Skocz do zawartości

TVK Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

tester19: Forum Śtk, infolinia i dane z EPG (Przy test 4 jest już EPG France24)

 

 

Aktualne testy w Cyfrowej Vectrze:

77. Test Program no 1 ---> Hbo Comedy (start do 1 marca 2007)

84. Test Program no 2 ---> ???

85. Test Program no 3 ---> ???

86. Test Program no 4 ---> France24

87. Test Program no 5 ---> ???

88. Test Program no 6 ---> ???

89. Tv Puls ---> Tv Puls

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

wejdą i tu i tu o ile w vectra cyfrowa niema ich na chwilkę obecną:P mi właśnie migło przed oczami wyłączenie kanałów lokalnego i informacyjnego więc wiem ze oba beda w pakiecie minimalnym za 7,50:) hehehhe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jest cień nadziei że w mojej Vectrze, Hallmark i SuperStacja pojawią się w pakiecie srebrnym który drożeje 0d 1 marca o 2 złote. Może się zdecyduję wziąć ten pakiet o ile będą te kanały. Na razie 27 zeta bym płacił za Jetix, Jetix Play, TVN7 i TVJard B-stok, resztę kanałów mam na satelicie. Moim zdaniem całkowity bezsens, Vetra powinna coś dorzucić jeszcze, np; TVN24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja kablowa Vectra wzbogaca swoją telewizyjną ofertę o dwa nowe programy telewizyjne - filmowy Hallmark Channel oraz rozrywkową Superstację. Do cyfrowej oferty Śląskiej Telewizji Kablowej dołączy HBO Comedy oraz France 24.

Jak informuje operator, większość abonentów Vectry będzie mogła oglądać kanał Hallmark oraz Superstację już od marca (oprócz Rybnika i Żor gdzie oba programy zostaną włączone w kwietniu). Natomiast na terenie należącej do Grupy Vectra Śląskiej Telewizji Kablowej programy te będą nadawane od sierpnia – zarówno w formie analogowej, jak i cyfrowej.

 

Z kolei abonenci Śląskiej Telewizji Kablowej należącej do Grupy Vectra, korzystający z telewizji cyfrowej, będą mogli od 1 marca bieżącego roku oglądać również HBO Comedy oraz France 24. Pierwszy kanał zostanie uruchomiony w ramach dodatkowego pakietu HBO, natomiast drugi będzie dostępny dla abonentów złotego pakietu cyfrowego.

 

żródło:media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja czekam aż Vectra Cyfrowa będzie w wielu miejscowościach na terenie całej Polski.Skoro jest podwyżka z myślę o tv cyfrowej to ja płace ja wymagam.

Oby to nastąpiło jak najszybciej(no szybko nei bedzie ale moze gdzies w poltora roku?).

Bo zastanawiam się nad przejściem do platformy cyfrowej a taka tv kablowa cyfrowa mogłaby mnie zatrzymać.

Czy jakośc odbioru kanałów jest dobra,lepsza od normalnego odbioru w kablówce nie cyfrowej?

No i taka kablówka daje więcej kanałów,opcje premium-hbo.c+.Więc do szczęścia wtedy brakowałby N-SPORT w kablówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rację w zupełności taka rzeczywistość nic na to nie poradzisz e tej TVK Vectra robią co chcą i kiedy chcą a informują jak już jest po wszystkim czyli kanał nowy dodany lub zastąpiony przez jakiś inny czy coś takiego wogle to w Białej Podlaskiej mieli wyłączyć TVP3 Warszawa dlatego że jest lubelska a i tak wszystko jest tam to samo jak sa one na głównej antenie bo chociaż nadają z miast takich jak Lublin i Warszawa to leci to samo na TVP3 Lublin i TVP3 Warszawa bo to jest wspólne pasmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja kablowa Vectra wzbogaca swoją telewizyjną ofertę o dwa nowe programy telewizyjne - filmowy Hallmark Channel oraz rozrywkową Superstację. Do cyfrowej oferty Śląskiej Telewizji Kablowej dołączy HBO Comedy oraz France 24.

Jak informuje operator, większość abonentów Vectry będzie mogła oglądać kanał Hallmark oraz Superstację już od marca (oprócz Rybnika i Żor gdzie oba programy zostaną włączone w kwietniu). Natomiast na terenie należącej do Grupy Vectra Śląskiej Telewizji Kablowej programy te będą nadawane od sierpnia – zarówno w formie analogowej, jak i cyfrowej.

 

Z kolei abonenci Śląskiej Telewizji Kablowej należącej do Grupy Vectra, korzystający z telewizji cyfrowej, będą mogli od 1 marca bieżącego roku oglądać również HBO Comedy oraz France 24. Pierwszy kanał zostanie uruchomiony w ramach dodatkowego pakietu HBO, natomiast drugi będzie dostępny dla abonentów złotego pakietu cyfrowego.

 

żródło:media2.pl

 

Moze mi ktos to wytłumaczyc bo bajpierw pisza ze Rybnik i Żory bede miec od kwietnia a pozniej ze Ślaska właczy dopiero w sierpniu a przeciez Rybnik i Żory to tez Śląska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. W ŚTK będzie jedynie w 2-óch miastach jak na razie.

W pozostałych miejscowościach,(m.in w których jest cyfrówka) dopiero w sierpniu, co według mnie jest totalnym absurdem. Nie zależy mi tak bardzo na nowych kanałach, bo doszło ich niedawno bardzo dużo, ale jeżeli w takim tempie rozwijać się będzie ta cyfrowa oferta to chyba ją prędzej jeszcze analogi prześcigną atrakcyjnością...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. W ŚTK będzie jedynie w 2-óch miastach jak na razie.

W pozostałych miejscowościach,(m.in w których jest cyfrówka) dopiero w sierpniu, co według mnie jest totalnym absurdem. Nie zależy mi tak bardzo na nowych kanałach, bo doszło ich niedawno bardzo dużo, ale jeżeli w takim tempie rozwijać się będzie ta cyfrowa oferta to chyba ją prędzej jeszcze analogi prześcigną atrakcyjnością...

 

A czemu akurat w tych dwóch gdzie wlasnie szykuja sie wprowadzenia cyfrowki uwazam ze pierw od marca powinni dostac abonaneci Vectry od kwietnia abonenci STK grupy Vectra gdzie nie ma cyfrówki a od sierpnia Cyfrówka dlaczego poniewaz Ci z Cyfrówki maja troche tych kanałów teraz dojda im HBO Comedy, France 24 i to im narazie powinno wystarczyc ja ostatni kanał jaki mi wprowadzono to był 4 fun.tv 31 sierpnia 2006 i co mam czekac na nowe kanały w Czeladzi maja konkurencje UPC i tam jest Hallmark i od poniedziałku jest Superstacja wiec chyba nie chca stracic abonentów w tym miescie? A co do Cyfrowej vectry to w niektórych miastach analog maja te kanały co w cyfrowce to jest lekki bezsens bo czemu nie moga dodac do analogu ŚTK takich kanałow jak TV Biznes, TVP Kultura tak ciezko jest przestwic tuner z np VOXu czy Super RTLu na którys z tych co wymieniłem wyzej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt raczej nie przejdzie do UPC z powodu Superstacji, a dołączenie do sieci nowych kanałow to odpowiednie umowy lub aneksy, a także ich rejestracja.

Kanały zapowiadane były na marzec i nikt nie podkreślał, że bedzie to 1 dzień marca. Nowe propozycje dołączane są najczęściej w weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...