Skocz do zawartości

TVK Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

potwierdze faktycznie hallmark i superstacja bedą od marca:( a dlaczego cartoon network zabrali i zigzapa:(?? w Bełchatowie :( w biurze powiedzieli ze mała oglądalnosc była;/. nieprawda wole cn i zigzap niz jetix play i minimini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i ciekawe na ich stronie w tym oknie co kanały lecą są wszytskie kanały Zone : Club, Europa, Romantica, Reality Ciekawe ja mam tylko Club a gdzie ta reszta ??

W TVK Vectra w Radomiu są wszystkie te kanały w analogu cyfry jeszcze nie ma

 

Edycja Mr. Orbita: Skorygowane cytowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Comedy Central nie ma nic ciekawego, w kółko pare tych samych pozycji. Już lepiej dołączyliby Viasat Explorer lub TCM/Cartoon Network.

No nie bardzo. Comedy Central dopiero co niedawno wystartował. Jakoś słyszy się o dołączaniu nowych seriali. Wkrótce mają pojawić się także filmy fabularne.

 

Viasat Explorer (podobnie jak Viasat History) od lat klepią jedno i to samo. Nie widzę tam nic nowego. Kanały nudne jak flaki z olejem. Bez przyszłości. Wszyscy się nimi podniecają, bo ich nigdy nie widzieli.

 

Cartoon Network strasznie podu_padł. Wolę Boomerang, chociaż nie widziałem go jeszcze w żadnej kablówce (co nie znaczy, że go nie ma). TCM klepie jedno i to samo ze swojej "bazy filmowej" z 50. pozycjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Viasat Explorer (podobnie jak Viasat History) od lat klepią jedno i to samo. Nie widzę tam nic nowego. Kanały nudne jak flaki z olejem. Bez przyszłości. Wszyscy się nimi podniecają, bo ich nigdy nie widzieli.

 

Nie zauważyłem, żeby Viasat jakoś specjalnie wyróżniał się z częstotliwością powtarzania swoich programów. Kanały z rodziny Discovery czy NGC dorównują, wręcz przewyższają ilością powtórek. Na Viasacie - jak wszędzie - wieczorem premierowe emisje, w dzień oczywiście powtarzane. Jak już kiedyś tu pisałem, na uwagę zasługuje ponadto wysoka jakość obrazu, brak reklam, no i to, że osoba taka jak ja, nienawidząca dawniej szkolnych lekcji historii czasem zatrzymuje się na Viasat History, czego nie robię nigdy np na Discovery Civilisation ;)

 

 

Cartoon Network strasznie podu_padł.

 

Tu się zgadzam. No ale dzieciakom się najwyraźniej się nadal CN podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie bylo,nie ma i nic na to nie wskazuje,ze bedzie.Odkad te kablowke przejela Vectra jest to SYF!!!W tej chwili pracuja tam same niekompetentne osoby,ktore nie maja pojecia o niczym i robia laske,nawet kiedy udzielaja zwyklych informacji.To jest dno i multiplexu tu nie bedzie zapewne nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. S01

2. TV Trwam S02

3. Jetix S03

4. Polonia1 S04

5. S05

6. Puls TV S06

7. RTR Planeta S07

8. TV Polonia S08

9. Polsat K06

10. Kanal planszowy K07

11. TVP2 K09

12. TVP1 K10

13. TVP3 Bialystok K12

14. TVN S09

15. TV4 S10

16. HBO (K) S11

17. TV Jard Białystok S12

18. TVN7 S13

19. LTV2 S14

20. Jetix Play S15

21. Fashion TV S16

22. VIVA Polska S17

22. Tele5 S18

24. TV Biznes S19

25. Club S20

26. TV5 S21

27. EuroNews S22

28. Canal+ Sport (K) S35

29. Canal+ Film (K) S36

30. Canal+ (K) S37

31. TVN Turbo K21

32. 4FunTV K23

33. Nat. Geographic K24

34. Travel K25

35. Discovery K26

36 Polsat Sport Extra K27

37. ITV K28

38. TVN Gra K29

39. Ale Kino! K30

40. TVN24 K31

41. TVN Meteo K32

42. Romantica K33

43. VH1 Polska K42

44. MiniMini K43

45. MTV Hits K44

46. MTV Polska K45

47. Polsat Sport K46

48. Eurosport K47

49. RTL K49

50. DW K50

51. AnimalPlanet K51

52. Travel&Living K52

53. BBC World K53

54. Civilisation K54

55. Planete K55

56. Science K56

57. Mango24 K57

58. Kino Polska K58

59. TVN Style K59

60. Viasat History K61

61. AXN K63

62. Zdrowie i Uroda K64

63. TVP Kultura K65

64. MTV Base K67

 

Odwiedziłem Vectrę gdyż chciałbym ponownie wykupić abonament. Dowiedziałem się że w Białymstoku od 1 marca Vectra uruchomi dwa nowe kanały: Miła Pani pracująca w Biurze Obsługi dała mi odpowiedź następującą: Zostaną uruchomione dwa nowe kanały, Hallmark i SuperStacja czy jakoś tak. Odpowiedź zadawalająca, jednak musi być coś za coś. Cena abonamentu niestety wzrośnie i teraz zamiast 41 złotych za pakiet pełny trzeba będzie zapłacić 43 złote. Także ulegnie zmianie cena za pakiet srebrny obejmujący kanały od TV Trwam do EuroNews (cena 27 złotych - teraz 29 złotych).

Szkoda że ta Pani nie potrafiła mi odpowiedzieć na pytanie do którego pakietu zostaną dołączone te dwa nowe kanały. Jeżeli pakiet srebrny też drożeje to podejrzewam że do pakietu srebrnego będą dołączone :( No cóż, czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanal bajkowy?disney channel watpie aby wprowadzili jak cos to woel aby wprowadzili animax jak powstanie,

ale coraz to watpie aby vectra wlaczala jakies fajne kanaly do oferty bo teraz gdy wyszlo sporo kanalow nowych fajnych vectra spi:sportklub,sportklub plus,dinsey channel, już nawet ten badziwny comedy central,no nsport zalezy od platformy n,

sport?naprawde teraz tak sport sie poddzielil po wejsicu sporktlubu i nsportu ze praw atrakcyjnych polsat sport praktycznie nie ma,wiec weldlug mnie cos ze sportu powinno byc bo tak jak sie zastanawiam nad przejsciem do n,a jakby dali nsport to napewnobym wogole o tym eaczej niemyslal nawet jakby dali sporktlub to pewnei raczej bym nie odchdozil chco wole nsport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Disneya w kablowkach nie bedzie, NSport kanal HD jesli juz to w Cyfrowej Vetrze Sportklub i Sportklub + jesli juz to tez Cyfrowej stworza dodatkowy pakiet sportowy. Comedy Central ten kanał jest fajny ale ja narazie nie wiem czy STK ma zamiar wprowadzic Superstacje i Hallmark ja cyfrówki nie mam i straszny bajzel jest przez tobo nie wiem czy mam liczyc na nowe kanaly w analogu czy musze czekac na cyfrówke. Ciekawi mnie co zrobia z Cartoon Network/TCM który od 1 maraca ma sie rozdzielic ciekawe czy wlacza TCM czy zostanie u mnie tylko Cartoon a TCM nie bedzie. Nic nie wiem a jak napisałem emaila do kablówki to mi pisza jakies bzdety zamiast odpowiedziec na pytanie czy bedzie ten Hallmark i Superstacja abrdziej mi zalezy na tym drugim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to widzę że to będzie w całej polsce robione co chodzi o nowe kanały

no ale już od nich zależ narazie u mnie w tk vectra w Biała Podlaska przenieśli już 3 kanał z miejsca na miejsce ITV EURONEWS VIASAT HISTORY gdzie zostały po tych kanałach 3 wolne miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie porównać ofertę pełne pakietu z waszego miasta Vectry do mojej oferty, bo z tego co widzę to każdy płaci mniej niż w Lcy, a ostatnia podwyżka do 52,90 i to co chca włączyć zdaje mi się naciągana.

 

1. Vectra info (reklamy planszowe)

2. ogłoszenia i reklamy (reklamy planszowe)

3. tv trwam

4. tvp polonia

5. tvp1

6.tvp2

7. tvp3

8. polsat

9. porgram lokalny dami

10. tv4

11. knał promocyjny

12. hbo kodowany

13. polsat 2

14. tvn7

15. tv puls

16. tele 5

17. telezakupy mango

18. tvn

19. polonia 1

20. sat1

21. zone club

22. bbc world

23. mtv2

24. polsat zdrowie i uroda

25. fashion

26. tv5

27. edusat

28. viva pl

29. mtv base

30. mtv hits

31. tvp kultura

32. rtr planeta

33. rtl

34. rtl 2

35. tv biznes

36. zone romantica

37. jetix play

38. tvn 24

39. animal planet

40. mtv

41. discoevery

42. national geographic

43. eurosport

44. ale kino

45. travel

46. jetix

47. minimini

48. tvn gra

49. polsta sport ex

50. zone reality

51. vh1 pl

52. tvn meteo

53. planete

54. polsat sport

55. kino pl

56. tvn turbo

57. tvn style

58. axn

59. viasat history

60. 4fun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie a myślałem że to Vectra w moim mieście jest droga a patrząc na ofertę w Twoim mieście to nie wiele różni się od mojej. Ciekawe, a ile dokładnie podwyżka wynosi? Jakie nowe kanały Vectra planuje przyłączyć z tej okazji? Różnica między naszymi pakietami w cenie to aż 10 zł :? Po prostu niebywałe. Może przyczyną takeigo stanu jest to że Vectra ma mało abonentów w Twoim mieście i nie są w stanie zejść trochę z tak wysokiej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ale jeżeli możecie napisac czy różni się jakimiś kanałami czy jest to samo. Bo jak jest to samo to myślę, ze vectra jest monopolistą i może zjamie się tym odpowiedni urząd. Jestem bliski napisania skargi na nich,ale muszę mieć jakieś dowody. A ktoś z vectry wie co robi i nie podaje wykazów kanałów i cen w różnych miastach na stronie internetowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...