Skocz do zawartości

Nowy cennik w N-ce


Marek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ta podwyżka w n-ce może być "tragiczna" dla wszystkich konsumentów telewizji satelitarnej. Już czuję, jak ta zmiana u jednych, pociągnie za sobą następnych. Łamnie mnie w "kościach" - bo to może wywołać, jeśli już nie wywołało, początek zmian cen w C+ i CP - w jakiej wysokości :?::roll: - kto wie, o czym dziś szumi wiatr. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta podwyżka w n-ce może być "tragiczna" dla wszystkich konsumentów telewizji satelitarnej. Już czuję, jak ta zmiana u jednych, pociągnie za sobą następnych. Łamnie mnie w "kościach" - bo to może wywołać, jeśli już nie wywołało, początek zmian cen w C+ i CP - w jakiej wysokości :?::roll: - kto wie, o czym dziś szumi wiatr. :wink:

 

Podwyżka musiała byc bo zapewne za czesc kanałów n nie placila jeszcze a wynika to z okresu promocyyjnego jaki nadawca daje danej platformie dla zachety emisji i a teraz stawki ida do gory bo takie okresy sie koncza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta podwyżka w n-ce może być "tragiczna" dla wszystkich konsumentów telewizji satelitarnej. Już czuję, jak ta zmiana u jednych, pociągnie za sobą następnych. Łamnie mnie w "kościach" - bo to może wywołać, jeśli już nie wywołało, początek zmian cen w C+ i CP - w jakiej wysokości :?::roll: - kto wie, o czym dziś szumi wiatr. :wink:

 

oby te słowa nie były prorocze...... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta podwyżka w n-ce może być "tragiczna" dla wszystkich konsumentów telewizji satelitarnej. Już czuję, jak ta zmiana u jednych, pociągnie za sobą następnych. Łamnie mnie w "kościach" - bo to może wywołać, jeśli już nie wywołało, początek zmian cen w C+ i CP - w jakiej wysokości :?::roll: - kto wie, o czym dziś szumi wiatr. :wink:

 

oby te słowa nie były prorocze...... :)

 

:D:D wówczas to dopiero by wszyscy narzekali, a ja cały czas jestem ciekawy, czy polsat będzie chciał przyciągnąć abonentów tą podwyżką w Nce i bardziej promować pakiet familijny :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładowo:

Bierzesz N pakiet Sportdla EuroSportu, Pakiet Dukument dla kanałów Discovery, Pakiet Dla Dzieci bo masz dzieci...

razem cie wyjdzie 3x16zł czyli= 49zł

A za te 48zł w CP masz Familijny + Relax MIX, oferta podobna tylko kanałów więcej bo dostajesz jeszcze tematyczne AXN, kino Polska, MTV i VH1 i jeszcze kilka... Za te same pieniądze

A nie ma chyba osoby która woli dostać mniej za te same pieniądze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Jakos mnie to nie dziwi, ze Nka podniosla ceny i teraz faktycznie oplaca sie bardziej wziac CP niz Nke. Jakby to ladnie nazwac, strzal we wlasna bramke :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie rozumiem po co ta dyskusja nie chce ktoś "n" to rezygnuje

Ja "n" mam i będę miał, nie ważne czy będaą podnosili ceny. "n" mi odpowiada, bo ja oprócz tv mam prace , szkołę, hobby i wiele innych tematów to robienia.

I nie ma dla mnie znaczenia czy będę miał 1000 kanałów i tak oglądam tylko maks 10.

Pozdrawiam.

Jak dla kogoś dużo 80 zł na tv to można przecież wyjechać do Anglii... prawda ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładowo:

Bierzesz N pakiet Sportdla EuroSportu, Pakiet Dukument dla kanałów Discovery, Pakiet Dla Dzieci bo masz dzieci...

razem cie wyjdzie 3x16zł czyli= 49zł

A za te 48zł w CP masz Familijny + Relax MIX, oferta podobna tylko kanałów więcej bo dostajesz jeszcze tematyczne AXN, kino Polska, MTV i VH1 i jeszcze kilka... Za te same pieniądze

A nie ma chyba osoby która woli dostać mniej za te same pieniądze...

Tak tylko oferta sportowa jest rozna jezeli ktos lubi lige Mistrzow to musi wziac N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie rozumiem po co ta dyskusja nie chce ktoś "n" to rezygnuje

Ja "n" mam i będę miał, nie ważne czy będaą podnosili ceny. "n" mi odpowiada, bo ja oprócz tv mam prace , szkołę, hobby i wiele innych tematów to robienia.

I nie ma dla mnie znaczenia czy będę miał 1000 kanałów i tak oglądam tylko maks 10.

Pozdrawiam.

Jak dla kogoś dużo 80 zł na tv to można przecież wyjechać do Anglii... prawda ??

 

fakt każdy ma prawo wybrać sobie co mu się podoba, a co nie, ale staramy się obiektywnie oceniać oferty dostawców. każda zmiana ceny bez zmiany oferty to przysłowiowe "z[beep]ki" dla danej platformy. Pewnie, że większość ludzi ogląda max 10 kanałów (jeśli nie mniej) ale jednak przy wyborze platformy raczej na pewno większośc kieruje się ceną, ilością, a dopiero potem innymi czynnikami. oferta skierowana na dobór programów różnotematycznych ma taką samą rzeszę zwolenników jak rozbicie na pakiety tematyczne i dopóki nie pojawi się ktoś który skroi produkt szyty na miarę (dobór programów dla każdego klienta indywidualnie), to trzeba będzie wybrać pomiędzy powyższymi. Poza tym mając 50 kanałów i stukając po nich od 1 do ostatniego masz większe szanse na trafienie na coś ciekawe niż stukając po kanałach od 1 do ostatniego sposrób 20 kanałów.

 

PS. Każdy ma życie prywatne =) więc nie ściemniaj, że wybrałeś n-kę, bo oglądasz mało tv z powodu pozaTV hobby.

 

OVER

 

Edycja Burli: Usunąłem wylgaryzm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dzisiaj wraz z rachunkiem od n-ki dostałem nowy regulamin i cennik.

Przykro mi ale mój okres ochronny dla tej platformy sie skończył. Mam w uzytkowaniu wszystkie trzy platformy polskie. Niestety n-ka mnie rozczarowała . Mam ja od początku jej działania czyli od pierwszego tygodnia.

Niestety ceny rosną i teraz jest to relatywnie najdrozsza polska platforma , a zawartosc niestyty nie najlepsza.

Wykorzystuje mozliwośc wypowiedzenia umowy , zadzwoniłem do n-ki . I wymówiłem umowę , teraz jeszcze tylko wymówienie na pismie i zegnaj platformo nowej generacji.

Myslę, że Panowie z ITI strzelają sobie samobója.

A oto powód dla którego rezygnuje. 90 zł za wszystko już wkrótce, to duża przesada. Nie liczę vod. Bez sensu porozrzucane programy po pakietach, a raczej z sensem ale tylko dla nich. Bo po to zeby oglądać np wszystkie discovery muszę wypupic dwa pakiety za 30 zł. itd itd.

Ponieważ potrzebuje jednak kolejny odbiornik dam zarobić Polsatowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjacielu mmirek , a czy ja pisałem ,że ktoś mnie zmusza?????

czytaj uważnie i odczytuj prawidłowo sens zdań. Wiem ,że jestes wiernym miłośnikiem ITI.

Napisałem że nie odpowiada mi taki układ kanałów i nabieranie klientów i ,że w związku z tym się wycofuje z takiego projektu.

Jestem w stanie płacić za tv sat duże pieniądze i 80 zł mnie nie przeraża, ale w związku z tym ,że nie odpowiada mi taki sposób działania platformy wycofuje się z niej,

A jeżeli ty ją lubisz to życzę duzo pozytywnych wrażeń w odbiorze.

Po co te personalne wycieczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bez względu na cenę, bo miałem już wszystkie polskie platformy, i muszę skonsumować i tę platformę, jak dziewczynę. :wink: Na rok, a co mi tam, aby do Euro 2008 :lol::lol:

Sport i film = 32 złocisze, a i tak nie mam czasu na telewizję. :wink: A nuż łyżka widelec, może czasem, coś wybiorę - a tak, przecież piłkę.:lol:

A CP Mini, będzie dodatkiem i takim uzupełnieniem. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...