Skocz do zawartości

Cyfrowy Polsat – Internet


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Informacja o odwołaniu promocji "Zamów Internet"

 

 

Działając na zasadzie ust. 15 Regulaminu Promocji "Zamów Internet" Cyfrowy Polsat informuje, że z dniem 26 grudnia 2009 roku Promocja "Zamów Internet" zostaje odwołana.

 

zrodlo: cyfrowypolsat.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obiecywane predkosci (24/5,3) sa nie do osiagniecia w praktyce

:D

 

Polsat naobiecywal gruszek na wierzbie, bo myslal ze nalapie klientow - jak juz to raczej dosyl satelitarny a kanal zwrotny zwyklym GSM, a najlepiej DOWN i UP satelitarnie

:P

 

przy obecnych promocjach konkurencji te smieszne 5 GB limitu na miesiac to chyba prima-aprilis w grudniu

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obiecywane predkosci (24/5,3) sa nie do osiagniecia w praktyce

:D

 

Polsat naobiecywal gruszek na wierzbie, bo myslal ze nalapie klientow - jak juz to raczej dosyl satelitarny a kanal zwrotny zwyklym GSM, a najlepiej DOWN i UP satelitarnie

:P

 

przy obecnych promocjach konkurencji te smieszne 5 GB limitu na miesiac to chyba prima-aprilis w grudniu

:D

Dosył satelitarny jest drogi i absolutnie nieopłacalny. Przy takich prędkościach musieliby mieć jeden tp na kilkunastu użytkowników. Limit 5GB faktycznie jest niski, ale to są testy. Mnie bardziej martwi że prędkość się mocno waha. Jeśli prędkość byłaby w granicach 500-600 kB/s ale stabilna, no i cena dobra to można będzie się skusić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij o stabilnym transferze bo jeżeli na radiu sie reklamuje 21 Mbps to już widać podejście i politykę przydzielania prędkości.

Jedynie tylko limitem będą próbować hamować ruch na sieci ale to niestety nie będzie gwarantować równego przydziału czy też stabilności.

 

A tak od innej strony czego by można było się spodziewać po internecie tworzony przez Polsat i Sferie.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to może trochę poza tematem ale niestety tak jak to chesz zrobić nie jest wykonywalne.

Oczywiście można łączyć kilka łącz internetowych ale nie da się ich prędkości tak sumować by na 1 połączeniu uzyskać prędkość łączną neostrady i polsatu.

Można podzielić to na usługi czyli strony WWW np łącze z polsatu a p2p neo ale wymaga to rozbudowanego routera z 2 portami WAN lub rounera na PC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że gdy sygnał jest mocniejszy to prędkość powinna być większa i stabilniejsza ale to też nie gwarantuje tego ze jak będziesz mieć najmocniejszy sygnał to będziesz mieć szybkie łącze. to jest niestety radiolinia.

 

Sygnał jest już w miarę od -75 a około -65 jest już bardzo dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można próbować kupić przedłużacz USB ale na początek polecam sprawdzić czy jest sens...

Wzmacniaczy nie polecam bo nic tym nie osiągniesz, wzmocnisz sygnał ale razem z szumami więc wyjdzie na to samo.

Może tez pomyśleć o antenie z większym "zyskiem" ale tak jak pisałem wyżej, polecam sprawdzić testowo ( przy oknach ) czy jest jakaś poprawa.

Sygnał nie masz za ciekawy, to w sumie granice w których urządzenia się synchronizują więc bardo możliwe że za kilka tygodni może zrywać połączenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki MAFIA

po przeszukaniu całego pokoju i kuchni max to -87dBm

zastanawia mnie bo dostałem zestaw 850 czy jak bym wymienił na 900 to by było lepiej widze na mapce że w Katowicach jedno

i drugie ma zasieg tylko czy mi wymienią i do kogo napisać czy zadzwonić bo babka w APS to raczej zero kumata o czymkolwiek

wezmę to ustrojstwo do brata on na 8 pietrze a ja parter kamienica powinna byc różnica

Babka w APS gadała że antenka nie bedzie mi potrzebna niestety u mnie bez antenki zero a to tylko dzielnica Katowic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

To już sobie potestowałem internet z POLSATU po 2 dniach chyba (zużyłem) te 5GB

i teraz stona otwiera sie 10 min na szczęście mam neostrade

Ciekawe tylko co wymyśla bo w umowie było napisane że codziennie mam korzystać z ich ustrojstwa wchodzic na strone CP

ale to niestety niemożliwe nie będe czekał godzinami aż mi sie coś otworzy

Napewno dopełniłem warunek pt: normalne korzystanie jak zwykle a że po 2 dnach praktycznie nie da się korzystać to trudno

ciekawe jaki będzie ruch ze strony POLSATU

ja napewno co jakis czas sprawdze czy szybkość jest już ludzka a jak nie to tylko czekać za miesiąc nastepne 5 GB a jak nie to pewno jakies info

z POLSATU

Mam tylko nadzieje że nie będą mnie straszyć jakimiś karami za to że nie wywiazuje sie z umowy i nie wchodze codziennie na ich strone

ale wg mnie przy prędkości równej prawie zero niestety sie nieda

Rozsmieszyło mnie dziś to (rano jeszcze śmigałem ) na POLSACIE na stronie CP jest napisane i w umowie na testowanie iż trza wypełnić ankiete

dla klientów co mają internet z POLSATU co miałem na mysli równierz siebie no to wchodze tam i mysle wypełnie ankiete ale niestety jest tam tylko formularz

o udostępnienie ustrojstwa do testów Jak dla mnie (smiech na sali)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Mam małe pytanie. Otrzymałem modem tuż po świętach. Odpaliłem i wszystko było ok . Transfer rzędu 3,2 Mb - max - upload 0,8 Mb. Ale niestety włączam w Nowy Rok , a tu bęc , nie mam już widocznego nadajnika ( ciągle szuka , mam widoczne praktycznie wszystkie inne (Ery, PTC, Orange w 2G i 3G). Czy jest coś o czym nie wiem ? Dzwoniłem na infolinię , ale niestety z cudem graniczy połączenie z konsultantem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest ten sam problem , modem wydany w połowie grudnia a dziś wogóle nie znajduje sieci pomimo iż pokazuje zasięg

Ja kontaktuje się tylko z polsatem poprzez e-mail - szkoda mi kasy na połączenia telefoniczne , korzystam z usług innego operatora i cierpliwie czekam może w końcu samo ruszy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też było parę dni przerwy i później ruszyło. Dziwne jest to że raz zestawia mi połączenie i chodzi to tragicznie, rozłączam - łączę ponownie i rusza jak z kopyta, miejscami nawet 14-15 Mbit.

 

Czy ktoś wie jak jest liczony limit transferu tj od 1 dnia miesiąca do ostatniego, czy od daty podpisania umowy - 30dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...