Skocz do zawartości

The Walking Dead


fan tv
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już jesteśmy po pierwszej połowie 10 sezonu :) Sądziłem, że w tym odcinku Negan w końcu zabije Alphę, lecz musimy jeszcze trochę poczekać. Jak zawsze zostaliśmy zostawieni w niepokoju, gdyż główni bohaterowie spadli do dziury w otoczeniu trupów. Jak dla mnie "The Walking Dead" zakończy się sezonem 10 b. A przy okazji wczoraj ogłoszono premierę serialu "The Walking Dead: World Beyond", gdzie możemy zobaczyć Ricka, ponieważ akcja dzieje się w czasie równoległym, a głównymi bohaterami jest grupa nastolatków prawdopodobnie w miejscu, gdzie Rick przebywa. W zwiastunie pokazany jest helikopter, w którym się znajdował. Na wiosnę 2020 szykuję się także film pełnometrażowy, którego premiera będzie w kinach. Nie mogę się doczekać, a do lutego zacznę oglądać serial "Fear The Walking Dead" i może dowiem się czegoś nowego :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
2 godziny temu, Ozzy666 napisał:

@JohnnyBravo97
To pewne że Rick będzie obecny w "The Walking Dead: World Beyond" ? W internecie nie znalazłem o tym informacji.

Teraz już pewny nie jestem :P Serial "The Walking Dead: World Beyond" będzie mieć tylko 2 sezony a pierwszy odcinek w Polsce będzie mieć premierę 13 kwietnia. 

 

@lukimann AMC ma zamówiony 11 sezon. Na jesień 2020 pożegnamy się z serialową Michonne, ale powróci Maggie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dla mnie Negan jest świetny, ale od pewnego czasu jest go sporo mniej. Alfa też wydaje się fajną postacią, ale teraz ten wątek zaczyna się rozciągać i robi się nijaki. Serial cierpi też po uśmierceniu wielu głównych bohaterów.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy wpadną na pomysł pozbycia się Negana i Daryla to przestanę oglądać ten serial. Negan jest świetny, sezon ze zbawcami według mnie był bardzo dobry bo oglądało się go z wielkim zainteresowaniem. Przynajmniej ja tak miałem. Mam nadzieję że rola Negana urośnie i znów stanie się rolą pierwszoplanową a nie epizodyczną. Alfa strasznie działa mi na nerwy, mam nadzieję że to Negan ją wykończy.

 

Gubernator? Pierwszy czarny charakter w serialu, lubiłem tę postać. Szkoda że szybko się jej pozbyli.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przedwczoraj leciał odcinek, w którym pojawiła się Michonne. Trochę mnie wkurzył, trochę ucieszył..Był OK. Ciekawa rzecz to ta, że Michonne będąc na statku znalazła świeży ślad po Ricku na telefonie...Czyżby 10 sezon był ostatnim i to przygotowania do pełnometrażowego filmu o Ricku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ten odcinek w ogóle się nie podobał, odcinek tak na prawdę o niczym. Ten nowy ślad też dziwny, skąd na tym iPhonie Japońskie znaki? W sumie to bym chciał by ten serial już zakończyli bo teraz to już równia pochyła.

BTW.

Czytałem gdzieś że sezon 10 mają zakończyć na 15 odcinku a 16 odcinek wyemitują jako odcinek specjalny w bliżej nieokreślonej przyszłości. Pracę nad sezonem 11 też wstrzymane. Wszystko z powodu koronawirusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem napisać jakie mam "przecieki", ale patrząc na twój iloraz inteligencji powstrzymam się i zachowam dla siebie...[beep]izm.... 
Dzieciaku, skąd masz przecieki, pochwal się
16 epizod nigdzie nie został jeszcze wyemitowany, tak więc musisz mieć wtyki w produkcji lub wśród aktorów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę mieć wtyków wśród aktorów i produkcji. Wystarczy być na bieżąco z komiksem. Wiem, że serial trochę odbiega od komiksu, ale w 14 odcinku poznaliśmy tzw. Księżniczkę, która...No i tu możesz zobaczyć w komiksie w numerze 172 :)  Nie wiem oczywiście co się wydarzy w 16 odcinku, no bo skąd? ;) Ale dzięki tej nowej postaci możemy być zaskoczeni co zrobi produkcja serialu. Z tego co widzę pozostało nam już tylko 21 numerów,  ale znając serial różnie to może być :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak jakiś przeciek mam. Ktoś na YouTube opublikował jak się skończy 15 odcinek, gdzie pod koniec pojawiła się Maggie, jednakże wczoraj ten odcinek poleciał na FOX i jednak w 15 odcinku jej nie było. Ten film był zatytuowany "Sneak Peek season 10 episode 15 Lauren Cohen". I na nim była pokazana końcówka odcinka, jednak to nie był 15 odcinek tylko może 16?...Nie wiadomo skąd ten przeciek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...