Skocz do zawartości

Cyfrowy Polsat – Internet


Rekomendowane odpowiedzi

Możecie napisać, w jaki sposób udało się Wam wypełnić ten formularz? W Firefoksie miałem dostępne tylko opcje do pytania "Jak często używasz Internetu". W IE i Operze - wszystkie oprócz pytania pierwszego: "Czy kiedykolwiek używałeś Internetu" - co jest pytaniem tak głupim, że głupszego nie da się wymyślić (nie, nigdy nie korzystałem, a formularz właśnie wypełniam telepatycznie - może to jedyna droga?). Koniec końców nie wysłałem zgłoszenia... Czy tak trudno zrobić poprawnie działający formularz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie napisać, w jaki sposób udało się Wam wypełnić ten formularz? W Firefoksie miałem dostępne tylko opcje do pytania "Jak często używasz Internetu". W IE i Operze - wszystkie oprócz pytania pierwszego: "Czy kiedykolwiek używałeś Internetu" - co jest pytaniem tak głupim, że głupszego nie da się wymyślić (nie, nigdy nie korzystałem, a formularz właśnie wypełniam telepatycznie - może to jedyna droga?). Koniec końców nie wysłałem zgłoszenia... Czy tak trudno zrobić poprawnie działający formularz?

Ja (nawet) jak bym wypełnił, to miałbym niezłe jaja. W Firefoksie była tylko możliwa jedna opcja do wyboru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mnie się udało. Użyłem do tego celu... Google Chrome. W niektórych pytaniach nie było dostępnych wszystkich opcji, które wyświetlały się np. w Operze, ale za to na każde z pytań była możliwa przynajmniej jedna odpowiedź, więc formularz został zaakceptowany (inna rzecz, że niekoniecznie zaznaczyłem to, co chciałem, ale inaczej się nie dało). Aż szkoda to komentować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w firefoxie mozna ankiete bez problemow wypelnic,jak wyskakuje blad wystarczy odswiezyc strone kilka razy,wypelnic ankiete-na poczatku nie sa aktywne wszystkie pytania, ale klikajac dalej wyskakuje pelna ankieta,ktora mozna wypelnic(od nowa wprowadzic wszystkie dane plus pytania ktore wczesniej sie nie wyswietlaly).Sam to przed chwila przerabialem i wyslalo pomyslnie.Na mapce zasiegu nie ma mojej miejscowosci ale sprobowac warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam właśnie z Internetu CP i powiem szczerze, że nie złapałem jeszcze sygnału pozwalającego na korzystanie z sieci powyżej 2 MB/s (ale testuję dopiero w drugim miejscu). Oczywiście korzystam z 30 cm antenki dołączonej do zestawu, sam modem nie odnalazł mi jeszcze sygnału. Korzystam w Warszawie i na Woli sygnał łapię. Na Młocinach niestety nie mogłem się połączyć. Zobaczymy jak będzie dalej. Aż nie wiem jak im się udało pokazać na konferencji średnią na poziomie 19 mb/s. Limit dla testujących: 1gb transferu miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...