Skocz do zawartości

Puchar Konfederacji w piłce nożnej - Rosja 2017


Pepek94
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Afryka znowu potwierdza, że na awans społeczny w Mistrzostwach Świata nie zasługuje, ta edycja Pucharu Konfederacji to niejako pokazuje. 

 

Cieszmy się najbliższymi mundialami, bo kolejne cofną te piękne turnieje w rozwoju. 

 

Kijowy system rozgrywek + wiele przypadkowych drużyn... oczami wyobraźni widzę pogłębiającą się degradację futbolu reprezentacyjnego względem piłki klubowej :/

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to powiększenie Mundialu jest po to, żeby głównie w azjatyckich i afrykańskich krajach zwiększyć oglądalność i zainteresowanie, przez co sponsorzy i w końcu sama FIFA zarobią więcej pieniędzy. W takim Uzbekistanie jak awansują na Mundial to przecież tylko o tym się będzie mówiło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ile takie biedne afrykańskie i azjatyckie państwa zapłacą za prawa? Grosze. Bardziej chodzi o popularyzację i potencjalne zyski w przyszłości bo wiadomo że już dużo więcej w Europie wyciągnąć się nie da z praw.

Edytowane przez marrak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz  ten wyglądał  tak jakby Portugalia nie chciała wygrać. A karne  to Portugalia  celowo  pudłowała.  To teraz kto  Niemcy?  Ja nie słyszałem by Niemcy się komukolwiek podkładali.   Mają  Mundial 2014  to teraz do kolekcji Puchar Konfederacji bo przecież to i tak jest 2 skład . Ja chyba jest raptem 3 z podstawowego składu.  Chile Niemcy  finał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...