan) można spróbować w Ekstraklasie. Pewnie by sobie poradził w tym ogórkowym towarzystwie. Może by nawet o króla strzelców powalczył. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma powiedzieć trener przed meczem? Ja nie rozumiem ludzi, którzy się ekscytują jakimiś konferencjami i tym podobnymi wypowiedziami przedmeczowymi - niemal każdy trener mówi cokolwiek na odczepnego - dyplomatycznie, a jakie jest jego prywatne zdanie o meczu zostawia dla siebie, ewentualnie w szatni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a) kto będzie patrzeć poważniej na polską ligę po awansie Legii?

b ) kiepski argument ''liga z której wchodzi się do LM'' jeden raz na 20 lat a nie co dwa trzy lata. Bardziej bym to nazwał ''liga z której po el. wchodzi się do LE'' to już jest pewniejsze w ostatnich latach. A do LM nie wiadomo czy za rok awansują.

c) słabo przekonuje mnie wydawanie kasy przez Legię na piłkarzy z Ekstraklasy, niektórym klubom to bardziej pomoże w dopięciu wymagań finansowych niż wzmocnieniu się. A i Legia chętniej wyda kasę na piłkarzy zagranicznych.

d) co do szejków czy multimilionerów ile ich jest w lidze szwajcarskiej, austriackiej, holenderskiej wyżej notowanych z ciekawszą historią. Awans jednej druzyny do LM oznacza że liga jest poważna? Jeden awans na 20 lat?!

 

Do mnie te argumenty nie przemawiają. Jedyne co do mnie przemawia to fakt zdobycia punktów do rankingu. A wiadomo że to ranking daje miejsca w el.LM czy LE. I sukces Legii, w tym jest potrzebny. Tylko nie wiem czy chciałbym dominację Legii na lata dzięki temu.

Edytowane przez MartinFC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Legia, to jest obraza dla drużyny sprzed dwóch lat, czy Wisły za czasów Kasperczaka, a nawet Maaskanta. Grają z zespołem półamatorskim i zamiast pograć trochę piłką, to non stop bezsensowne dośrodkowania. Coś czuję, że Hasi razem z tabunem sprowadzonych przez siebie grajków z Belgii, długo tutaj nie pociągną. Oby w drugiej połowie coś strzelili. Europa patrzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś o mocnej Wiśle pisał...Coś zmieniło przez te 5 lat? :D Przez te 5 lat najbliżej sukcesu była Legia, (6:1) w dwumeczu z Celtikiem mówi wszystko..Reszta się odbija,choć najgorzej wyglądało to w przypadku Śląska Wrocław..Bym poszukał to jeszcze by znalazł kilkadziesiąt stron wcześniej stosowne cytaty :D Cały czas usilnie stawiają na latynosów,arabów i czarnych w zespołach i wszyscy się na tym pieknie wyłozyli.Spójrzcie na Zagłębie,taki Starzyński dzisiaj pozamiata Duńczyków,najlepszy polski piłkarz w naszej lidze,śmiało powinni się w Europie pokazywać z resztą m,łoidych zdolnych.No ale cóż,swoje trzeba było przecierpieć żeby teraz tyle radości dawać nam,zwykłym kibicom.

 

Legia miała jeszcze jedną rundę do przejscia, więc tak najbliżej nie była, a już po tym co pokazuje w 1szej połowie z Dundlak to już w ogóle. Najbliżej awansu była Wisła z Panatą i z Apoelem. W obu meczach OSTATNIEJ rundy brakło kilku minut,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal 0-0 a co gorsza Legia nie przeważa. Ten mecz wygląda poniżej jakiejkolwiek krytyki.

Poszedł bym dalej... Poziom polskiej piłki klubowej, to dno. Przecież oni grają z pasterzami, oni chodzą do roboty jak piłkarze San Marino, a w meczu mają więcej z gry od mistrza Polski. Gdzie my jesteśmy...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedł bym dalej... Poziom polskiej piłki klubowej, to dno. Przecież oni grają z pasterzami, oni chodzą do roboty jak piłkarze San Marino, a w meczu mają więcej z gry od mistrza Polski. Gdzie my jesteśmy...?

Dokładnie, jednak znaFca nade mną tradycyjnie ma swój świat. Kontrowersyjny karny ustawił mecz, a nie lepsza gra Legii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jednak znaFca nade mną tradycyjnie ma swój świat. Kontrowersyjny karny ustawił mecz, a nie lepsza gra Legii.

Gdzie tym tam kontrowersyjnego karnego widziałeś ? To była książkowa sytuacja, przy każdym takim rzucie ciała jeśli piłka trafia w rękę jest gwizdana ręka. To nie jest naturalna pozycja piłkarza na boisku i piłka zawsze jest oczekiwana w takiej sytuacji a nie przypadkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...