Skocz do zawartości

Nowy cennik w N-ce


Marek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cennik podniosą, ale niedługo wprowadzą nowe, jeszcze niezapowiedziane, kanały. Dlatego podwyżka uzasadniona. Jeszcze będziecie uciekać od C+ i CP.

 

No chyba sobie żartujesz :shock: A co takiego wprowadzą, poza podwyżką :wink: Czym przebiją Canal + i HBO? Trochę trzeźwości w ocenie sytuacji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naturalny krok. N w 1 kwartale 2007 roku przyniosła starte 10 mln Euro. Co pokazuje, że niestety sporo dokładała do interesu nie tylko na starcie. Podwyżki należało sie spodziewać choć myślałem, że nastąpi ona na przełomie października i listopada. Cena full pakietu będzie wynosiła już 110 zł + Picture Box +15 zł po skoczeniu promocji Cinemax. Czyli będzie osiągnięty poziom C+ a merytorycznie jednak słabiej.

Szansa N to wyłącznie pojedyncze pakiety tematyczne i o takiego klienta powinni dbać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównując CP (pakiet familijny) i N (dwa pakiety) cenowo podobnie a jezeli chodzi o ofertę programową to zdecydowana przewaga CP do tego dochodzi idiotyczne kodowanie - brak dostępu do programów niekodowanych w N co jest dużą wadą tej platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej że każdy taki kanał niesie za sobą koszty w utrzymaniu. Na początku na pewno taka telewizja nie będzie zarabiać na siebie a trzeba będzie dokładać w celu rozwinięcia projektu. Dlatego też należy się przygotować na ewentualną podwyżkę cen pakietów. A oglądać dalej nie będzie co :roll:

Tak kilka dni temu napisałem w jednym z tematów o n-ce. Ale miałem nosa z tymi podwyżkami. I powiedzcie mi teraz że to jest promocja na pakiet "Dzieci". O podwyżkach dowiedzieliśmy się "prawie" w Dzień Dziecka. Po prostu współczuję dzieciom :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym ty mówisz DigiTV nie ma żadnych atutów na wejście na rynek. Polska to jest troszkę inny rynek niż kraje w których nadaje. Nie miała by ani filmu ani sportu jaki ma w tamtych krajach czyli to co najciekawsze. N ponosi frycowe niestety za kilka nie przemyślanych kroków. Abonenci to nie są idioci którzy będą sie zachwycać konferencjami i płacić więcej.

Dlaczego Sojka na konferencji mówił o tym wskaźniku i czy teraz powie o nim kiedykolwiek? Doskonale wtedy wiedzieli kiedy będzie podwyżka.

Nie da sie ciągle dokładać do interesu gruba kasę.

W Polsce nie ma miejsca na 3 platformy i jedna z nich zniknie w ciągu 1,5 roku na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówiąc kolokwialnie n-ka prubóje z tym pakietem zrobić nas "w bambuko"

:D

 

Druga sprawa,pakiet Dzieci,czy też jest warty 16 zł ?:

Cartoon Network

Jetix

Jetix Play

Boomerang

Baby TV

KidsCo(od września)

Da Vinci(od wrzesnia)

 

brakuje tylko Al Jazeera Childrens i Gulli TV :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No disney to chyba dopiero w grudniu 2007 lub 2008 (nie pamietam do kiedy polsat i c+ maja wylacznosc) wiec troche za wczesnie na podwyzki jego kosztem ;) Ogolnie oba pakiety nie sa warte swojej ceny. Powinni z nich zroibic jeden pakiet typu mama i dziecko za 16 zl wszystkie kanaly :) a osobny pakiet z muzyka oczywiscie po dodaniu kilku nowych kanalow ale to tylko marzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cennik podniosą, ale niedługo wprowadzą nowe, jeszcze niezapowiedziane, kanały. Dlatego podwyżka uzasadniona. Jeszcze będziecie uciekać od C+ i CP.

 

Chyba sobie żartujesz za jakieś badziewie co mają dołaczyć tyle inni mają płacić ja zostaje przy C+ i niemam zamiaru zmieniać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...