Skocz do zawartości

TVK Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Tak a propos cyfrowej Vectry na śląsku, mam pytanie...

Mianowicie- interesuje mnie to, czy kablówka przechodząc na cyfrowe nadawanie programów (i związane z tym, wprowadzenie specjalnych tunerów/dekoderów), dalej daje możliwość odbioru różnych kanałów, każdy na innym telewizorze, tak jak to jest przy dotychczasowym systemie działania sieci kablowych...??? :)

 

z góry dzięki...

 

Na razie abonent dostaje jeden dekoder, wobec czego ofertę cyfrową można odbierać wyłącznie na jednym telewizorze. Nadal jednak równolegle działa analogowa kablówka, którą można oglądać na pozostałych TV, tyle ze oczywiście nie zawiera tylu kanałów co cyfrówka.

 

W przyszłości ponoć mają być udostępniane dodatkowe dekodery, ale zapewne będzie się to już wiązało z jakąś dopłatą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a propos cyfrowej Vectry na śląsku, mam pytanie...

Mianowicie- interesuje mnie to, czy kablówka przechodząc na cyfrowe nadawanie programów (i związane z tym, wprowadzenie specjalnych tunerów/dekoderów), dalej daje możliwość odbioru różnych kanałów, każdy na innym telewizorze, tak jak to jest przy dotychczasowym systemie działania sieci kablowych...??? :)

 

z góry dzięki...

 

Tak, analog jest równolegle nadawany z ofertą cyfrową, jednakże w połowie 2007 r. z analogowej transmisji zostaną wyłączone kanały z najwyższego pakietu złotego (zostaną kanały polskie typu tv4, tvn7, tele5), tak aby normalnie mogli odbierać abonenci pakietu stalowego (ich dekodery nie dotyczą), kiedyś i oni będą mogli mieć dekodery i zostanie wyłączony analog, aby całkowicie odciąć się od piratów nielegalnie pobierających sygnał z sieci.

 

Abonentom pakietu złotego którzy będą chcieli oglądać na 2 telewizorach zostanie udostępniony w przyszłości 2 dekoder przy zwiększonej opłacie abonamentowej.

 

Edit: CYFROmaniak był szybszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale w platformie cyfrowej jak chcesz drugi dekoder, na drugi telewizor to musisz płacić 2x abonament, a Vectrze tylko się zwiększy (nie wiadomo o ile, prawdopodobnie 10% lub 20%).

 

Wrócę jeszcze do twojego posta:

Dekodery nie mają modulatora tylko przelotkę na sygnał analogowy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(prawdopodobnie 10% lub 20%).

 

Oczywiście to również tylko spekulacje użytkowników forum ŚTK, które mogą się okazać równie dalekie od prawdy jak info o pakiecie HBO/Cinemax/AXN za 24 zł ;) (ostatecznie taka cena tylko przez 3 miesiące w promocji).

 

Z strony Vectry na razie wiadomo tyle, że "W niedalekiej przyszłości zostanie przygotowana specjalna oferta umożliwiająca Klientom podłączanie dodatkowego odbiornika. Na razie Abonenci będą mogli nadal korzystać z dotychczasowego sposobu odbioru telewizji kablowej."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak, analog jest równolegle nadawany z ofertą cyfrową, jednakże w połowie 2007 r. z analogowej transmisji zostaną wyłączone kanały z najwyższego pakietu złotego (zostaną kanały polskie typu tv4, tvn7, tele5), tak aby normalnie mogli odbierać abonenci pakietu stalowego (ich dekodery nie dotyczą), kiedyś i oni będą mogli mieć dekodery i zostanie wyłączony analog, aby całkowicie odciąć się od piratów nielegalnie pobierających sygnał z sieci.

 

Abonentom pakietu złotego którzy będą chcieli oglądać na 2 telewizorach zostanie udostępniony w przyszłości 2 dekoder przy zwiększonej opłacie abonamentowej.

 

Edit: CYFROmaniak był szybszy :)

 

To z tym wylaczeniem analogu w połowie 2007 roku to jest raczej plotka bo do tego czasu jeszcze nie beda miec wszyscy cyfrówki. Nie mówiac juz o tym ze ludzie zaczna rezygnowac bo po to biora kablowke zeby mniec na kilku telewizorach proste za placicie 49,90 abonament a Cyfrowy Polsat ma 35 zł co sie bardziej kali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kali lubić krowy :P

 

 

Golbi, nie porównuj cyfrowej Vectry z Cyfrowym Polsatem. Na tej pierwszej (za 49,90) masz chyba wszystkie kanały z polsatowskiego pakietu familijnego, część z Relax Mixu (Eurosport, Zone, Jetix Play, MTV) i spora część z komfortowego pakietu C+ wraz z niektórymi opcjami dodatkowymi (Discovery, AXN). Ważne jest też, że jest to pakiet cyfrowy zawierający jednocześnie wszystkie ogólnodostępne kanały (Polsat TVN) czego żadna z platform nie oferuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kali lubić krowy :P

 

 

Golbi, nie porównuj cyfrowej Vectry z Cyfrowym Polsatem. Na tej pierwszej (za 49,90) masz chyba wszystkie kanały z polsatowskiego pakietu familijnego, część z Relax Mixu (Eurosport, Zone, Jetix Play, MTV) i spora część z komfortowego pakietu C+ wraz z niektórymi opcjami dodatkowymi (Discovery, AXN). Ważne jest też, że jest to pakiet cyfrowy zawierający jednocześnie wszystkie ogólnodostępne kanały (Polsat TVN) czego żadna z platform nie oferuje.

 

Eurosport jest w Familijnym!!! AXN w Cyfrowym Polsacie tez jest w familijnym oprocz tego Disney Channel pakiet Sportowy z Eurosportem 2 (brak w Cyfrowej Vectrze), i Polsatem Sport Extra i Cinemax'y sa w CP tansze.

 

Edycja Burli: Nie cytujemy posta jeśli piszemy zaraz pod nim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to juz było na forum ale są podane aktualne ceny cyfrowej vectry:

 

CENNIK USŁUG:

 

Pakiety

Złoty 49,90 zł

 

Złoty Rozszerzony

- Akcja & Sensacja

- Dziecięcy

- Złoty 59,90 zł

 

Pakiety tematyczne

 

Akcja & Sensacja 5,00 zł

 

Dziecięcy 5,00 zł

 

Canal + 39,00 zł

 

HBO 24,00 zł

 

Cinemax 20,00 zł / 10,00 zł*

 

 

* Cena dla Klienta posiadającego umowę na pakiet HBO.

 

Cennik jest dostępny na http://www.cyfrowavectra.pl/cennik_uslug.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podajecie cenniki, więc i ja dodam cos od siebie:

Pakiet złoty - 41 ł/miesiąc

HBO - 27 zł (pierwsze dwa miesiace 19,90 zł)

C+ (C+, Film, Sport)-39 zł (przy umowie na 12 miesięcy 29 zł przez 10 miesiecy)

Przy podpisaniu umowy na 8 miesiecy 7% znizki za pakiet zł

Przy podpisaniu umowy na 12 miesiecy 15%

Przy podpisaniu umowy na 8 miesiecy 25%

tak wiec różnie w różnych miastach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ehh no i mam ciemno na vectra kabel co mieli wymienić dziś padł:D no i jest ciemno:( :evil::evil: ja [beep]ykam zły jestem no jutro dzwonie na czerwoną linie moze naprawią jakoś:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to juz było na forum ale są podane aktualne ceny cyfrowej vectry:

 

CENNIK USŁUG:

 

Pakiety

Złoty 49,90 zł

 

Złoty Rozszerzony

- Akcja & Sensacja

- Dziecięcy

- Złoty 59,90 zł

 

Pakiety tematyczne

 

Akcja & Sensacja 5,00 zł

 

Dziecięcy 5,00 zł

 

Canal + 39,00 zł

 

HBO 24,00 zł

 

Cinemax 20,00 zł / 10,00 zł*

 

 

* Cena dla Klienta posiadającego umowę na pakiet HBO.

 

Cennik jest dostępny na http://www.cyfrowavectra.pl/cennik_uslug.php

Tak ale to jest cennik w ŚTK. Czy w kieleckiej Vectrze wprowadzili dekodery cyfrowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś może mi powiedzieć jak z nowymi kanałami tv na wszystkie oddziały vectry będą jakieś czy nie a jesli będą to jakie mają być bo mnie to interesuje :D:D:D:D:D

 

a i jeszcze jedno słyszałem że w televizjach kablowych dostępny jest kanał comedy central ale czy w naszych oddzialach vectry też będzie ?

 

edycja pitter: połączone dwa posty. Jak chcesz coś dopisać to używaj Edycji, OK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

czy ktos moze zna jakies newsy czy vectra jakies nowe kanaly wprowadzi(zalezy mi przedewszystkim na sporklubie),ale napewno z kazdeog nowego kanalu bede zadowolony(tvp sport,disney channel)

jak dla mnie sport nie bylby taki zly-polsat sport,polsat sport extra,sportklub w vectrze,

no zeby byl c+ w moim miescie to nie trzeba by bylo juz kompletnie nic do szczescia,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...