Skocz do zawartości

TVK Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

W Radomiu juz smiga cyfrowa Ciekawe kiedy HD bedzie :) bo w poniedzialek telewizorek kupuje ;P Tez dostliscie dekoderki DVB MF4-K ?

Jak zwykle w takich wypadkach gdy dostaje cos nowego wszystko mnie ciekawi :P a w szczegolnoci te wejscie z boczku dekodera z napisem SERVICE :P pewnie mozliwa zmiana softu i Bog wie co jeszcze :P jak macie jakies info to piszcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników Vectry! Mam od nich TV (Pakiet Pełny) i Internet. Mieszkam w Radomiu. Ale do rzeczy. Przyszła do mnie ulotka, że trzeba się zgłosić do BOk-u po tv cyfrową. Wypełniłem papierki i powiedzieli że oddzwonią (papiery składałem ok. 2 tyg temu). Do tej pory nikt nie zadzwonił. Mam 2 pytania. Downmax ile czekałeś na dostarczenie dekodera? I czy to prawda, że dekoder dają tylko na 30 dni? Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekodery się dostaje na czas nieokreślony. Jedynie jeszcze przed wprowadzeniem usługi, dekodery na jakiś czas dostają testerzy. Nie wiem jednak czy w Radomiu testy się zaczęły a może już się skończyły....

Jeżeli sie skończyły, to niedługo w BOKu każdy będzie mógł odebebrać sobie STB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Radomiu dopiero zaczynają się testy, bo na ulotce było napisane "przetestuj najnowszą usługę" lub coś w tym stylu. Dzięki za odp.

 

EDYCJA:

 

Przyszła kolejna broszurka i z niej wynika, że testy chyba się zakończyły. Podam jeszcze ceny promocyjne dodatkowych pakietów:

Pakiet HBO (HBO, HBO2, HBO Comedy) - 19,90zł

Pakiet Cinemax (Cinemax, Cinemax 2) - 10,00zł

Pakiet Super Film (HBO, HBO2, HBO Comedy, Cinemax, Cinemax 2, AXN Crime, AXN Sci-Fi) - 24,00zł

Pakiet Canal+ (Canal+, Canal+ Film, Canal+ Sport) - 29,90zł

 

Pakiety tematyczne (Akcja i sensacja, dziecięcy i styl życia) za 5 zł każdy, chyba że się kupi wszystkie (wtedy się płaci 10zł za całość).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co w Legnicy kombinują. Wysłałem do BOK pytanie dlaczego w mono większość kanałów leci, a odpowiedzieli:

 

Z powodu trwających prac modernizacyjnych na sieci większość kanałów jest nadawana w mono. Technicy wymieniają 100% sprzętu odbiorczo -

nadawczego.Prace te potrwają jeszcze około kilka tygodni. Za niedogodności serdecznie przepraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu Wrocław ;p

 

Dziś w mojej bramie można było spotkać ulotki Vectry z informacją:

 

"Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że już w wkrótce Vectra uruchomi we Wrocławiu nową usługę telewizji cyfrowej. W związku z powyższym, konieczne są przesunięcia w układzie programowym. Zmiana nastąpi 23 kwietnia 2007"

 

Z tyłu ulotki dali przyszły rozkład programów, na nim są naznaczone kanały które zostaną przesunięte na do tej pory puste kanały K60 i powyżej ;p ofiarami przesunięcia staną się kanały (Nie mam przy sobie aktualnej listy więc podaję tylko kanały docelowe):

K60 - Discovery

K61 - Polsat Sport Extra

K62 - Viasat History

K63 - AXN

K64 - TELE 5

K65 - Polonia 1 (lub to coś co po niej pozostało ;p nie jaki Top Shop)

K66 - Mango 24

 

Ehh a ostatnio się męczyłem by przesortować kanały w telewizorze a ci znowu zmieniają ;p za to cieszy mnie fakt że zaczynają implementować cyfrówkę we Wrocławskiej vectrze ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jeszcze nie wiadomo kiedy vectra w Białej Podlaskiej zawita pewnie do piero w przyszłym roku coś tak mi się wydaje albo i puźniej bo po tych dwóch kanałach co dodali do anologu nie podali informacji kiedy cyfrówka wejdzie więc sądze że nie prędko :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

W Olsztynie cyfrowa vectra juz ruszyła (narazie testy próbne) odebrałem dekoder. Odbiór bardzo Ładny jest łącznie 86 programów (wraz z paczkami: c+ HBO cinemax oczywiście kodowane) Jeżeli się chce to można zakupic te pakiety :) . Narazie za kablówkę płace 43zł. Podobno po 7 miesiącach użytkowania cyfrowego dekodera abonament ma wzrosnąć o 10zł. Ciekawe czy rozbudują listę programów?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na śląsku wszystkie programy były odkodowane przez miesiąc od aktywacji dekodera, mi zrobili małą promocję i odbierałem wszystko przez 5 miesięcy :lol:

 

Od 24 kwietnia nowy układ programów w Cyfrowej Vectrze:

http://www.cyfrowavectra.pl/kanaly_telewizyjne_new.php

 

PS. Może by tak nowy temat o Cyfrowej Vectrze zrobić i poprzenosić posty o CV do niego? Nie wszyscy mogą mieć cyfrówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie? Mam dekoder cyfrowy vectry odbieram kablówke przez niego a w ofercie jest canal +. W odbiorniku jest moduł na karty. Czy jak bym włożył kartę odkodowującą do canal + (nawet piracka) to mi odkoduje pakiet c+?

 

Cena pakietu pełnego w vectrze w Olsztynie wynosi 43zł (analogowo 68 programów, cyfrowo 86 + 11 radiowych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc jaka cena w Vectrze jest takiego pakietu pełnego? Nie koniecznie chodzi mi o cyfrową vectre.

:wink:

 

@Sajmon, ceny pakietu "pełnego" - w Vectrze "Złotego" są zróżnicowane w zależności od lokalizacji. Tak więc u nas - na Śląsku - pakiet Złoty (cyfrowy) kosztuje 49,90. Przedmówcy pisali o cenie 43zł i też za tą cenę mają te same kanały w Cyfrowej Vectrze (na Śląsku jest ich nawet chyba mniej, bo Hallmark i Superstację dopiero włączą w sierpniu :twisted::twisted::twisted: ). W jeszcze innych miejscowościach, w których nawet nie ma jeszcze Cyfrowej Vectry abonament skoczył już do 53 zł bodajże...

 

Właściwie to ten pakiet Złoty nie powinien być nazywany Pełnym, bo w cyfrówce można jeszcze dokupywać opcje.

 

P.S Również jestem za utworzeniem osobnego wątku dot. Cyfrowej Vectry. Sam to mogę wprawdzie zrobić, ale poczekam aż pojawi sie jakiś news... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie? Mam dekoder cyfrowy vectry odbieram kablówke przez niego a w ofercie jest canal +. W odbiorniku jest moduł na karty. Czy jak bym włożył kartę odkodowującą do canal + (nawet piracka) to mi odkoduje pakiet c+?

 

Cena pakietu pełnego w vectrze w Olsztynie wynosi 43zł (analogowo 68 programów, cyfrowo 86 + 11 radiowych)

 

Z żadną inną kartą oprócz tej którą dostałeś dekoder nie będzie działał, tak pozatym to wszystkie karty C+ są w systemie seca a dekoder jest w Conax...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja Vectra wchodzi do Olsztyna z ofertą cyfrową. Abonenci złotego, najdroższego pakietu kablówki, już mogą za darmo odbierać dekodery cyfrowej telewizji - pisze Gazeta Wyborcza.

Jak czytamy w Gazecie, na razie cena złotego pakietu cyfrowego nie różni się od analogowego i tak będzie przez co najmniej sześć miesięcy. Dzięki cyfrowej kablówce poprawi się jakość odbioru, zostaną też wprowadzone nowe programy, m.in. MTV2, CNN, TVP3 Warszawa czy Cartoon Network. Pasjonaci sensacji czy filmów mogą dokupić dodatkowe pakiety tematyczne.

 

Na razie program w wersji cyfrowej będzie można odbierać tylko w stolicy województwa warmińsko-mazurskiego, ale w przyszłości firma planuje podłączenie innych miast w regionie.

 

żródło:media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie odnośnie serwera WWW który daje vectra na pocztę/stronę www współdzielona czy ten serwer obsługuje MySQL i PHP ?

 

Niestety nie.

 

Edycja Burli: Zgodnie z punktem 6 Regulaminu proszę o dłuższą wypowiedź.

 

A co tutaj pisać - konkretne pytanie było i chyba konkretna odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dawno bym miał "cyfrówkę", ale w komputerach mają za przeproszeniem [beep]. Nie odnotowali w Radomiu dwóch wpłat (za poprzedni rok), choć w centrali i na fakturach wszystko się zgadza. Mają do jutra wszystko wyjaśnić. Porada na przyszłość: zatrzymujcie wszystkie potwierdzenia zapłaty i przechowujcie je razem, bo kiedyś też może wyniknąć podobny problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dzis w Olsztynie na "cyfrowej vectrze" na kanale 55 pojawił się program "Disney Channel"

 

Mam jeszcze pytanie do osób posiadających cyfrowy odbiornik vectry.

Mam wrazenie że przy odbiorze przez owy odbiornik cyfrowy obraz jest lekko przesunięty w lewą stronę. Przykładowo przy wyswietlanym na programie w górnym rogu znaczka np. że program dozwolony jest od 12 lat to "1" prawie jest niewidoczna. Czy wy tez tak macie? czy to wada odbiornika czy oprogramowanie jest nowsze potrzebne?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...