Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym nie przesadzał z tą brutalnością. Np. wg wielu Power Rangers było strasznie brutalne itp.. A moim zdaniem było lepsze od tych wszystkich plastikowych i bezwartościowych Hanna Montana i tym podobnych produkcji Dysneya dla młodzieży. Jakby się miało dobrą wole to spokojnie można było dostrzec w Power Rangers pozytywne wartości ,które niósł za sobą ten serial w fabule.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

OFERTA WIOSENNA CZWóRKI: http://media2.pl/media/88443-Wiosna-w-T ... amami.html

 

Pojawią się nowe odcinki: "Galileo", "Mała czarna", "Spadkobiercy".

Wśród pozostałych nowości: "Galileo - jak to możliwe", "Mistrz kuchni: Gordon Ramsey", Transmisje sportowe.

Filmy: ,,Anakonda", ,,Ace Ventura", ,,Łzy Słońca", ,,Piąty Element".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na TV4 od dziś widnieje flaga WSS przy obrazie. Jakieś testy? :-)

 

Rzeczywiście w górnej części obrazu pojawiły się białe kreski (są widoczne gdy w telewizorze jest ustawiony tryp "Dopasuj do ekranu", czyli wyświetlanie wszystkich pikseli obrazu).

Oto fotka: http://img16.imageshack.us/img16/4299/tv4y.jpg

 

Na Polsacie też się pojawiły w grudniu takie kreski na kilka dni przed przełączeniem przekazu satelitarnego na 16:9. Poczekamy, zobaczymy, może TV4 też przełączy się w najbliższych dniach na 16:9.

 

Mnie jednak trochę takie kreski przeszkadzają, bo "na co dzień" mam ustawiony w telewizorze tryp "Dopasuj do ekranu" (chcę widzieć pełny obraz co do piksela :D) i włączając taki Polsat czy teraz TV4, muszę wyłączać "Dopasuj do ekranu", żeby telewizor obcinał kilka linii obrazu. Na większości kanałów (nawet tych nadających w 16:9!) czegoś takiego w górnej części obrazu przecież nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...