Skocz do zawartości

Nowy cennik w N-ce


Marek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie bronię , oceniam obiektywnie :twisted:
To dziwnie skręcony w jedną stronę jest ten obiektywizm bo jaki jest koń to każdy z nas widzi więc powiedz konkretnie na czym polega ta wyższość programowa n-ki nad konkurencją i co w Twoim rozumieniu jest koneser i co takiego ten koneser znajdzie w n-ce a nie ma w konkurencji.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak zapewne niewielka czesc abonentow miala drozejace pakiety wiec wskaznik zrywanych umow nie musi byc taki duzy. Sam mam przykladowo 2 pakiety (jeszcze) nie drozejace wiec bede dalej ogladal n-ke :) I to nie jest wcale fanatyzm :D Jak podniosa mi cene za moje 2 pakiety to wtedy rozwaze inne rozwiazania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak zapewne niewielka czesc abonentow miala drozejace pakiety wiec wskaznik zrywanych umow nie musi byc taki duzy. Sam mam przykladowo 2 pakiety (jeszcze) nie drozejace wiec bede dalej ogladal n-ke :) I to nie jest wcale fanatyzm :D Jak podniosa mi cene za moje 2 pakiety to wtedy rozwaze inne rozwiazania.
Formalnie tak ale jest znaczna część abonentów którzy szukają byle jakiego pretekstu aby mieć powód do zerwania umowy podobnie np.w C+ jakby wywaliła z pakietu Polonię 1 to też by nagle się znależli miłośnicy tego kanału aby mieć powód do zerwania aby ponownie za chwilę wziąść w promocji C+.Więc tym się kolego nie sugeruj wystarczy prześledzić różne fora ile osób jest z tego rada że ma ten pretekst nizależnie czy wogóle ma te pakiety.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z neostrady też miały miliony rezygnować, a odeszło 50 tys.

 

Ludzie się po prostu tym nie interesują co tam na górze piszczy. Większość nawet nie zobaczy, że jakaś zmiana regulaminu w kopercie przyszła :)

 

Ciekawi mnie czemu podnieśli cenę najsłabszych pakietów. Zamiast zachęcać do wzięcia ich, to oni ludzi odrzucili od siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze z tych 50tysiaków 15 wróciło bo jeszcze po miesiącu nie mieli przyłączonej usługi

:?:shock:

 

Ciekawi mnie czemu podnieśli cenę najsłabszych pakietów. Zamiast zachęcać do wzięcia ich, to oni ludzi odrzucili od siebie...

 

wczytując się w różne wyjaśnienia

1. wszystkie ceny mają być równe

2. to nie będą najsłabsze pakiety (3 tajemnicze kanały ) oprócz tych oficjalnych :roll:

 

Edycja Mr. Orbita: Tyle czasu na forum i post pod postem :shock: Zalecam lekturę regulaminu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już na tej konferencji miało być pełno tajemniczych kanałów. Mam przypominać co wymieniano :lol:

 

Proszę źródło tej informacji, bo za zmyślanie zacznę przyznawać ostrzeżenia. Później tworzą się głupie plotki, coraz bardziej podkręcane, aż przychodzi konferencja i wszystko okazuje się nieprawdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do podwyżek:

1. Na konferencji sojka powiedział, że nie będzie żadnych podwyżek. Jak to jest możliwe, że prezes nie wiem na 2tygodnie wcześniej, że będą podwyżki? Przecież nie podjeli takiej decyzji w 2 dni! A to oznacza, że łgał w żywe oczy.

2. Niby te podwyżki mają być za nowe kanały. Ale dlaczego w takim razie podwyżki nie wchodzą dopiero po dołączeniu tych nowych kanałów, tylko na miesiąc wcześniej?

3. Moim zdaniem bardzo dużo ludzi nie odejdzie ze względu na to, że jak ktoś miesiąc temu dał 99zł za aktywację to żal mu bedzie zrezygnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie, aby powiedziano, że podwyżek nie będzie dla wszystkich pakietów. Zatem obecne podwyżki nie oznaczają, że Sojka łże w żywe oczy.

Podniesienie cen było do przewidzenia z powodu stale powiększającej się oferty. Nikt za darmo nic nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie, aby powiedziano, że podwyżek nie będzie dla wszystkich pakietów. Zatem obecne podwyżki nie oznaczają, że Sojka łże w żywe oczy.

Podniesienie cen było do przewidzenia z powodu stale powiększającej się oferty. Nikt za darmo nic nie da.

 

Możemy się jeszcze inaczej bawić w grę słów :P

 

Pan Sojka powiedział, że Picture Box będzie za darmo przez 2 miesiące dla tych którzy mają teraz usługę VOD. Czyli jak ktoś w czerwcu rezygnuje to też powinien mieć Picture Boxa :P

 

Oczywiście wiemy o co chodziło panu Sojce, i się go nikt nie czepia za to stwierdzenie o "teraz".

Ale mówił wyraźnie o pozostawieniu kwot abonamentowych na obecnym poziomie (bez zagłębiania się w szczegóły).

 

Obiecują, a potem się tego nie trzymają...

 

Swoją stroną jak jakieś OTV może przyczynić się do wzrostu abonamentu o 3 zł (6zł/2, bo jeszcz nTalk) to ile będzie kosztował pakiet Sport jak kupią OE ? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burli to mamy się bawić w grę słów pana Sojki ?

 

To niech włącza wszystkim Picture Boxa jak mieli 16 maja VOD, a teraz go nie mają.

 

Poza tym nie wiem, czy Sojka gadał, że po dodaniu kanałów ceny nie ulegną zmianie. Na pewno inaczej to zapowiedział...

 

Edycja pitter: wycięte zbędne cytowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podniesienie cen było do przewidzenia z powodu stale powiększającej się oferty. Nikt za darmo nic nie da.

Nowe kanały powalają na ziemię. Jeżeli za taki kanały każą dopłacać 12 zł to co będzie jak dojdzie coś naprawdę wartościowego. N to idzie ale do tyłu. wszelkie założenia sie nie sprawdziły choć Sojka tego nie powie. W tamtym roku mówili o 200 tys abonentów jak najszybciej, teraz w połowie roku zadowalają się 142 tys. Nowe technologie? Gdzie są kolejne kanały HD? Ponoć stawiają na nowe technologie? Jak C+ i CP wyprzedzą ich pod tym względem to będzie moim zdaniem trochę śmieszne. Bo niby N to taka platforma nowej generacji. Dużo obietnic, dużo bajek a rzeczywistość zupełnie inna. N tworzy nowe kanały jak kiedyś Polsat po to aby były. A wiadomo jak skończyły kanały tematyczne Polsatu, żadnego już nie ma z tych 5.

 

Edycja Burli: A co to ma wspólnego z tematem wątku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyraźnie słyszałem, że nie będzie podwyżki cen pakietów mimo powiększenia oferty.

Zresztą gdyby zmiana oferty szła w kierunku nowych kanałów HD, to przypuszczam, że zrozumienie dla tego faktu byłoby większe.

Jeżeli natomiast chcemy dokonać dokładnej analizy słów prezesa, to powinna być wprowadzona nowa usługa - video on the mind. O takiej usłudze mówił pan prezes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podniesienie cen było do przewidzenia z powodu stale powiększającej się oferty. Nikt za darmo nic nie da.

Nowe kanały powalają na ziemię. Jeżeli za taki kanały każą dopłacać 12 zł to co będzie jak dojdzie coś naprawdę wartościowego. N to idzie ale do tyłu. wszelkie założenia sie nie sprawdziły choć Sojka tego nie powie. W tamtym roku mówili o 200 tys abonentów jak najszybciej, teraz w połowie roku zadowalają się 142 tys. Nowe technologie? Gdzie są kolejne kanały HD? Ponoć stawiają na nowe technologie? Jak C+ i CP wyprzedzą ich pod tym względem to będzie moim zdaniem trochę śmieszne.

 

Edycja Burli: A co to ma wspólnego z tematem wątku?

 

niestety, n dostaje zadyszki i widać to gołym okiem - wchodzi na rynek jest już dwóch dużych graczy - pół roku istnienia i n przebrzmiała jak zapał do Euro2012. Konkurencja już wprowadza HD i szczerze mówiąc to Canal+ w tej rozdzielczości będzie miał najwięcej do zaoferowania. Te pół roku wystarczyło, by pokazać, że trudno będzie się wybić n-ce. Główne zalety n już tak nie świecą, bo konkurencja nie jest gorsza, a wręcz lepsza (wspomniany chcoiażby kanał Premium w HD). A teraz ta podwyżka usprawiedliwiana rozwijającą się ofertą - szczerze to urąga inteligencji użytkowników platformy. I jak się okazuje N nie ma w tej chwili mocnych argumentów, czegoś co oni mają i nie ma nikt inny. A konkurencja: Polsat jest tańszy, a Cyfra ma najbogatszą ofertę. Ba, w tej chwili i ona obniżyła ceny pakietów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z neostrady też miały miliony rezygnować, a odeszło 50 tys.

 

Ludzie się po prostu tym nie interesują co tam na górze piszczy. Większość nawet nie zobaczy, że jakaś zmiana regulaminu w kopercie przyszła :)

 

Ciekawi mnie czemu podnieśli cenę najsłabszych pakietów. Zamiast zachęcać do wzięcia ich, to oni ludzi odrzucili od siebie...

 

zgadzam się z tobą większość ludzi nie zerwie umowy, ta podwyżka na pewno zniechęci wielu potencjalnych nabywców, dużo też zależy od polsatu, czy będzie chciał to wykorzystać i bardziej promować swój pakiet familijny, większość abonentów najwyżej zamieni pakiety, które podrożały :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...