Skocz do zawartości

TVK Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

informacja dla wszystkich forumowiczów oglądających kanały pakietu złotego tvk vectra w Białej Podlaskiej iż otrzymałem informację e-meilem od przedstawiciela vectry że kanaly takie jak hellmark channel i super stacja bedą dostepne u nas po 10 marca 2007 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nic nowego i dziwnego bo po to własnie tak mi się wydaje zmieniali częstotliwości kanałów by terza dodać te dwa kanały bo to już wiele tu na forum mówiło że w tamte miejsca po kanałach zostały dodane te nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcoraj o 21:30 zobaczyłem na kanale planszowym tvk vectra w moim mieście Biała Podlaska te dwa nowe kanały hallmark channel i superstację. U mnie też pokazały się na nowych częstotliwościach ale nie na tych co były porzednio przeniesione na inne częstotliwości kanały ale to nic już i tak uporządkowałem w swoim tv programy i u mnie jest ich 58 w złotym pakiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Na pewno to będzie w 2007 roku. Trwają prace oraz testy, ale jest jeszcze

znana dokładna data wprowadzenia usługi DTV w Kielcach.

 

 

Pozdrawiam

 

Sebastian Paździorko

 

Contact Center

Vectra S.A.

Taką odpowiedz otrzymałem w sprawie cyfrowej vectry. A jednak Kielce są w tych 12 miastach co mają ja wprowadzić hehe wystarczy czekeć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam UPC. Ale jak przejdą na nadawanie cyfrowe to się zastanowię nad przejściem, chociaż mam złe doświadczenia z ich poprzednikami czyli Maxtelem, a wiele się w ich biurze nie zmieniło (ciągle te same osoby). Ciekaw jestem jak w Kielcach działa Vectranet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Na pewno to będzie w 2007 roku. Trwają prace oraz testy, ale jest jeszcze

znana dokładna data wprowadzenia usługi DTV w Kielcach.

 

 

Pozdrawiam

 

Sebastian Paździorko

 

Contact Center

Vectra S.A.

Taką odpowiedz otrzymałem w sprawie cyfrowej vectry. A jednak Kielce są w tych 12 miastach co mają ja wprowadzić hehe wystarczy czekeć :D

 

 

gdzie mozna sprawdzic w jakich miastach bedzie nadavane w hdtv?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie co do tv vyfrowej

1.w jakich miastacj jest tv cyfrowa vectra i w jakich bedzie(albo chociaz ilu) i czy vectra dalej bedzie powiekszac jej zasięg

2.czy w tv cyfrowej cena jest inna niż normalnie w vectrze

3.czy dochodza nowe kanaly i czy na np. 2 tv czy na jednym co jest dekdoer?

4.czy hbo/c+ są w tv cyfrowej?oczywiscie jako kanal premium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Napewno jest w Zabrzu, Rudzie Ślaskiej, Świętochlowicach, Tarnowskiech Górach, Bytomiu wprowadzac teraz ma albo juz wprowadzili Rybnik, Żory, podobno Kielce i podobno Radom

2. Cena jest taka jak za pakiet złoty

3. Nowe kanały ciezko powiedziec bo wiekszosc z tych kanałow w niektórych miastach Vectry sa dodatkowo za 5 zł jest pakiet akcja i sensacja z AXN Crime i AXN Sci-Fi oraz pakiet dzieciecy z Boomerang i Zig Zap tez za 5 zł

4. Jest Canal +, Canal + Film, Canal + Sport, Cinemax, Cinemax 2, HBO, HBO 2, HBO Comedy

 

PS. Ja jeszcze nie mam cyfrowki pisze to co slszyałem a wykaz kanałow jest tu http://www.cyfrowavectra.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...