Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też dostałem podobnego maila, zrezygnowałem bo mam drugą o wiele korzystniejszą ofertę też c+ podpisaną. Martwi mnie natomiast informacja na temat zwrotu dekodera. Myślałem, że on jest na własność? Nie jest czasem tak, że do wszystkich puścili tą samą korespondencję? Osobiście korzystam z innego tunera i sagema dawno pogoniłem na Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonią codziennie żebym został :) Oferują nawet pakiet Start z Cyfry+ za 13 zł i dodatkowo do niego nSport HD :D A dzisiaj przysłali takiego maila :

 

Szanowni Państwo,

 

z przykrością przyjęliśmy Państwa wypowiedzenie.

 

Do 31 maja br. na dekoderze dostępny będzie sygnał, w ramach

którego będą mieli Państwo bezpłatny dostęp do kanałów ze swojej

dotychczasowej oferty i dodatkowo 2 kanałów premium:

CANAL+ Family i CANAL+ Family2. Będą mogli Państwo obejrzeć filmowe

hity, jak "Ścigana" z Evanem McGregorem, Michaelem Douglasem

i Antonio Banderasem oraz ekscytujące wydarzenia sportowe, w tym

decydujące mecze T-Mobile Ekstraklasy, np.: mecz o tytuł mistrza Polski

Legia Warszawa - Lech Poznań oraz mecze lig zagranicznych.

 

Chcielibyśmy poinformować, że przedłużyliśmy czas zwrotu dekodera

do 14 czerwca br. W tym czasie, mogą Państwo wycofać swoje

wypowiedzenie.

 

No ale ja chyba na prawdę zrezygnuję definitywnie ;) heh :D

 

Umowę wypowiadałem z powodu usunięcia kanału 13 th street :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie natomiast informacja na temat zwrotu dekodera. Myślałem, że on jest na własność? Nie jest czasem tak, że do wszystkich puścili tą samą korespondencję? Osobiście korzystam z innego tunera i sagema dawno pogoniłem na Allegro.

Ja mam od nich same karty, a i tak w mailach piszą o wydłużonym terminie zwrotu dekodera nie wspominając nic o karcie więc się nie martw niepotrzebnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już od dziś mam CP i jak na razie jestem zadowolony.....

 

Ale mam taka sprawe.....

 

Tesciowi wysłalem wypowiedzenie do C+ z powodu usuniecia kanałów itp... zatwierdzili i zaczeli do niego dzwonic i wczoraj podpisal nowa umowe, dzis tesciu dostal zje... i zadzwonil do cyfry ze nie chce tej umowy i powiedzieli mu ze przez tekl nic nie moze zrobic, ze musi wyslac wypowiedzenie tej umowy w ciagu 10 dni od podpisania i cos mu mowili jak ma to napisac ale nie pamieta....

 

Wie ktoś jak napisac takie wypowiedzenie czy reklamacje ze sie nie chce tego co dali itp. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam też dostałem takiego maila jak inni tzn że przedłużają ''sygnał'' do końca maja .Jednak ja złożyłem wypowiedzenie i umowa ulega rozwiązaniu z końcem kwietnia połując się na usuniecie 13 th street.Więc mam pytanie czy jak przedłużą mi sygnał będę musiał zapłacic za maj czy maj będzie za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra. przeszło 400 stron do przeglądnięcia zeby sie dowiedzieć to dla mnie za dużo. ciągle na wyjazdach i nie mam czasu sledzić forum, a widzę że się rozroslo. przepraszam za to z góry. Mam pakiet kompakt z C+. Umowa kończy mi sie w chyba w listopadzie.jakiś czas temu na stronie NC+ był list z przeprosinami (nie mogę go teraz znaleźć) Był także zapis że dopóki nie przejdę do nC+ to mogę korzystać z obecnego pakietu i umowy. Prawda to? Obecnie płace 41 zł, ale ostatnie 3 miesiace mam płacic 82 zł. Kiedy musiałbym złożyć wypowiedzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam też dostałem takiego maila jak inni tzn że przedłużają ''sygnał'' do końca maja .Jednak ja złożyłem wypowiedzenie i umowa ulega rozwiązaniu z końcem kwietnia połując się na usuniecie 13 th street.Więc mam pytanie czy jak przedłużą mi sygnał będę musiał zapłacic za maj czy maj będzie za free

 

Maj masz za free, do 14 czerwca zdajesz sprzęt. Pooglądaj sobie jeden m-c za darmo. Nic nie tracisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie okazuje przesłanie skanów nadania przesyłki i pisma pomogły. Można powiedziec błyskawicznie odnalazło sie moje wypowiedzenie i zostało zarejestrowane.

Hmm, może na twoim kontrakcie było wcześniej zarejestrowane wypowiedzienie innej osoby? Może nawet moje? :> Jesteś może z Lublińca?

Bo ja miałem podobną sytuację. Wysłałem wypowiedzenie 5 kwietnia br. Według info z otrzymanej od poczty żółtej "zwrotki" (potwiedzenie odbioru), mój polecony z wypowiedzeniem odebrali 10 kwietnia. I przez ten czas aż do 25 kwietnia br. moje wypowiedzenie nie było zarejestrowane! "Fruwało" chyba gdzieś po CYFRZE+ przez 15 dni! :/ Po kilku moich mailach z zapytaniem, czy zarejestrowali już to wypowiedzenie, napisali mi, że mam im też właśnie przesłać skan kopii tego wypowiedzenia i skan dowodu nadania. Tak też zrobiłem. To mi po tym odpisali, że będą to rozpatrywać jako reklamację i że mają na to 30 dni. Wtedy się wkurzyłem, ostro im nazdałem w mailu i w międzyczasie pojechałem też do "Centrum nc+" w Opolu wyjaśnić sprawę. Tam pracownik mi pomógł. Sprawdził wszystko i okazało się, że na moim kontrakcie zarejestrowane zostało wypowiedzenie... innego abonenta! Nie moje! Tylko jakiegoś abonenta z Lublińca. Widziałem to pismo na własne oczy na komputerze pracownika "Centrum nc+". Widniało na moim kontrakcie. Tego dnia o 7 coś tam rano zarejestrowane zostało już jednak też właściwe, moje wypowiedzenie i informacja taka została wprowadzona już też w systemie na moim kontrakcie. Tak więc, teraz jest już OK. W CYFRZE+ (nc+) już nie pozostanę, bo w międzyczasie podpisałem już umowę z Cyfrowym Polsatem. A w dodatku po tym całym "cyrku" z moim wypowiedzeniem tym bardziej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam też dostałem takiego maila jak inni tzn że przedłużają ''sygnał'' do końca maja .Jednak ja złożyłem wypowiedzenie i umowa ulega rozwiązaniu z końcem kwietnia połując się na usuniecie 13 th street.Więc mam pytanie czy jak przedłużą mi sygnał będę musiał zapłacic za maj czy maj będzie za free

 

Maj masz za free, do 14 czerwca zdajesz sprzęt. Pooglądaj sobie jeden m-c za darmo. Nic nie tracisz.

 

Super. Dodatkowy miesiąc na negocjacje. Oglądanie za darmo haha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie okazuje przesłanie skanów nadania przesyłki i pisma pomogły. Można powiedziec błyskawicznie odnalazło sie moje wypowiedzenie i zostało zarejestrowane.

Hmm, może na twoim kontrakcie było wcześniej zarejestrowane wypowiedzienie innej osoby? Może nawet moje? :> Jesteś może z Lublińca?

Bo ja miałem podobną sytuację. Wysłałem wypowiedzenie 5 kwietnia br. Według info z otrzymanej od poczty żółtej "zwrotki" (potwiedzenie odbioru), mój polecony z wypowiedzeniem odebrali 10 kwietnia. I przez ten czas aż do 25 kwietnia br. moje wypowiedzenie nie było zarejestrowane! "Fruwało" chyba gdzieś po CYFRZE+ przez 15 dni! :/ Po kilku moich mailach z zapytaniem, czy zarejestrowali już to wypowiedzenie, napisali mi, że mam im też właśnie przesłać skan kopii tego wypowiedzenia i skan dowodu nadania. Tak też zrobiłem. To mi po tym odpisali, że będą to rozpatrywać jako reklamację i że mają na to 30 dni. Wtedy się wkurzyłem, ostro im nazdałem w mailu i w międzyczasie pojechałem też do "Centrum nc+" w Opolu wyjaśnić sprawę. Tam pracownik mi pomógł. Sprawdził wszystko i okazało się, że na moim kontrakcie zarejestrowane zostało wypowiedzenie... innego abonenta! Nie moje! Tylko jakiegoś abonenta z Lublińca. Widziałem to pismo na własne oczy na komputerze pracownika "Centrum nc+". Widniało na moim kontrakcie. Tego dnia o 7 coś tam rano zarejestrowane zostało już jednak też właściwe, moje wypowiedzenie i informacja taka została wprowadzona już też w systemie na moim kontrakcie. Tak więc, teraz jest już OK. W CYFRZE+ (nc+) już nie pozostanę, bo w międzyczasie podpisałem już umowę z Cyfrowym Polsatem. A w dodatku po tym całym "cyrku" z moim wypowiedzeniem tym bardziej...

 

Nie jestem z Lublińca :D U mnie zaczęło sie tak, że wysłałem 2 maile i za każdym razem wypowiedzenie nie było zarejestrowane. W odpowiedzi na 2 maila dostałem informacje, że mam im przesłać skany dowodu nadania i treści pisma. Tego maila wysłałem im wczoraj wieczorem a już dzisiaj rano dostałem informacje, że wypowiedzenie jest już zarejestrowane.

 

Cały czas zastanawiam sie co zrobić, myślę również nad podpisaniem umowy z CP ale czekam tez w najbliższych dniach co przedstawi mi nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra. przeszło 400 stron do przeglądnięcia zeby sie dowiedzieć to dla mnie za dużo. ciągle na wyjazdach i nie mam czasu sledzić forum, a widzę że się rozroslo. przepraszam za to z góry. Mam pakiet kompakt z C+. Umowa kończy mi sie w chyba w listopadzie.jakiś czas temu na stronie NC+ był list z przeprosinami (nie mogę go teraz znaleźć) Był także zapis że dopóki nie przejdę do nC+ to mogę korzystać z obecnego pakietu i umowy. Prawda to? Obecnie płace 41 zł, ale ostatnie 3 miesiace mam płacic 82 zł. Kiedy musiałbym złożyć wypowiedzenie?

 

Miałem taką umowe jak Ty z tym,że do końca maja.Też placiłem srednio 60 zł. przez rok .Złożyłem wypowiedzenie w połowie kwietnia w zwiazku z brakiem kanałów 13TH i po dlugich negocjacjach zaproponowali mi w końcu to co chciałem czyli pakiet platinum za 59 zł.więc warto ich przetrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem z Lublińca :D U mnie zaczęło sie tak, że wysłałem 2 maile i za każdym razem wypowiedzenie nie było zarejestrowane. W odpowiedzi na 2 maila dostałem informacje, że mam im przesłać skany dowodu nadania i treści pisma. Tego maila wysłałem im wczoraj wieczorem a już dzisiaj rano dostałem informacje, że wypowiedzenie jest już zarejestrowane.

No to masz więcej szczęścia, niż ja, bo załatwili ci to szybko. Mnie prosili o skany tych dokumentów po moim trzecim mailu do nich ws. zarejestrowania mojego wypowiedzenia. Po tym, jak im je posłałem, nie zarejestrowali mojego wypowiedzenia, tylko zaczęli coś ględzić o rozpatrywaniu mojej reklamacji, 30 dniach na to itp. Wkurzyło mnie to ostro. No, ale w końcu "moja" sprawa została załatwiona i za kilka dni "pa pa". ;) Do nc+ już nie przejdę, bo obecnie mam już to, co w podpisie na forum. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już od dziś mam CP i jak na razie jestem zadowolony.....

 

Ale mam taka sprawe.....

 

Tesciowi wysłalem wypowiedzenie do C+ z powodu usuniecia kanałów itp... zatwierdzili i zaczeli do niego dzwonic i wczoraj podpisal nowa umowe, dzis tesciu dostal zje... i zadzwonil do cyfry ze nie chce tej umowy i powiedzieli mu ze przez tekl nic nie moze zrobic, ze musi wyslac wypowiedzenie tej umowy w ciagu 10 dni od podpisania i cos mu mowili jak ma to napisac ale nie pamieta....

 

Wie ktoś jak napisac takie wypowiedzenie czy reklamacje ze sie nie chce tego co dali itp. ?

 

 

Panowie to wie ktoś jak napisać wypowiedzenie/odstapienie czy reklamacje od świeżo zawartej umowy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy jeżeli dzisiaj wyślę wypowiedzenie z powodu usunięcia kanału 13 street, listem poleconym za potwierdzeniem odbioru to coś to da? Czytałem gdzieś przed chwilą, że liczy się data dostarczenia a nie stempla. Może ktoś mi odpowiedzieć, bo już teraz to nie wiem. Jaki termin jeżeli już wpisać końca umowy. Czy wystarczy?:

 

Oświadczam,że nie akceptuję wprowadzonych przez państwa z dniem 1 kwietnia 2013 r. zmian programowych,usunięcia kanłu 13 th street universal z oferty Cyfry+ i wnoszę o jej rozwiązanie w terminie jednego miesiąca od daty wprowadzenia tych zmian, zgodnie z art. 7 §1 regulaminu umowy o abonament.

Proszę o poinformowanie mnie o przyjęciu wypowiedzenia drogą mailową lub na wskazany w nagłówku adres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jurek1 data nadania dotyczy sądów i spraw administracyjnych,w przypadku operatora TV pismo musi być 30.04 u nich na biurku ,bo liczy się data dostarczenia.Najlepiej jak podejdzie do APSIS i u nich złoży,będzie miał pewność ,że wpłynęło dzisiaj.No chyba,że znów im system nie przyjmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jurek1 data nadania dotyczy sądów i spraw administracyjnych,w przypadku operatora TV pismo musi być 30.04 u nich na biurku ,bo liczy się data dostarczenia.Najlepiej jak podejdzie do APSIS i u nich złoży,będzie miał pewność ,że wpłynęło dzisiaj.No chyba,że znów im system nie przyjmuje.

Wydaje mi się, że masz rację. To gdzie mam podejść? Może ktoś się jeszcze wypowiedzieć, czy data nadania wystarczy, czy muszą mieć to na biurku do dnia 30.04.2013?

 

 

znalazłem takie cos :

§ 5. O zachowaniu przewidzianych Regulaminem terminów do składania oświadczeń woli przez

Abonenta lub Operatora CYFRY+ decydować będzie data stempla pocztowego przesyłki

zawierającej takie oświadczenie.

 

czy to jest taki punkt w regulaminie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...