Skocz do zawartości

Cyfrowy Polsat – Internet


Rekomendowane odpowiedzi

sa limity na dowload w tym necie :?:

 

i czemu CP poszedl w archaiczne rozwiazanie nadawania naziemnego :?:

zamiast dosyl z satelity a tylko kanal zwrotny po GSM

:idea:

 

TAK limit jest 5GB

Co do neta przez satelitę jako kanał zwrotny nie poszli dlatego że jest to zbyt drogie i nieopłacalne...

Dr4oga instalacja modemu, abo tez spore by było np: jakis czas temu była firma GO Internet

DL z satelity a UP po przez GPRS a więc max 56kbit/s (realnie ok. 4KB/s)

A ceny: GO!1024 259,00 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys ceny byly wysokie z powodu malej ilosci odbiorcow

 

przy masowym kliencie (a CP ma podobno 2,8 mln abonentow) niech sie skusi co 5, i juz mamy ponad 0,5 mln uzytkownikow netu z sat. - ceny spadlyby do poziomu neostrady

:lol2:

 

poza tym UP przy sieci komorkowej tez chyba nie bedzie za wysoki :?:

:mrgreen:

 

no i te 5 GB - pare filmow w divix i po limicie ...

:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie pięknie ale już na początku strzał w stope...

PO CO limity 5GB? zdecydowanie odpada jeśli chce walczyć o klientów, zresztą same strony coraz więcej mb zajmują np: nasza-klasa ładowanie zdjęć. Można powiedzieć że ten internet pasuje dla ludzi którzy nic jakby nie będą ściągać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ będzie to tylko kilka tysięcy abonentów CP, ale z całego kraju... można przynajmniej tak to nazwać, bo będą zapewne to mieszkańcy większych miast i/lub ich okolic :>

Dla mnie i tak jest to po prostu za dużo powiedziane. Wystarczyło napisać, że ruszy test konsumencki z udziałem kilku tysięcy klientów platformy. A odnośnie testów, czy ktoś z użytkowników na forum będzie miał zaszczyt w tych testach uczestniczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie CP pojawiła się mapka z zasięgiem i formularz dla chętnych którzy chcą testować Internet (na razie niedostępny). Sprawdziłem mapkę i wynika z niej że mojego domu nie obejmuje ale już kilkanaście numerów dalej na mojej ulicy tak. Czy to znaczy ze nie będę mógł odbierać Internetu z Cyfrowego Polsatu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomarańczowe to zasięg HSPA+ 850MHz, a niebieskie to HSPA+ 900MHz. W Warszawie (i okolicach) i Ostrołęce na razie nie będzie zasięgu HSPA+ 850MHz, bo na tych częstotliwościach Sferia ma CDMA2000 (dla usług stacjonarnych i "nomadycznych").

Wygląda na to, że na razie CP nie będzie oferował modemów dualnych 850MHz + 900MHz. Szkoda, bo nigdy nie wiadomo, których modemów w danej okolicy będzie mniej (które pasmo będzie mniej używane). Czysta ruletka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy ktoś wypełnił już formularz ?

Przyznam się szczerze, że jest mocno niedopracowany.

Wypełniłem wszystkie pola, zgłoszenia nie da się wysłać, bo nie udzieliłem odpowiedzi na pierwsze pytanie, którego nie widzę na stronie :lol2:

 

 

Pod IE jest znowuż inaczej:

Widać pierwsze i drugie pytanie, a trzecie z nich:

 

Gdzie najczęściej używasz Internetu?

I jedna odpowiedź do zaznaczenia:

Nie używam Internetu

:brawo::brawo::brawo::brawo:

 

Na pewno mnie wybiorą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

czy jest jakiś skuteczny sposób uzupełnienia tego formularza ?? :D

Co przeglądarka, to inaczej to wygląda, najlepiej w Operze na razie wychodzi ale i tak ne ma wszystkich odp. w ankiecie 8)

 

Xenomorph, w jaki spoób wysłałeś zgłoszenie ??:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś formularz wczytał mi się za pierwszym razem bez problemów.

Jeżeli napisali wcześniej, że 30.11 zaprosimy do korzystania naszych abonentów to lepiej zgłaszać się dzisiaj ;)

 

W systemie już wprowadzona jest opcja Sprzedaż internet, więc necik szybko może trafić do sprzedaży :}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...