Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekaw jestem czy z kurierem przyjedzie do Ciebie też to pismo do podpisania. Mam wrażenie, że to typowa "podpucha" - a może zapomnisz.

 

Kurier przywozi wszystko do podpisania dla mnie + upowaznienie dla n-ki.. wypowiedzenie z racji zmiany regulaminu cyfry +, podwyzki itp.. dla tych co mieli umowe badz przedluzali przed koncem maja.. ci co robili juz w czerwcu kobieta mowila ze to nie obejmuje.. dla jasnosci.. kurier ma przyjechac w piatek.. w piatek wam opisze co dostalam, czy podpisalam.. i jak to wyglada.. zobaczymy... i tak jak pisano powyzej.. jeszcze ten fakt luksusu 10 dni na rezygnacje .. sama ciekawa jestem.. i bylam mile zaskoczona tym faktem ze ktos cos zrobi za mnie.. tak jak praktykuja to banki i inni operatorzy telefonii cyfrowej moze i zlitowali sie nad nami, abonentami cyfrowych oszukancow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba sie nie zrozumielismy.. n-ka pisze wypowiedzenie w moim imieniu.. czyli argumentacja itp.. ja to podpisuje i wysylaja poczta do c+.. to chyba forma listu z wlasnorecznym podpisem.. prawda.. dlaczego nie mogliby tego nie przyjac.. ?? jesli widnieje moj wlasnoreczny podpis.. to chyba muszą...zreszta podziele sie uwagami w piatek.. jak to wyglada itp.. hmm.. a regulamin.. to rzecz wzgledna.. z tego co zauwazylam..a jestem z nimi juz ponad 6 lat !! wysylaja zwyklym listem, moglam nie miec okazji przeczytac ;) to na marginesie... i cytujac " Cyfra nie uznała Ci wypowiedzenia" tzn? bo nie zrozumialam... nie zerwa mi umowy i 18 m-cy placic?? mysle ze nie.. kwestia negocjacji czy bez kary ...nie maja prawa nie zgadzac sie z moja wola zerwania umowy.. prawda??

W sumie nie wiem czy dobrze Cie rozumiem, bo nie używasz normalnych zdań, tylko jakichś równoważników z wielokropkami, ale moim zdaniem za bardzo zawierzyłaś Pani z n-ki. Umowę możesz wypowiedzieć sama, bez żadnego, problemu, mając pewność, że wszystko jest załatwione tak jak trzeba. N-ka nie jest Ci do tego potrzebna. Tak jak napisałem wcześniej, będziesz miała pewność, że nie zostaniesz w pewnym momencie z dwiema umowami.

A regulamin to nie jest rzecz względna, to jest coś co Cię obowiązuje jako abonenta, bo się na niego zgodziłaś podpisując umowę. Masz bardzo beztroskie podejście do regulaminu. Trochę Ci się dziwię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyra+ w odpowiedzi na moich setki moich meili dotyczacych ze chce zerwac umowe po m-cu trwania przedluzenia umowy..odpowiadaja mi ze Okres Minimalny konczy sie w listopadzie za rok i wtedy moge zerwac umowe... przeciez moge w kazdej chwili zerwac umowe bo mi np. cos nie pasuje albo ktos ma lepsza oferte.. pisze im ze chcialabym widziec jakie czekaja mnie oplaty jak wypowiem teraz z nimi umowe " czytaj z mojej winy" bo czytajac miedzy wierszami zgadzam sie na ewentualna kare.. a oni dalej swoje.. ze po uplywie okresu minimalnego.. o co chodzi, bo uwazam ze tam chyba maja wzorcowe meile i tak bez pomyslenia wysylaja i robia z siebie durni.. a moze jednak upieraja sie zeby zniechecic do tej rezygnacji i nie wysylac tego poczta.. wtedy to dla nich chyba fakt dokonany..poradzcie o co tu chodzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Multipakiet, przeszedłem już na umowę na czas nieokreślony. We wrześniu wyjeżdzam na pare miesięcy zagranicę, więc chciałem zrezygnować na ten okres z usług C+. Jesli do końca czerwca wyślę prośbę o rozwiązanie umowy, to kiedy mogę spodziewać się wyłączenia usługi? Pod koniec września? (3-miesięczny okres wypowiedzenia) dobrze rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wysłałem priorytetem i poleconym, więc jestem zdziwiony, że jeszcze nie dotarło :(

 

Wtedy możesz się upominac do poczty polskiej:

 

W przypadku doręczenia przesyłki listowej priorytetowej w terminie późniejszym niż w 4 dniu po dniu nadania, adresatowi lub nadawcy przysługuje prawo do wniesienia skargi z tytułu opóźnionego doręczenia przesyłki listowej.

Ale skąd wiesz że to wina poczty? Może sam przesył dokumentów w C+ trwa długo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Multipakiet, przeszedłem już na umowę na czas nieokreślony. We wrześniu wyjeżdzam na pare miesięcy zagranicę, więc chciałem zrezygnować na ten okres z usług C+. Jesli do końca czerwca wyślę prośbę o rozwiązanie umowy, to kiedy mogę spodziewać się wyłączenia usługi? Pod koniec września? (3-miesięczny okres wypowiedzenia) dobrze rozumiem?

Zgadza się. Obecnie obowiązuje Cię trzymiesięczny okres wypowiedzenia umowy. Jeśli wypowiedzenie wyślesz w czerwcu to Twoja umowa przestanie obowiązywać wraz z końcem września bieżącego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyra+ w odpowiedzi na moich setki moich meili dotyczacych ze chce zerwac umowe po m-cu trwania przedluzenia umowy..odpowiadaja mi ze Okres Minimalny konczy sie w listopadzie za rok i wtedy moge zerwac umowe... przeciez moge w kazdej chwili zerwac umowe bo mi np. cos nie pasuje albo ktos ma lepsza oferte.. pisze im ze chcialabym widziec jakie czekaja mnie oplaty jak wypowiem teraz z nimi umowe " czytaj z mojej winy" bo czytajac miedzy wierszami zgadzam sie na ewentualna kare.. a oni dalej swoje.. ze po uplywie okresu minimalnego.. o co chodzi, bo uwazam ze tam chyba maja wzorcowe meile i tak bez pomyslenia wysylaja i robia z siebie durni.. a moze jednak upieraja sie zeby zniechecic do tej rezygnacji i nie wysylac tego poczta.. wtedy to dla nich chyba fakt dokonany..poradzcie o co tu chodzi..

 

a czytałeś chociaż raz regulamin?? nie ma tam mowy że możesz wypowiedzieć/zerwać umowe wczesniej niż z okresem minimalnym(nie licząc wyłaczenia kanału,podwyżki,zmiana regulaminu). to cyfra z tobą może zerwać umowy jak nie dotrzymasz jej warunków( masz je wymienione też w regulaminie) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Możesz przestać płacić rachunki, po 3 miesiącach rozwiążą z Tobą umowę i będziesz miał do zapłacenia odszkodowanie i te 3 miesiące 8) Tylko tak 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zakończeniu okresu minimalnego umowy możesz dowolnie zmieniać pakiety. Zostanie jedynie doliczona jednorazowe opłata za zmianę pakietu, 50zł jak się nie mylę.

Po okresie minimalnym podczas wznawiania umowy na kolejny okres nie ma żadnej opłaty zmieniając abonament na niższy.

 

Witam.. moze mi ktos pomoze.. w maju przedłuzylismy umowe na 19 m-cy akcja Cyfra+Powrót.. nie bede ukrywac ze w cyfrze jestem 6 lat.. potraktowali mnie gorzej niz nowego klienta.. pakiet optimum za 59 zl ale za to dekoderem hd mnie zalatwili.. nowi maja taniej.. niewazne.. chcielismy zerwac umowe oczywiscie meile mowily ze nie.. teraz dzwonili do mnie z Ntv i powiedzieli ze Cyfra zmienia regulamin i jak nawet przedluzylam umowe w maju do konca czerwca mam prawo za ich posrednictwem zerwac umowe bez konsekwencji.. czy to prawda? wiadomo wam cos na ten temat?? chce przejsc do Ntv bo mam dosc kretactw Cyfry... boje sie zebym nie zostala z 2 telewizjami w kieszeni.. pozdrowka

Zerwać umowę z Cyfrą za pośrednictwem n-ki? A co to za bzdura? No chyba, że sam napiszesz wypowiedzenie, podpiszesz, zaniesiesz do n-ki i oni je wyślą. Tak może wyglądać ich pośrednictwo.

A co do wypowiedzenia umowy, możesz to zrobić do końca czerwca z powodu wyłączenia TVN Warszawa. Oczywiście jeśli w umowie masz TVN Warszawa - nie wiem czy w umowach zawieranych w maju jeszcze ten kanał był.

Widać, ze masz pretensje do siebie, że zaakceptowaliście warunki, które Wam zaproponowano. No cóż te pretensje to raczej do samych siebie. Nową umowę podpisałeś w maju - a to już w/g mnie nie uprawnia Cię do złożenia wypowiedzenia w oparciu o brak kanału TVN Warszawa, ponieważ w maju już go nie było w regulaminie.

 

Zerwać umowę z Cyfrą za pośrednictwem n-ki? A co to za bzdura? No chyba, że sam napiszesz wypowiedzenie, podpiszesz, zaniesiesz do n-ki i oni je wyślą. Tak może wyglądać ich pośrednictwo.

A co do wypowiedzenia umowy, możesz to zrobić do końca czerwca z powodu wyłączenia TVN Warszawa. Oczywiście jeśli w umowie masz TVN Warszawa - nie wiem czy w umowach zawieranych w maju jeszcze ten kanał był.

 

Ntv pisze w moim imieniu wypowiedzenie cyfry+ i dodatkowo upoważnienie ze działaja w moim imieniu..podpisuje i oni to wlasnie wysylaja...takie zamowienie ntv przyjelo telefonicznie.. takie wiadomosci otrzymalam.. zobacze co w piatek dostane kurierem.. odpisze.. TVN Warszawa chyba w maju jeszcze bylo.. ale nie jestem pewna... zresztą uwziełam sie na C+ i nie chce z nimi miec juz nic wspolnego.. przechodze do ntv i koniec...moze sie uda..

Dziwi mnie, że złożenie wypowiedzenia to taki wielki problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eve4ever mowisz ze cyfra to kretacze... a wlasnie wspaniala n-ka cie tu bajeruje bo nie ma czegos takiego ze oni rozwiaza umowe za ciebie z cyfra.... a teraz nazekasz ze cyfra dala ci oferte optimum za 59 zl... konsultanci maja takie wytyczne ze musza zaczynac od slabszych ofert a nikt ci nie kazal sie zgadzac wtedy bys dostala lepsza oferte... umowa przedluzona teraz jak podpiszesz z n-ka to choc beda cie zapewniac ze rozwiaza twoja umowe z cyfra a w efekcie bedziesz miala 2 umowy... takze nikt nic za ciebie nie zrobi wiec bedziesz zaskoczona ale niemile jak ci zaczna przychodzic rachunki za abonament z n i cyfry... z tego co widze bardzo latwo wierna jestes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotr77sat

W tym przypadku jest taka sprawa, że miałem telefon z Cyfry w sprawie przedłużenia umowy, ale powiedziałem , że się zastanowie. Pare dni temu sam zadzwoniłem z chęcią przedłużenia umowy, ale szanowna Pani powiedziała, że nie mam mozliwości ponieważ rezygnuje z powodu wycofania kanału tvn warszawa i umowa zostanie zakończona z końcem czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 3 lata temu zawierałem umowę, która nie zawierała w ofercie kanału TVN Warszawa. Obecnie umowę mam na czas nieokreślony. W marcu przyszedł nowy regulamin w którym jest kanał w ofercie, czy w takim razie mogę również wypowiedzieć umowę ze względu na usunięcie tego kanału z oferty, czy pozostaje wypowiedzenie 3 miesięczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

chcialem zrezygnowac z Cyfry. Umowa skonczyla mi sie juz jakis czas temu i przeszla na czas nieokreslony. Jaka jest najszybsza metoda rezygnacji? Czy jak wysle jutro priorytetem wypowiedzenie (np. w zwiazku z usunieciem TVN Warszawa) to uda mi sie rozwiazac umowe z koncem czerwca? Czy moze mozna zrobic to telefonicznie zeby wypoweidzenie zostalo zarejestrowane u nich w systemie na pewno jeszcze w tym miesiacu?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...