Skocz do zawartości

TVK Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Cyfrówka pojawi się już niedługo: w pierwszej kolejności w Słupsku, potem Wrocław, Ustka, Gliwice.

 

Gdzie dokladnie w Gliwicach bo tam sa trzy rodzaje ofert (Sośnca, Łabędy, Milenium). Nie mowiac juz ze maja tam gorsza oferte analogowa (najlepsza oferte maja Łabedy ( ok 40 kanałow) w porównaniu do Czeladzi (ok 60 kanałow) i Tych (ok 50 kanałów) gdzie jeszcze cyfrówki nie ma bezsesnu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Nonstop Kino i FilmBox w największych sieciach kablowych

Łukasz Roguski, 4 lipca 2007, godz. 14:39

 

SPI International SPI Kino Polska Nonstop Kino NonStop Kino HD aster Vectra Multimedia

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie zwiększa się zainteresowanie sieci kablowych ofertą nowych kanałów ze stajni SPI - Filmboxu oraz NonStop Kino HD. W sierpniu planowane jest podpisanie części umów m.in. z Grupą Aster oraz Vectrą. Na razie jednak sygnał nie zostanie włączony do satelitarnych platform cyfrowych.

W sierpniu sygnał NonStop Kino oraz Nonstop Kino HD pojawi się w sieciach należących do Multimediów (w ramach pakietu cyfrowego). Według naszych informacji finalizowane są także umowy z Grupą Aster (Warszawa, Kraków, Zielona Góra) oraz Vectrą. Umowę z SPI podpisała także sieć kablowa Petrus z Chojnic.

 

 

Nie wiadomo na jakich zasadach klienci uzyskają dostęp do kanałów - ponieważ FilmBox jest oferowany sieciom kablowym w ramach opłaty od każdego „gniazdka” (w pakiecie podstawowym), natomiast Nonstop Kino i Nonstop Kino HD jako kanały premium (dodatkowo płatne). Podczas prezentacji, która odbyła się w maju (w trakcie Konferencji PIKE w Jachrance) powiedziano nam, że sugerowana opłata za dostęp do kanałów to ok. 15 zł.

 

Kanały SPI rozpoczęły nadawanie w kwietniu z izraelskiego satelity Amos. Pakiet sprzedawany przez SPI (każdy kanał oddzielnie) zawiera Kino Polska, Filmbox oraz Nonstop Kino (Nonstop Kino HD bez dodatkowych opłat).

 

Po wakacjach SPI planuje uruchomić m.in. kanał erotyczny.

 

O kanałach SPI:

Filmbox – oferuje około 400 premier filmowych rocznie, 24 godziny na dobę.

Nonstop Kino - to kanał dostępny w ofertach Premium. Oferować ma filmy tuż po premierach kinowych, lecz przed premierami telewizyjnymi.

 

Źródło: http://www.media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

Vectra Bełchatów cena podniesiona 38zł:) trwa wymiana sieci kablowej":) prawdopodobne jest po zakończeniu wymiany sieci kablowej rozpoczęcie testów cyfrówki:) całkiem fajnie tylko czy aby na pewno będzie ta tv cyfrowa :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Chciałem się upewnić w pewnej kwestii. Czy biorąc pakiet cyfrowy w Vectrze na drugim telewizorze będę mógł oglądać w analogu ?!

Z tego co się orientuję odbiór na dwóch telewizorach jest na razie niemożliwy. Czy oferta analogowa w tym przypadku zawiera TVP 3 Kielce ? Pytam bo mam obecnie UPC któremu dziękuję za współpracę i zastanawiam się nad cyfrową Vectrą. Wypełniłem ankietę do testowania cyfrówki w Vectrze (2 razy), ale nawet nie raczyli odpowiedzię.

Przyznam szczerze, że po negatywnych doświadczeniach z poprzednikiem Vectry w Kielcach - Maxtelem, mam przed nimi spore obawy. Proszę o radę zorientowanych w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Tradycyjny, analogowy odbiór jest nadal możliwy na kilku telewizorach.

 

TVP3 Kielce na pewno cały czas jest w analogu. Nie ma na razie powodów by sie tego pozbywać. TVP z regionu nie ma jednak w sygnale cyfrowym. Przez dekoder dostępne jest tylko TVP3 Warszawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w tej dobrej sytuacji,że mogę wybierać między Vectrą i UPC (oba mam w moim bloku). UPC ma dobry internet (Chello), natomiast kablówka jest cienka. I chyba wezmę ją z Vectry. Mam jeszcze miesiąc na decyzję. Czytam Wasze posty. Piszcie jak się Wam podoba. A przy okazji jak chodzi Vectranet ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...