Skocz do zawartości

Polskie kluby w europejskich pucharach


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O meczu wczorajszym szkoda gadać bo nie ma o czym.Dziś czekam na mecz Zawiszy,mam nadzieję że trener Skorża pokaże że nawet ze słabym składem jest w stanie ograć zespół z ligi belgijskiej.Lech musi mecz wygrać jeśli chce udowodnić psychiczną wyższość nad Legią, choć rywal nieco bardziej zawodowy no i Ruch...byłoby miło gdyby tez zapewnili sobie awans w pierwszym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskim klubom w ostatnich latach "udawało się" odpaść w starciach z zespołami, które we wszelkich rankingach są bardzo daleko. Były więc wpadki z Levadią Tallinn, Żalgirisem Wilno, Irtyszem Pawłodar czy Karabachem Agdam. Cudem zremisowany przez Legię pojedynek z St. Patrick’s Athletic

źródło interia.pl

Nie zdziwiłbym się gdyby wszystkie nasze zespoły poodpadały widać jaki niestety jest poziom naszej ligi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna kompromitacja Lecha, tym razem 0:1 z Nomme Kalju.

 

Ruch znalazł rywala na podobnym poziomie, beniaminek ligi szwajcarskiej stworzył sobie sporo okazji w Gliwicach, co prawda Ruch wygrał 3:2, piękny gol Zieńczuka, ale obawiam się o awans. Transmisja na youtube spełniła moje oczekiwania, niezła jakość. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porażkę Zawiszy jestem w stanie zrozumieć, Zulte to jednak lepsza drużyna. Chłopaki z Bydgoszczy nie dali plamy i to się liczy. Ruch wygrał, chociaż wynik średniawy, też mimo wszystko ujdzie. No ale Lech? Nie mam pojęcia jakie plecy musi mieć ten Rumak, mając taką fajną ekipę do grania, tylu ciekawych i młodych zawodników ośmiesza klub na europejskich boiskach. A jeszcze kilka lat temu walczyli jak równy z równym w fazie grupowej LE z Juve czy Man City. Polska piłka z roku na rok coraz gorsza i nic nie zapowiada poprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli odpadnie, to miarka się przegnie i go pewnie wywalą. Tak czy siak po fatalnym początku pucharów dla polskich zespołów jedyny pozytyw jest taki, że wszystkie liczą się jeszcze w walce o awans do kolejnej rundy, być może wszystkie odpadną, a być może też wszystkie awansują :) Jutro losowanie, 3 rundy, ale mnie nie bardzo ono interesuje, bo i tak nikt pewny awansu nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dno polskiej piłki.. gorzej byc nie może niezależnie czy awansują 4 zespoły czy odpadną wszystkie.. Pewnie ze dwa zespoły wejdą dalej Ale bolesne jest to że Legia i Lech najmocniejsze zespoły kadrowo w polskiej lidzie tak zawodzą.. No ale skoro sam Ronaldo wart jest tyle co połowa drużyn polskiej ligi.. To nie dziwmy się ,że poziom jest taki a nie inny ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...