Skocz do zawartości

The Walking Dead


fan tv
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczorajszy odcinek można było spokojnie przewinąć. Bz[beep] dialogi.

Tyle było akcji .

Nuda , nuda i wciąż te same najbardziej irytujące ( dla mnie) postacie na ekranie z całego serialu.

Dno.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Definicję pandemii zmieniano, jeszcze w 2009 roku WHO twierdziło, że wiąże się z ogromną liczbą zachorowań oraz zgonów. 

Nawet UE reagowała na zmianę definicji pandemii tuż przed jej ogłoszeniem w dokumencie: http://www.assembly.coe.int/CommitteeDocs/2010/20100329_MemorandumPandemie_E.pdf

 

W serialu w odc. 1 pokazana jest pandemia w rozumieniu historycznych, strasznych doświadczeń ludzkości, a nie wg. poglądów urzędników WHO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.08.2021 o 16:51, Zuzia napisał:

Okropny serial, ale ma pewne walory edukacyjne. W pierwszym odcinku pokazane jest jak wygląda prawdziwa epidemia, stosy trupów wokół szpitala...

Dlaczego "okropny"?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na polskim Amazon Prime Video zameldował się 6 sezon "Fear The Walking Dead"

Zaś co do głównej serii:

Przeczytałem wszystkie zeszyty komiksu, ale serial porzucilem jakoś na 9 sezonie, zrobiło się z tego fan fiction wymieszane z bardziej kultowymi momentami z komiksu Roberta Kirkmana. Na dodatek historia zapewne zakończy się zupełnie inaczej. Jedynie czytam sobie w internecie spoilerowe opisy najnowszych odcinków.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Je też oglądam ;) Dotrwałem tak daleko to dotrwam do ostatniego odcinka, który podobno poleci 6 czerwca. Wczorajszy odcinek za mną no i muszę powiedzieć, że nie mogę się przyzwyczaić do tej "Wspólnoty". To jak oglądanie całkowicie innego serialu. 

Edytowane przez Michu_97
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Ja oglądam serial na bieżąco od 1 odcinka.

Chociaż według mnie to trochę sam w sobie już jest od dłuższego czasu "chodzący trup".

Aktorzy, którzy przyciągali charyzmą, wzbudzali sympatię przestali grać w tym serialu,  najczęściej ich uśmiercano  😉 ..albo gdzieś odlatywali 😜 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Info dla fanów serialu, jeśli jeszcze tacy są:

 

W 2023 roku zostanie wyemitowany sześcioodcinkowy spin-off z Rickiem (Andrew Lincoln) i Michonne (Danai Gurira) w rolach głównych – zamiast wcześniej zapowiadanej trylogii filmów.

Oprócz tego trwają prace nad kolejnymi spin-offami. W jednym głównymi bohaterami będą Negane i Maggie a w drugim Daryl.

A już w sierpniu premiera antologii "Tales of the Walking Dead". Każdy odcinek opowie inną historię ze świata żywych trupów.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Za 2 tygodnie ostatnie odcinki.

Czeka ktoś jeszcze na finał serialu?

🙂

 

W dniu 23.07.2022 o 13:10, vigoo napisał:

 

A już w sierpniu premiera antologii "Tales of the Walking Dead". Każdy odcinek opowie inną historię ze świata żywych trupów.

Gdzie będzie dostępny?

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...