Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

Jeśli dekoder nie jest Twój i nie wykupiłeś go na własność to go oddajesz w punkcie, gdzie kupiłeś C+, lub innym gdzie jest C+ sprzedawana. Podobnie robisz z kartą i pilotem oraz kablami jakie były dołączone do tunera... Jedyne co można sobie pozostawić to antena i konwerter. Jeśli natomiast tuner jest Twój to możesz go zachować i korzystać z niego. W przypadku Philipsów i Mediasatów nie jest to takie łatwe... potrzebna jest karta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do czego korzystac jak nie mozesz korzystac z niego bo nie ma cyfry jak z niej rezygnujesz?

czyli trzeba dzierzawe placic jak sie nie splaci to oddajesz,a jak kupujesz od razu to jest twoj,

troche szkoda,ze troche kasy na dekoder w bloto moze isc ale coz trzeba sie zdecytowac i nie zmienaic platform :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Później jak wiesz jak to można na nim kanały FTA oglądać... Są już ponoć specjalne karty, które umożliwiają odbiór FTA na owych tunerach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli natomiast tuner jest Twój to możesz go zachować i korzystać z niego. W przypadku Philipsów i Mediasatów nie jest to takie łatwe... potrzebna jest karta...

 

...która kosztuje stówkę. Dzięki niej oglądasz dalej FTA (bez żadnych zmian softu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Opłatę za dzierżawę płacisz przez cały czas jaki jesteś abonentem C+. Jeśli jesteś przez rok to płacisz 15zł x 12 miesięcy. A jeśli jesteś 3 lata to 15zł x 36 miesięcy... Strata kasy jak nie wiem... Dlatego wolę mieć swój tunerek... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zrezygnujecie z Cyfry - dobrze to przemyślcie . Byłem w Wizji , potem w cyfrze a teraz od roku jestem w n-ce i powiem Wam szczerze szczególnie tym co bardzo psioczą na cyfrę - że tak tragicznej obsługi klienta jak w n-ce to chyba nie ma nigdzie . Dziś aktywowałem sobie HBO - po pół godziny słuchania melodyjki w słuchawce zanim odezwał się do mnie konsultant a była godzina 8 rano . Ostatnio dzwoniłem tam miesiąc temu i było tak samo . Z sentymentem wspominam czasy kiedy w cyfrze zmieniałem sobie pakiety przez internet . Na dodatek dowiedziałem się że owszem mogę sobie zamienić pakiet filmy na HBO a będzie mnie to kosztowało 20 zł . Więc pozostałem przy trzech pakietach film,bajki,nauka plus HBO = 73 zł . Przecież to złodziejstwo ! Na dodatek nie mam np. Eurosportu ,TV Style,TVN turbo . To teraz porównajcie te ceny z pakietami cyfry . I wychodzi że cyfra wcale nie jest droga ! Jak większość uważa . A te Vod i inne takie zastanówcie się czy chcielibyście za to płacić i to jeszcze tyle kasy ! Pozdrawiam i życzę dobrego wyboru . Ja powiem szczerze żałuję że odszedłem z cyfry i chyba do niej wrócę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...