Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To normalne z ich strony.

Czytaj wątek to się dowiesz.

 

Do mnie jednak nie zadzwonili wczoraj,umowa wygasła,sygnał jest to chyba będzie przez mc maj tak jak pisali.

Czy w maju będą dzwonić do mnie??? :roll:

 

Ja mam blokade z nr zastrzeżonych,byli zdziwieni,raz jak konsultant dzwonił to mówił mi że nie idzie się dodzwonic.

Później już dzwonili drugi raz z numerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem mieć w maju sygnał gratis (taki otrzymałem mail od nc+ w związku z wysłaną rezygnacją) a dzisiaj taka niespodzianka że około 11.00 brak uprawnień do oglądania kanałów. Znowu kompromitacj ze strony nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał tak że po wysłaniu wypowiedzenia ..Cyfra zaczeła nękać was "głuchymi telefonami"?

Głuche telefony powstaja z powodu łączenia abonenta przez automat i w momencie połaczenia akutarat ten konsultant co miał rozmawiac został zajety przez inne połaczenie, a majac pecha mozna dostac kilka takich połaczeń.

Wiem to ponieważ do mnie tak dzwoniła jedna z firm sprzedajaca wysyłkowo ksiązki, po kilku takich połaczeniach zgłosił sie rozmówca, na któreko naskoczyłem, aby wiecej takich telefonów nie robili i wtedy wytłumaczył mi jak to działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie tylko mnie wyłączyli sygnał :( Nie mogę też wznowić uprawnień przez ICA - bo tam też nie mam już uprawnień do zalogowania się. Co jest grane? Po co te obietnice bezpłatnego dostępu ? Czekać aż sami włączą sygnał czy dzwonić do nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał tak że po wysłaniu wypowiedzenia ..Cyfra zaczeła nękać was "głuchymi telefonami"?

Ja też tak miałem. Dwa razy do mnie dzwonili. Gdy odebrałem telefon to dobre kilka razy wołałem "halo", "słucham", zanim konsultant się odezwał. Do tego czasu kompletna cisza w słuchawce, zero jakichkolwiek szumów, dźwięków. Wyglądało to tak, jakby konsultant w momencie nawiązania połączenia celowo wyciszał na chwilę mikrofon. Nie rozumiem tylko, w jakim celu... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam brak sygnału,brak uprawnień.

A wieć ciemność - nic nie świeci!

A tak obiecywali,kłamcy i tyle.

Maj niby miałem za free oglądać a tu .... HE HE

Mogłem z kablówką umowe wcześnij podpisać albo CP.A teraz nie mam nic! DVB-T odpale i mi tam styknie,zresztą jest długi weekend i mam wyj....e w TV.

Później zobacze co będzie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam brak sygnału,brak uprawnień.

A wieć ciemność - nic nie świeci!

A tak obiecywali,kłamcy i tyle.

Maj niby miałem za free oglądać a tu .... HE HE

A ja wciąż kartę dawnej CYFRY+ mam aktywną. :)

Moja umowa wygasła już chyba wczoraj (była wypowiedziana), bo dzisiaj nie mogę się już zalogować do ICA. Wyświetla się komunikat o braku uprawnień do zalogowania się.

Włożyłem do mojego tunera kartę CYFRY+, ustawiłem go celowo na kanale TVP INFO i czekam, czy moja karta też się zdeaktywuje. ;) Kanał TVP INFO leci u mnie już jakieś pół godziny i karta wciąż jest aktywna. :roll:

Wolałbym jednak, aby moja karta się zdeaktywowała. I tak nie zamierzam trzymać sprzętu CYFRY+ (dwie karty Cameleon i jeden dekoder Sagemcom do Multiroom'u) jeszcze przez maj. Po "majówce" planuję pojechać do "Centrum nc+" w Opolu i oddać im ten sprzęt.

 

 

@marccel586

O co ten krzyk? To po kiego grzyba wypowiedziałeś umowę? Trzeba było zostać! :roll:

Ja moją kartę mam nadal aktywną (umowę wygasła chyba wczoraj). Jednak cieszyłbym się, gdyby się zdeaktywowała (patrz wyżej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jacek_m_11

A wejdź w informację o uprawnieniach odbioru karty i sprawdź, jaką masz datę ważności uprawnień.

Jeśli karta faktycznie została zdeaktywowana to powinno być 01/01/1990, czy jakoś tak.

Na mojej karcie CYFRY+ uprawnienia ciągle mam do 20 czerwca br. Karta nadal jest aktywna.

 

Ja się tak zastanawiam, czy daloby się np. napisać do nich maila i poprosić o indywidualną deaktywację karty... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał tak że po wysłaniu wypowiedzenia ..Cyfra zaczeła nękać was "głuchymi telefonami"?

 

Wczoraj jedynie 8 połączeń :brawo: Dostali numer do mnie (taki, który odbiorę) - ale nie zadzwonią, bo nie jest polski. Ja z kolei nie mam zamiaru płacić 5 minut za rozpoczętą minutę rozmowy tylko po to, żeby wysłuchać kolejną "niepowtarzalną" ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barti, że się tak zapytam - co Ci da to, że karta złapie dezaktywację? Osobista satysfakcja czy jakieś inne czynniki? Bo do punktu masz oddać po prostu kartę - według regulaminu nie ma dla C+ żadnej różnicy czy oddasz kartę z ważnymi uprawnieniami czy dezaktywowaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie juz też ciemność i brak uprawnien do odbioru. Tak po prawdzie to nie mam już nawet sił ani ochoty kłócić sie z nimi o ten miesiąc. Jutro zdaje sprzęt i karty i witaj CP.

 

Dodam jeszcze, że zero kontaktu z ich strony. Może maja mnie juz na swojej czarnej liście? jako niewygodny i nieobsługiwany klient? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barti, że się tak zapytam - co Ci da to, że karta złapie dezaktywację? Osobista satysfakcja czy jakieś inne czynniki? Bo do punktu masz oddać po prostu kartę - według regulaminu nie ma dla C+ żadnej różnicy czy oddasz kartę z ważnymi uprawnieniami czy dezaktywowaną.

Tak, wiem o tym, że mam po prostu zwrócić cały sprzęt CYFRY+, który posiadam do punktu CYFRY+. Wiem, że nie ma znaczenia przy tym to, czy karta jest jeszcze aktywna, czy już nie. Chciałbym jednak, żeby jeszcze u mnie karta się zdeaktywowała. Dla mojej satysfakcji właśnie! :D Ale widzę, że dzisiaj z pewnością to nie nastąpi, bo uprawnienia na mojej karcie dzisiaj przedłużyły się do lipca... :roll:

Tak jak już wspomniałem, po "majówce" pojadę oddać sprzęt i koniec. Nie będę trzymać tego przez maj, bo i tak już nie korzystam. Nie będę czekać na deaktywację karty CYFRY+. W moim tunerku "rządzi" już moduł CAM CI+ Cyfrowego Polsatu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...