Skocz do zawartości

Nowy cennik w N-ce


Marek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Platforma N to nie CP , technologicznie bardziej zaawansowana a to kosztuje.

 

Możesz napisać jakie rzeczy bardziej zaawansowane technologicznie znajdują się w tych pakietach? Bo czegoś tu nie rozumiem.

 

Mimo tego najbardziej podobały mi się argumenty jednego z użytkowników forum n-ki na temat podwyżek

 

Cytaty z forum n-ki użytkownika maciekpro na temat podwyżek

 

Musze coś przypomnieć. Pamiętacie jak Polsat był za darmo? I co potem musieliście płacić, prawda? No, a n-ka tylko nieznaczne robi podwyżki.

 

Chcecie mieć nową generacje to dajcie się jej rozwijać.

 

Wakacje są, nie musimy koniecznie oglądać telewizji. Prawda? No i do tego jeszcze praca, zapewne będziemy zajęci. np. na morzem jak ja.

- szkoda że w wakacje musimy zapłacić już więcej.

 

no i na koniec dwie perełki

 

Tylko w CP jeszcze większa chała, obraz do d... i nie polecam kupować z tym twardzielem, tutaj nie będziesz miał co oglądać praktycznie. Jak już to nuuuuudnoooooooooooo będzie. No, ale pozdrawiam.

 

a jak pomyślicie, że jeszcze jest ten rekorder z dyskiem twardym i dodatkowymi usługami to dziwicie się, ze są podwyżki.

 

Nie mam pojęcia czy jest on podstawiony przez n-ke czy aż tak zapatrzony w nową generację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka ze większość ludzi woli wybrac jak najtańszą oferte i nawet nie patrzą na jakość , a laika nie obchodzi czy platforma nadaje w mpeg 2 czy w mpeg 4-patrzy na cene i ilość kanałów (powtarz

am większość) o czym świadczy wzrost liczby abonentów polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że tak naprawdę wszystkie pakiety miały kosztować po 16zł, ale na początek połowę puszczono za 10zł, by zgarnąć klientów - można było mieć telewizję za 20zł. Teraz większość przyjmie z pokorą podwyżkę 60% (!!!!!!), bo nawet nie wie, ze może wymówić umowę za zmianę cennika.

Było pewne, że nowy na rynku będzie miał problemy z przebiciem, ale że tak szybko taka klapa finansowa, to niewielu się spodziewało. I marketingowo też kiepsko, bo Cyfra wlasnie obniżyła abonament a ci podnoszą. Porażka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cennik podniosą, ale niedługo wprowadzą nowe, jeszcze niezapowiedziane, kanały. Dlatego podwyżka uzasadniona. Jeszcze będziecie uciekać od C+ i CP.

 

No chyba sobie żartujesz :shock: A co takiego wprowadzą, poza podwyżką :wink: Czym przebiją Canal + i HBO? Trochę trzeźwości w ocenie sytuacji :wink:

 

A kto mówi o przebiciu HBO i C+? Weź coś na otrzeźwienie.

Podwyżka była nieunikniona. Jeszcze Was N zaskoczy doskonałą ofertą programową.

 

A teraz wracamy do tematu. Każda wypowiedź nie na temat będzie karana ostrzeżeniem ze względu na zbytni offtop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cennik podniosą, ale niedługo wprowadzą nowe, jeszcze niezapowiedziane, kanały. Dlatego podwyżka uzasadniona. Jeszcze będziecie uciekać od C+ i CP.

 

No chyba sobie żartujesz :shock: A co takiego wprowadzą, poza podwyżką :wink: Czym przebiją Canal + i HBO? Trochę trzeźwości w ocenie sytuacji :wink:

 

A kto mówi o przebiciu HBO i C+? Weź coś na otrzeźwienie.

Podwyżka była nieunikniona. Jeszcze Was N zaskoczy doskonałą ofertą programową.

A teraz wracamy do tematu. Każda wypowiedź nie na temat będzie karana ostrzeżeniem ze względu na zbytni offtop.

 

Tak się mówi od samego startu N. Jaka ta majowa konferencja miała być wspaniała, tele.dom, filmbox, non stop kino, nowy soft, spełnienie próśb abonenetów z forum, którzy pisali o programach...

 

A co mamy? Prawie, ze nic.

 

jedynie soft się dosyć dobrze zapowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam w domu trzy platformy,

teraz wiem ,że zakup n był pomyłką. Ja się wycofuje na rzecz polsatu. Czekam na hdtv w polsacie i żegnaj n-ko. Ci ludzie robia większy szum wokól siebie, większy niż to jest wart.

JAKOŚ O PODWYŻKACH na konferwncji nie było mowy.

tvn to mistrzowie mistyfikacji.

Zobaczymy za cztery miesiace jaki wskaźnik zwracalności dekoderów będą mieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając teraz oręż w postaci możliwości zerwania umowy to licza abonentów wg.mnie zmiejszy się na poziom dobrze poniżej 100 tys a zostanie tzw.twardy "elektorat"n-ki i fani nowinek/jak by nie było telewizja nowej generacji/i kina rosyjskiego/bo nigdzie tego nie ma/Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że kolega mmirek jest z tego twardego "Elektoratu "n-ki i będzie się czepiał wszystkiego co dotyczy konkurencji więc informuje że tego roku/2007/A swoją drogą jak skomentuje traktowanie stałych abonentów przez n-kę którzy że nie tylko nie mieli możliwości skorzystania z promocji za pakiet dziecięcy ale jeszcze muszą płacić drożej o 6 zł.Gratulację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ah, mmirek...

nie rozumiem dlaczego tak zaciekle bronisz ITI... płacą Ci za to? próbujesz wszystkim wmówić, że ITI wie co robi, robi dobrze i myśli o klientach, a co ciekawe robisz to nie tylko tutaj, ale także na forum N, gdzie już dawno zostałeś okrzyknięty trollem :roll:

 

wiadomo, że ITI myśli tylko o kasie! ceny idą w górę, a jakość pakietów nie wzrasta! jeżeli miałbym wybierać czy chcę płacić 10zł za to co jest w obecnym pakiecie 'dzieci', czy dawać 16zł za te kanały i jeszcze jakieś dwa nieznane to sorry, ale wybieram płacenie 10 złotych...

 

edit: drogi mmirku! to nie nazywa się 'obiektywizm' tylko 'lojalność'!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilu jest konesorów , okaże sie juz wkrótce, bo zaczną kończyc się pierwsze umowy,
Nie trzeba czekać na skończenie umów gdyż nowego regulaminu i cennika można nie zaakceptować co jest podstawą do zerwania umowy.Jedyni koneserzy w n-ce to chyba miłośnicy filmu i kultury rosyjskiej bo tego czy jakiegoś odpowiednika nie znajdzie na pozostałych platformach.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...